авто домашне всі питання за телефоном
Авто в гарному станi. Деталi за тел. +********** Вайбер whatsapp
Автомобіль у відмінному стані. Пройшов всі регулярні технічні обслуговування.Немає пошкоджень кузова чи салону. Не потребує ремонтів або додаткових вкладень.
110тис.рідний пробіг 1000% без ДТП. Купували авто у 2022році у першого власника (знайомих з одного села) два комплекти резини на дисках, оброблена, авто не готували до продажу, таке завжди. Їздить людина похилого віку, спокійно, мало, але постійно. Телефонуйте, будь ласка з 9.00 -21-00 Василь Павлович
Авто в хорошому стані,поміняні всі фільтра і масла.Поміняний ремінь генератора з механізмом, подушка пі д мотор,всі сальники.Поміняний ремінь ГРМ ролики і помпа.Ходова зроблена
Чудовий автомобіль. В експлуатації 2.5 роки ні разу не підвела машина, обслуговувалась вчасно. Грошей не жалілось на запчастини робилось все на совість. Сам автомобіль пригнаний був з Бельгії. Це європейська збірка краще ніж українська, оскільки комплектування від заводу. Комбінований салон шкіра тканина.Такрд присутня функція старт стоп, це дозволяє добре економити в міському циклі їзди. Більш детально розкажу. дзвоніть!!!! по дорогому ремонту була заміна, тому ви з тим не будете мати головного болю дуже багато часу! АКБ(гелевий) двох масовий маховик комплект щеплення ходова в дуже доброму стані. остання зміна масла та всіх фільтрів була 2тис.км тому. дзвоніть,питайте,оглядайте. можливий торг біля авто!
Авто перебувало у власному користуванні з 2019 року. Незважаючи на пристойний вік авто дуже доглянуте та чисте. Салон в ідеальному стані. Техогляд проводився системно, всі розхідники замінювалися вчасно. Розхід газу по місту до 8л. Авто фактично знаходиться в м. Здолбунові де і можна його переглянути в будь який зручний для вас час. Перекупів за пів ціни прохання не турбувати. Перевірка на будь якій станції на ваше рішення. Додатковий комплект літньої резини та літніх ковриків у подарунок!
Продам власне Авто в хорошому стані, пригнане з Франції в багаті комплектації Панорама Проекція Датчик світла/дощу Шкіряний салон Клімат Передні поворотні фари Задні монітори в підголовниках Парктроніки передні та задні Підігрів передніх сидінь Складування дзеркал Датчик тиску в шинах Фаркоп і тд ГРМ масло і фільтра замінено Вікна всі рідні 110квт Присутній торг
Продам Opel Astra H з надійним двигуном 1,6.Авто приганялось з Німечини.Замінено масла, фільтра, грм.По підвісці нічого не гримить не стукає.Кожна кнопочка працює.Авто не фарбоване, присутній 1 рижик на ляді.На хорошій комплектації, а саме круїз контроль, кондиціонер, передні склопідіймачі, підігрів дзеркал, мультируль, серворуль, датчик світла та дощу.Салон збережений.Поличка та запаска присутні.Авто на хорошій всесезонній резині.
Авто в мене з 2010 року, не підвів жодного разу. Ходова в нормі. Витрати газу 11 л/100 км. Клімат-контроль працює дуже добре, заправлений. Новий АКБ. 2 ключа. Сигналізація StarLine зі зворотним зв’язком, 2 брелка. Салон охайний (в машині не палили). Вся електрика працююча. Ближнє світло ксенон, дальнє світло лед.
Авто в гарному стані.Жодних вкладень не потребує.Стоїть газ,гарна комплектація.
Продам ваз 06 в хорошому стані.двигун 1.6 не димить масла не бере,працює що на газу що на бензині.кузов в ідеальному стані .весь метал рідний.нічого не варилося.резина зад зима.перед всесезонка.ходова ще поїзить.добрий АКБ.коробка 4 ст.не гуде не вибиває.міст не виє.печка ташкент.вся електрика працює.салон не зачуханий.можливий обмін 08.09.торг.всім миру.
Василь: продається машина Opel Zafura, з надійним 2.0 дизельним двигуном, на механічній коробці передач. Має оцинкований кузов. Даний автомобіль в гарному стані.
авто в гарному стані можливий торг обмін нецікавить
Продам пасат б4, на укр. реєстрації. Авто в гарному стані. По ходовій замінені передні стойки, стойки стабілізаторів, шарові опори нові ходова зроблена, нічо нестукає негримає, по мотору масло замінене 2000тис.км назат і всі фільтра масляний, топливний, салоний, воздушний, масла небере мотор сухий, також в придачу дуже багато запчастин і ше один пасат вцю само ціну брав на запчастини дзвоніть ********** розкажу по тел.
Авто в хорошому стані, 1.9 TDI, дуже економна. По мотору запитань немає, працує ідеально. Пробіг 250 тисяч. Є один рижик. Є підігрів передніх сидінь, клімат контроль, електросклопідйомники передні, та задня камера. Підсвітка приборів, червоним та синем кольором комбіновано. Сидіння одягнуті в чохли, без різних плям і так далі. Додаткова інформація за номером телефону!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?