Vw Caddy maxi 2011 року, мотор 2.0 tdi CFHC, МКПП 6 ст., рідний пробіг 375 т.км (не скручених). Сім місць, салон від vw Touran 1 та 2 ряд, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, електронний підігрівач (тупий фен), амортизатори Koni, передні пружини від Touran, фаркоп, оригінальний зйомний багажник на верх, вирізаний сажевий фільтр на пробігу 230 т.км. (стоїть даунпайп нерж.), передні фари від Touran, комплект літньої резини на кованих дисках від Audi, поміняний ПНВТ на CP3 від Мерседес, ГРМ поміняний на пробігу 320 т.км (помпа, грм, ремінь маслонасосу), замінений комплект зчеплення на пробігу 285 т.км. (маховик, корзина, диск, роб.циліндр, гол.циліндр, подушка КПП), збільшений інтеркулер, ревізія паливних форсунок 320 т.км, композитний оригінальний захист масляного піддону, мультируль, магнітола RNS 315. Пробіг по Україні з 225 т.км до 330 т.км Гальмівні диски ATE power disk та колодки ATE, передні поворотні кулаки від Passat B6 (алюміній). Бронювання передніх, протитуманих та задніх фар плівкою. Зв'язок через WhatsApp або Viber.
Автомобіль пригнаний з Німеччини ,без дефектів ,в гарному стані.
Масла в моторі і в коробці тому замінені фільтра всі теж резина зема нова
Автомобіль в рідкісній комплектації корейської зборки,пробіг рідний 100% Двигун працює чудово вікна всі рідні лобове рідне. Машинка повністю укомплектована, літня резина на штампах-зимова на дисках, два колючі сигналізація. Торг присутній.
Повністю обслужене авто, вкладень не потребує. Перевірка на будь- якому СТО.
Авто у відмінному стані. Кузов повністю в рідному окрасі без косметичних підкрасів. Салон нового авто. Всі вікна включаючи лобове рідні. Екологія присутня. В комплекті є зимові шинина дисках. Великий багажник, економне, комфортне авто. Торг біля авто. За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону.
Авто в чудовому стані, пригнане з Німеччини, привертає до себе увагу. Все працює справно, є підігрів сидінь, аукс. Нещодавно замінено комплект зчеплення і олива в коробці. Пробіг по Україні приблизно 3000 кілометрів. Дарує багато позитивних емоцій!
Мотоцикл в доброму стані, вчасно обслуговувався, шини Micheline, масло заливав motul
Продам реальному покупцю в добрі руки. Бізнесменам, майданчикам прохання не дзвонити, не витрачати час!! Особистий автомобіль із чесним пробігом у комплектації M Sport BMW 118d E87 (FL) 2.0D 105KW (143Hp) 6 MT 5-дв. хетчбек з ксеноном та омивачем, протитуманними фарами, мультирулем, круїзом, двозонним кліматом, парктроніком, датчиками дощу та світла, підігрівом передніх сидінь, стекол та дзеркал, преміум аудіосистемою ALPINE з сабвуфером, підсвічуванням у ручках чотири. Перший та єдиний власник в Україні. Усі силові елементи рідні та цілі, нічого не фарбувалося. Машина у доглянутому стані, жива, все робоче, регулярно проводилося ТО. Екологія на місці. Замінений сажовий фільтр і клапан ЄГР. Нещодавно повністю обслуговано підвіску, зроблено ТО форсунок, замінено всі технічні рідини включаючи коробку та редуктор. Заміна ГРМ, свічок - 285тис. Є косметичні сколи за час експлуатації та вм'ятина на кришці багажника після паркування. Салон свіжий, пластик не затертий, сидіння цілі, не куримо. Оригінальні диски р16 з літньою гумою Брідж. Плюс комплект оригінальних килимків, полиця у багажник. Відповім на будь-які питання, що цікавлять. Готовий до перевірки та діагностики. Реальному покупцю ТОРГ після перегляду автомобіля. Для повідомлень телеграм/Вайбер.
Продаю майже нове авто, придбане в 2022 році, в Богдан-Авто Кропивницький, рік випуску 2021. Пройдено друге ТО. Автомобіль на гарантії до липня 2025р. Сервісна книжка з відповідними записами є. Бережливе ставлення, гаражне зберігання. Додатково встановлено, металевий захист двигуна, зроблено тонування, заплачені всі податки і збори. Вкладень жодних не потребує, так як воно нове. Приємне в їзді,і ефектно виглядає на дорозі.
Пасажир, 8 місць. Авто обслужено, замінено ланцюг+зубчатки грм. Перший власник в Україні, володію автомобілем 8 років. Був напівпасажир, доставлявся задній ряд сидінь. Довга база. Авто в доброму стані. Є літня резина на дисках. Додаткова інформація по телефону.
Продам машину в гарному стані.Без зауважень
1.Заміна всіх фільтрів + масла 2.Заміна ГРМ +Помпа + Антифриз 3.Замінена ходова передня і задня! 4. Заміна Тормозних Дисків + тормозні колодки 5.Перебрані всі супорти +направляючі . 6.Заправлений Кондиціонер . 7.Чистий акуратний салон шкіра беж ! 8.Запаска тетановий диск. 9.Зимова резина 4 шт.
Продаю свій автомобіль. Прошу не турбувати перекупів та площадки! 3-й власник в Україні , 2-й власник це моя дружина. Пробіг 290 тис.км Технічно питань до мотору, коробки та ходової частини не має, готовий до перевірок на СТО. Є сліди експлуатації по кузуву та дисках! 8тис. км. Назад була заміна грм і помпа. Цієї зимою також був замінений новий АКБ, а також проводилося обслуговування стартера та генератора! ( Можу підтвердити факт виконаних робіт) Екологія у автомобіля на місці. Можливий розумний торг у автомобіля Обмін не цікавить, продаж не терміновий! По комплектації - 1. Мультикермо 2. Парктроніки ( передні та задні) 3. Задня камера 4. Датчик дождю та світла 5. Старт-стоп 6. Підігрів передніх сидінь 7. Комбіновані сидіння ( шкіра -тканина) 8. Форкоп
машинка дуже хороша в рідній фарбі ! машинка дзеркало ! по машине корозії не реально найти. всі бірочки на місці.Мотор і коробка супер! 8-м тисяч кілометрів міняв комплект зчеплення, реставровано турбіну і сажовий фільтр. =. 27500гр. + економна 4.5л./100км. Сьогодні тільки що забрав з Автосервісу : 29.05.26р Мінялось: РЕМ комплект і помпа . Передні ступіц підшипники в зборі передні шарові передні салінблоки масла і фільтра всі (робота і запчастини = 32000гр). разом вкладено біля 60т. гривень . Машина вкладень не потребує ! Продаю бо потрібно більшу машину Статі мало хто зроблену машину продає . Я є власником ! Продажа не термінова
Поміняні всі реміння грм зроблена ходова тормозні колодки всі нові карти торпеда цілі дирок гнилі немає машина доглянута в одних руках на Україні викинув трос щеплення мотор масла не бере коробка в хорошім стані дзвоніть все остальное розповім
Продам нубиру, пригнана из Финляндии, я второй владелец в Украине. По технике машина в идеале, на 260000 заменены помка, антифриз, комплект грм, масло и фильтра. По косметире имеются мелкие недостатки, но дыр и гнили нету. Машина в родной краске кроме 1 подкраса на двери. Не бита 100%. Газ и бензин работает исправно, заводинтя в любой мороз, стоит новый АКБ. Новая зимняя резина. Кондиционер летом заправлен, стоят хорошие линзованые фары, свет достойный. 4 стеклоподьемника, 4 подушки. Салон не рваный и не прокуреный. Предложения за 3,5 заберу - можете даже не звонить. Только полное переоформление. Минимальный торг у капота.
телефонуйте все розповім возможен обмен
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?