Машина в гарному технічному стані, залишитесь задоволені. Салон потребує хімчистки. Торг помірний біля капоту.
Продам автомобіль Меган 2 1.9 дизель кпп 6 ступка в відмінному стані по мотору без диму,масла не бере,КПП працює чітко ходова зроблена по техніці все добре, деталі за номером
Рейстайлінг. КПП 6. Дорогі тітани R 16. Електропакет.Ксенон. Ледлампи. Кліматконтроль. Електродзеркала. Працює кожна кнопочка. Не працює прикурювач. Помилок по комп'ютеру нема. EGR заглушений, мотор дихає вільно, масло не бере. Турбіну реставровано. Новий ремінь генератора, та гідропідсилювача і кондиціонера. Паливну систему зроблено. . Форсунки , насос коштують - 4000$. Розхід солярки по місту у повільному режимі - 8-10 л. По трасі 5 - 7л. ;Усі рідини у нормі. Новий ГРМ. Оливу у КПП і моторі замінено. По ходовій треба замінити стійку заднього стабілізатора і подивитись до ручника, та дозаправити кондиционер. ABC працює. Кузов у нормі, без іржі, є мало сколи з малими підкрасами, та поліз лак на даху. Машинка у бойовому стані і доїде хоч у Америку. Можу обміняти на мерс у кузові w 124. універсал. З вашою доплатою. Дізель 2,0л. Переоформлення обов'язково!
Авто в гарному стані . Обслужена . Заміна ( помпа , грм , мастило моторне з фільтрами , мастило в кпп, охолоджуюча рідина , гальмівна рідина. Я власник . Штрафів/ арештів не має . Брав для себе в 2023. Причина продажу - хочу авто побільше . З мінусів є тріщина на лобовому склі ( було пошкоджене при ремонті склоочисників )покупцю скину при продажі . На номері тел. є ватсап якщо не буде зв'язку.
Повністю перебрала ходова
Цікавить обмін на автомобіль Audi або Ford Fusion із моєю доплатою
SPARK SP 200R-29 2023 року В чудовому стані я за ним доглядав Мотоцикл 2023 року випуску. Двигун працює чітко, не розкривався. На повних документах. Пробіг - 11.880 км. Масло мінялось кожні 1000 км, масла не бере. Встановлено нові зірки та ланцюг. Мотоцикл в тюнінгу Єсть відео як робе мотоцикл Єсть торг Пишіть на вайбер або телеграм: +********** 36
продам власне авто, газ 4 покоління вписан, покоління ,сигналізація двостороння новий акумулятор новий стартер обслужувалась своєчасно один власник ,
авто до покраски і збірки без торгу
Перший власник з салону. Двигун 1,6 8 клапанов Надійний та еластичний двигун як у місті так і на трасі. Газу ніколи не було. Тільки бензин (ОККО) Пробіг офіційний. Без ДТП Експлуатація кожен день. Ходова, двигун, коробка, салон в порядку. Електроусилитель руля. Стеклоподъёмники (передние) Є кілька не критичних місць по кузову На 156 тис. повна заміна зчеплення (Sachs) на АТЛ. Електропідсилювач керма є. Зімня резина є (зараз на ней) Запаска є. На сідушках з салону чехли с початку експлуатації. За пару років ще робилась: вихлопна система (резонатор, гофра, глушник) все польське . Повністю перебран генератор на СТО. Мастило /фільтра - вчасно (не більш 8 тис км) Нова пічка у 2025 Нові свечі, провода, катушка (Польща) Бензин Окко (тільки) ВАЖЛИВО! Шановни автобізнесмени , ціную вашу роботу та кваліфікації, але прошу не турбувати. Також с питаннями та пропозиціями типа "віддасте за 1700" розмова коротка. ДЯКУЮ ЗА ПОРОЗУМІННЯ . Автомобіль продаю дуже не спішно. Автомобиль приятный и удобный в управлении, движении как на трассе так и в городе. Маневренный и удобный в парковке , вождении , пробках, разворотах за счёт сбалансированных габаритов, хорошему вывороту колес и электроусилителю руля. (не гидро). Хороший клиренс, короткая база и лёгкий вес даёт возможность уверенно преодолевать бездорожье, выезжать из сугробов. Посадка и сиденья комфортные. 500-800 км в день по трассе без усталости. Никакого тюнинга, наклеек и "колхоза" в машине нет. Все поддерживается в заводском состоянии. Так и будет отдано новому бережному хозяину. Слава Україні!
потрібно замінити стойки передні і тормозні діски по кузову треба перекрасити дві деталі крило і ляду по мотору робити нічого непотрібно
Skoda Octavia A7 з економним дизельним двигуном 1.6, заправлявся виключно на ОККО. Оснащена 6-ступінчастою механічною коробкою передач та переднім приводом. Автомобіль у доглянутому стані, зберігався в гаражі, обслуговувався вчасно. Проведені роботи: • 240 тис. км – заміна зчеплення; • 265 тис. км – заміна задніх амортизаторів; • 280 тис. км – заміна помпи та комплекту ГРМ; • 282 тис. км – заміна стійок стабілізатора. Авто не фарбоване, без ДТП, без шпаклівки. Решта деталей оригінальні, заводські. Для контакту по номеру в телеграм / ватцап / вайбер
Авто в гарному технічному стані: обслужена ходовка, поміняні ремні, ролики, помпа, фільтра, масло, всі рідини. Новий акамулятор. Салон шкіра, в гарному стані, як для таких років. Є нюанси лакофарбового покриття, які видно на фото. В наявності 2 ключа, 4 скопідйомника, всі працюють. Всі питання по телефону, люба форма переоформлення, бажано договір купівлі-продажу
Інжектор. Фари нові, але без регулювання, гідролвнія є, нові галогенні лампи, два комплекти гуми. Встановлено новий кошик зчеплення в зборі. Інший теж є в гарному стані. Машина моя, з документами порядок.
Продається байк але це все рівно що відривається частина душі, бо слів не вистачає. Пройдене повне Т.О., замінені всі рідини, повністю перебрана передня вилка (трохи підстукувала), профілактика кардана та заміна мастила в редукторі. Все працює як часи швейцарські, ніяких нарікань немає. Причина продажу...такі часи, маємо більш доцільно вкласти кошти туди де є потреба. Прийде Перемога, ще покатаємось !!! Невеликий торг.
Автомобіль справний,вкладень не потребує
Надійний, мотор як новий, замінено:ГРМ, цепки, ролики, підшипники, голова, ну все,що треба, масло, фільтра, форсунки,тосол, бачок гідропідсилювача, АКБ-з осіні, турбіна обслугована, нічого не тече ,масло не бере, мости включаються з кнопки, брав для роботи, вона ні разу не підвела, тому й доглядаю. Є нюанси, але вони вирішуються (купив але не поставив).Резина 16, всесезонка. Все по кузову видно на фото. Підійде для в/службовців під Б\К та 300,витягує з усього!(випробував сам). Їсть любу солярку - проблем не було. Поїздки на дальні дистанції - 7 л. на 100. Пічка зимою гріє норм. Спати в салоні зручно. Пробіг реальний. Я хазяін по договору куплі-продажу.
Продам,власне авто в гарному стані,абсолютно без вкладень)) Кузов в гарному стані без ДТП Двигун 1.6л газ/бензин простий надійний,недимить негудить,масло від заміни до заміни)) Ходова вся повністтю обслужена Готовий до перевірок на СТО Гарний торг біля машини Більше інформації за номером +**********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?