Сів і поїхаова
Авто в надзвичайно гарному стані. Не потребує вкладень. Сів-тай поїхав!Комплектація Match.
Фул пакет Сів поїхав , переоформлення любе
Є газова установка! Газ вписаний у реєстрацію. Двигун хороший! MPI 1.6 ! Все на ходу! Заводиться з пів оберта! Ходова в хорошому стані, замінені всі фільтра та масло (в коробці також) Нова зимова резина. Машина не гнила, був замінений капот.
Запитання по телефону Сергій
Продам , переоформлення або по довіреності,на ходу Торг на місці Одна сторона погнута трошка,на фото видно
авто на свої роки в хорошому стані авто повністю обслужине деталі за телефоном
Крило фара є цілі б/у куплені але треба поставити. Бампер під пайку або заміну. Немає часу займатися так як машина військового. Той же самий ланцер 9 запчастини такіж самі. Ходова, двигун, коробка, все в відмінному стані, всі розхідники поміняні масла фільтра і тд. Гбо теж обслуговане. Ксенон, передні скло підйомники, електро зеркала, гідропідсилювач, кондиціонер, диски, центральний замок та сигналізація. кузовщина не гнила за свої гроші робоча машинка, українська реєстрація
мотор зроблений ,коробка норм,салон нормальний,вигорів лак міцями
Volkswagen bora 2000 гв Механіка 5ст, 1.6 бензин Пробіг 166 тисяч Є підтвердження пробігу сервісна книжка Комплектація: повний електро пакет, клімат контроль, електро коректор фар, бортовий комп'ютер. По ходовій немає жодних нарікань, рейка після капіталу, мотор працює супер, масло змінювалося завжди за регламентом. Салон у відмінному стані, без дірок та потертостей. Диски R17 оригінал. Продаю оскільки, автомобіль 4 в сім'ї, зараз у ньому потреби немає, стоїть пів року в гаражі. Цікавить обмін на пиріжок Телефонуйте відповім на всі питання, на сайті на смс не відповідаю, тільки дзвінки!
Перший власник. Офіційний автомобіль, без жодного підфарбування по кузову, оригінальний пробіг.
Продается автомобиль УАЗ. Его купил в конце апреля мой побратим. Установлен новый стартер и аккумулятор. Хотел сделать отличную ходовую. Но пока все ТО были заняты не успел и уехал на виконання. Решил доделать потом. В общем, парня более нет, а жена попросила продать автомобиль.
Продам авто в хорошем состоянии.Покупал в салоне один хозяин,резина новая,радиатор поменял,все росходники заменены.Больше информации по телефону
Продам полноценный вэн 7 мест,продажа в связи с тем, что надо машина побольше например мерс вито,можно обмен.Подвеска практически вся заменена,ремни генератор,грм все ролики помпа ,все новое,радиатор охлаждения новый, поварили пороги ,все обработано,подробности по тлф.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?