Продам свій автомобіль,в гарному стані.Перша реєстрація в Україні,приїхала з Франції.Вкладень не потребує.Клімат працює,замінений ГРМ та масла,шарові та стійки стабілізатора,нове АКБ та гума. Звертатися за тел.
Продам власне авто. В хорошому стані! Торг присутній!
Авто в Одесі
Відчуйте Комфорт та Швидкість з чистокровним німцем: BMW 1 Серії. Автомобіль привезений безпосередньо з Німеччини в 2018 році, він поєднав в собі передові технології та високу якість виготовлення, що робить його ідеальним для сучасних водіїв. Заворожливий чорний колір надає автомобілю вишуканості та стилізованості, роблячи його справжньою перлиною на дорозі. Під капотом вас чекає потужний економний дволітровий дизельний двигун, який забезпечить вам ефективність та захоплююче водіння на будь-якій дистанції. Регулярне обслуговування та зміна мастил! Стан салону - ідеальний, в салоні не палили! Авто підійде, як для хлопців, так і для амбітних дівчат, які відчують едність з авто та почують агресивний баварський рик двигуна автомобіля. Авто продається у зв'язку з придбанням нового авто.
продам своє авто, в гарному стані, економічний та потужний двигун, датчик тиску шин, старт стоп на світофорах, рідний пробіг, є невеликі нюанси по кузову, торг біля капоту
Автомобіль свіжопригнаний,розмитнений та поставлений на облик.Авто в рідній фарбі,без єдиного підкрасу.Двигун та коробка працюють без зауважень та підтікань,салон в збереженому стані.251 тисячя рідного пробігу,підтверженного сервісними документами.Ходова без зауважень,нові тормозні діскі та колодкі.Замінено мастило та фільтра.Авто на новий зимовий гумі.Деталі за телефоном.Можливий торг.Обмін не цікавить.
Заміна ременя ГРМ 1000км назад Заміна гранат (зовнішня,внутрішня) Новий акомулятор, генератор,водяна помпа Нова все сезона резина всі 4 колеса
Машина в хорошому стані, масло не їсть, двигун стоїть з Mitsubishi лансер 9, 1,6 газ бенз, газ вписаний, по заміні: Комплект ГрМ, масло+ фільтра, кульові, наконечники, втулки стабілізатора та стійки стабілізатора, передні та задні колодки, по комплектації: Шкіряний білий салон, кондиціонер працює і заправлений, сигналізація, центральні замки, світло лед, документи в порядку, я господар, дзвоніть пишіть,
авто в дуже хорошому стані
Продам свій, автомобіль , другий господарь, пробіг рідний 100% , без підкрасів, кондиціонер працює, комплект зимової гуми, літня завод 2008 р , купував з пробігом 9000 , всі рідини і грм поміняно при покупці, мастило ост. заміна була на 29000 є тріщина на лобовому склі на заміну скину . Любителі збити ціну не телефонуйте, не марнуйте мій і свій час.
мото в доброму стані , продаю через те що не потрібен , подорожував на ньому по Україні деталі всі оригінал також до нього маю вітрове скло Гофри Спинку для пасажира Повністю обслужений Настоящий японець Всі запчастини в оригіналі
продам ваз 2110 у гарному стані, в рідній фарбі, продаж від господаря. вкладень не потребуе, страховка до 2027р. переоформлення
Опель Зефіра 2.0 турбо дизель 2004 рік технічно все добре турбіна тує гарно ходова зроблена деталі по телефону
без аварий тонированная аудиосистема два комплекта резины коврики технически супер 1 хозяин
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?