Авто після дтп деталі за телефоном
Продам Лт 35 після ДТП, мотор не постраждав, невелике зміщення кузова на праву сторону. стійки всі цілі, просіла права сторона так як ліг на бок. Двигун ідеал на 550 тис. була пояснена капіталка Мотор 2.8cdi (116кв) бразилець Насос Гур і вакуума нові(оригінал) Форсунки та датчики всі замінені Машина в -22 заводиться спокійно Немає жодної течі по мотору, сухий Рома повністю ціла Кузов не гнилий Міст після повного ремонту (швидкісний) Ходова вся ціла і тільки проблеми з повним приводом Рейка нова Зчеплення міняв рік тому з демпфером Сидіння пілот Салон екошкіра Оскільки я служу, на жаль, часу займатися немає, це все робиться Машина до аварії була ідеальною
Машинка трудяга, підробити ходову і вперед, кузов цілий проблема з дверками на фото видно, ціна доступна))) другий власник
Seat Ibiza 2014 рік Перший власник в Україні 4-х циліндровий двигун (не плутати з офіційним 3-х циліндровим) Масло мінялось кожні 7-8 тис.км. Грм міняли 20 тис.км назад Гальмівні диски 10 тис. км назад Стріляні подушки один підкрас Писати дзвонити в любий час Торг на місці
BMW E91 • 2.0 бензин, механіка • Пробіг 281 тис. км • Авто в хорошому стані, мотор працює рівно, коробка без нарікань. По ходовій все добре. Салон доглянутий. Кондиціонер, мультируль, електрика працює • Їде бодро, комфортне та економне авто на кожен день • Документи в порядку, будь-яке переоформлення • Ще єсть зимова гума на титанах • Перекупам не телефонувати Звонити на номер:
Продам свій автомобіль ідеальний стан. на газу по автомобілю зроблено все : ходова, грм, помпа ,поміняні масла фільтра , тормозні диски брембо з вентиляцією, амортизатори. два комплекти резини . В авто працюють всі кнопочки ) Кондиціонер дує гарно) Підігрів сидінь працює) По авто все зроблено. Резина літня нова є зимова також . Готовий до перевірки на СТО Площадкам не телефонувати .
Машина їздить кожен день. У мене вона з 2013 роком, езжу кожен день в будь-яку погоду! По кузову і техніці в бойової готовності, є звичайно і нюанси рижики незначна коррозія, надо прикласти руки ( на фото все видно). Два комплекта гуми зима/лето на дисках і у відмінному стані, тоновані в круг якісної керамічною плівкою (150$ в 2021 році) не вицвіте! Пічка жарит солідно. Стопи нові, на сидіннях накидки з алькантари, під накидками порвані рідні сідушки (задній диван цілий), коричневий весь салон, низька панель. Двигун без нюансів, масло не жере, коробка теж без проблем. Свіжая страховка, два ключа. Якщо тобі потрібна жига на кожен день, що б не ковирятись з нею з ранку до вечора - це твій варіант! Торг не цікавий обмін теж!!! Додаткові фото можу скинути на вайбер чи вотсап, пишіть.
Авто не на ходу ,не заводиться причина не відома
?Комфортний, просторий та дуже економний автомобіль у хорошому стані. Машина доглянута та використовувалась бережно. Вчасно проводилось технічне обслуговування: масла, фільтри та всі розхідники змінювались регулярно та по регламенту. ?Авто має хороший стан ?Двигун і коробка без зауважень, ходова частина в хорошому стані. Дуже комфортна машина як для міста, так і для дальніх поїздок. ?Великий плюс те, що дуже економна. Також встановлені три комплекта лед ламп, світло супер! Екологія вся на місці і працює без зауважень Є комплект зимової резини 70% Літня резина нова Питання — по телефону.
Продам надійний універсальний автомобіль в доброму стані (сів і поїхав коли бажаєте і куди бажаєте). Чистий пасажир, салон доглянутий, в рідній фарбі. Авто в гарному стані і дорогій комплектації: складуючі електрорегульовані зовнішні дзеркала, замок на КПП, система допомоги водію на підйомах (старт/стоп). По мотору і КПП без зауважень. Мотор масла не їсть, розхід 5 л., сажевий фільт вирізаний.
Продаю домашнє авто! Заїхала в Україну у 2020 році. Пригоняли для батька, так як був потрібний максимально простий та надійний автомобіль. Двигун 1.6 mpi звичайний атмосферний, самий простий та надійний. Гбо стоїть з Німеччини. Авто дуже економічне (8.5 газу по місту). За час експлуатації ніяких проблем не було, обслуговували вчасно та оригінальними запчастинами. По авто все працює без зауважень. Кондиціонер заправлявся минулого тижня! Гума 2 комплекти на дисках. Авто заїхало до нашої країни з пробігом 167т. Км, на сьогодні пробіг складає 225т.км. Готов до перевірки пробігу за ваші кошти. Фарбованих чи підфарбованих елементів кузову не має! Навіть чучуть або от тут трошки))) Їх не має взагалі! Рідні арки та пороги на яких немає жодної іржі. На авто присутні сліди експлуатації такі як сколи та подряпини але нічого критичного! Самі маєте розуміти що чорний колір виглядає дорого-богато але на ньому видно все. В цілому авто доглянуте і той хто купе буде задоволений! Продаж тільки з переоформленням, авто бізнесменів прохання не турбувати тому як ціна суттєво не зміниться! Гарному покупцю певно буде не великий торг. Дзвоніть з 9 до 22 години тільки з адекватними питаннями та пропозиціями!
Продам Volvo s40 в хорошому технічному та візуальному стані, мотор масла не бере, працює рівно. Новий акумулятор, заміна моторної оливи 1 тис.км тому, салон збережений, за машиною доглядав. Авто не нове, тому є моменти по кузову, готовий на торг. За детальною інформацією дзвоніть або пишіть на вайбер.
Продам Терміново Opel Zafira 2011 року, авто в дуже хорошому стані, будь яка інформація і деталі за телефоном, будь який вид переоформлення, дзвоніть або пишіть Viber , Telegram. **********
Продаєм сімейний автомобіль, по технічній частині без зауважень свідомо не готували під продаж. Терміново продам повністю обслужене авто-замінений ГРМ з роликами, масла з фільтрами, помпа, антифриз. В дтп не була, все скло рідне, на титанах, по електриці працює кожна кнопка, кондиціонер заправлений-працює відмінно, підігрів передніх сидінь, передні скло підйомники, круїз контроль, збережений салон. на даний час ВКЛАДЕНЬ АВТО НЕ ПОТРЕБУЄ.
двигун в доброму стані,масло і фільтр поміняні недавно,ходова перебрала,нічого не стукає,два колеса нових 25 року ,генератор ,бензонасос ,гальмівні колодки,глушник нові,була фарбована по дах,тому колір трішки відрізняється. Продаж з обов'язковим переоформленням
Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Один власник з моменту придбання. Машина експлуатувалася дбайливо, за межі села практично не виїздила, зберігалась в гаражі. Салон охайний, кузов доглянутий. Автомобіль регулярно обслуговувався, використовувався переважно для спокійної повсякденної їзди. Усі основні вузли та агрегати працюють справно. Польська збірка, стоїть опелівськиц двигун. Переваги авто: * один власник; * гаражне зберігання; * доглянутий стан; * економний та простий в обслуговуванні автомобіль; * підходить як для міста, так і для щоденного використання.
Продам своє авто(1 власник). Офіційне ,купівля у грудні 2013р.Деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?