Всі питання по телефону. Авто в належному стані сів і поїхав.
Повністю на ходу, ніякіх проблем. Тількі переоформлення. Решта за тел.
продам машинку , купувалася для жінки але не підійшла розміром(а мене більше немає чім є тому що в зсу) . по машині питань немає ходова не гримить зроблена , турбіну відремонтував пуск з кнопки печка гріє добре . дзвоніть питайте , на всі питання відповім , якщо буду поза зоною не соромтесь передзвонюйте
Перша реестрацiя в Украiнi,рiдна фарба,без рижикiв,два комплекта гуми,замiнено:стiйки,пружини,гальмiвнi колодки i все що потрiбно було замiнити,масло фiльтра,ремiнь ГРМ,помпа- 500 км назад,машина своя,грошей не жалiв,два комплекта ключа,килимки,пiдлокотник
Авто пригнано для власного користування під замовлення. На 170000 мною було замінено розвідні матеріали: мастило, фільтри мастила, салону, повітряний. Замінений ремінь ГРМ з поляками та помпою. Хо ходовій замінено передні амортизатори, колодки гальмів та піднята на проставки зпереду і ззаду. Стоїть новий АКБ. Стоїть зимова накладка (решітка ціла). Є комплект літньої резини. Розумний торг присутній.
Мотор 2.0 гильзован и откапитален 2 тыс км назад. Вместе с автомобилем отдаю комплект летней резины, а также запчасти после кап. ремонта. В ходу автомобиль резвый. Стоит прошивка Евро-2, катализаторы вырезаны .Стоит сигнализация Sheriff. Машину делали для себя, и использовали только оригинальные запчасти.
Розгляну варіанти обміну.
Авто повністю обслужене, в гарному стані. вкладень не потребує. Вебасто, турбонадув, сабвуфер, нова зимова резина. Масло не їсть, не димить.
Продам авто в хорошем состоянии.Проблемных мест нет,все исправно работает.За более детальной информацией звоните по телефону.
Автомобиль в хорошем состоянии. Обслужен.Также новая летняя резина. Газ вписан в тех.паспорт.Машина на хорошем ходу. Вся остальная информация по телефону.
Авто в гарному стані сів и поїхав е нюанси питання по телефону
Авто в хорошому стані, гарна комплектація, вкладень не потребує
Авто яке потребує дійсно уваги!!! Гаражне зберігання, доглянуте авто, дійсно рідкий екземпляр, залишився в нащадок. Рідна фарба!! Двигун працює ідеально. Має не значні недоліки на фото видно. Деталі за телефоном. Телефонувати лише зацікавленим людям!
Автобус від першого власника в Україні! В Європі був в автошколі тому невеликий пробіг! Автобус в гарному стані, все працює, зручні сідушки, великий багажник! На маршруті не стояв, використовувався тільки під замовлення! Продаю бо немає роботи! Також є 4 запасні колеса на дисках на літо з рульожною резиною!
Машина на впевненому ходу обслуговувалась регулярно недавно замінені свічки Пів року тому замінено комплект ГРМ Ступичні підшипники та тормозні диски також пів року тому Нове лобове скло
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?