Авто без дтп жоден з елементів не малювався перевірено прибором двері арки пороги без корозії ,двигун 1,6 MPI ,було замінено зчеплення,грм помпа ,наданий час нічого робити непотрібно , детальніше по телефону будь які фото або відео можу зробити і відправити в приват.
Була заміна грм, тормозні колодки всі, масло+фільтри, ходова перебрана у відмінному стані}, наразі не потребу ремонту, сів поїхав, дуже вмісткий по багажнику+трансформер
Авто в гарному стані, їде бадьоро, якщо є питання телефонуйте
3-й власник (у зв’язку з останніми законами робилась перереєстрація). Володію цим авто з 1.08.2023р Щойно зроблене ТО (олива, фільтри в круг). Авто варте вашої уваги Датчик світла та дощу. Електроскладання дзеркал. Підігріви дзеркал та сидінь. Допомога при старті вгору. Допомога при повороті. Круїз та клімат контроль. ДХО. Просторий багажний відсік з можливістю продовження місця. Bose акустика. Гарне знешумлення. Швидко вигрівається взимку. Є все необхідне для заводоволення потреб автовласника. Запрошую до огляду самостійно, або ж на ваше сто.
Один хозяїн , брав в салоні в Кременчуці. Встановлено: 1. Доводчики стекол (на пульту нажимаешь закрити авто і якщо вікна відчинені, то стекла сами піднімуться) 2. Багажник відчиняється с пульта 3. Розпорка передніх стійок 4. Захист двигуна дуже якісний 5. Пересвіт панелі приладів 6. Парктронік 7. В тюнінг ателье робили шумоізоляцію і встановили сабвуфер і піщалки, звук якісний . 8. Ходова перебрана повністю 9. Газ 5 покоління 10. Чіп тюнінг, відсічка на 6000, авто набирає скорость бистріше. Авто має сліди користування (подряпини, декілька вмятин) Бере масло, сальник розпредвалу міняв все одно бере масло, але двигун в гарному стані і не коптить , я поки міг то займався авто, а зараз в ЗСУ і до движка не дійшов. Авто дуже гарне .
Продам автомобіль в гарному стані! все працює без зауважень ,торг присутній біля машини !
Продається у чернівецький області.Складних ушкоджень не мала.Було травмовано бампера.
Кожна кнопка працює,все відкривається закривається,З документами повний порядок,переоформляється без проблем,маю доручення генеральне!працює як на газу так і на бензині,газ вписаний.Тепла м’яка комфортна.з мінусів:побитий задній бампер,але маю інший віддам даром тільки поставити,побите скло на туманці!Маю багато запчастин до нього яких вже не дуже де знайдеш за доп плату!дзвоніть все розповім нуль дев’ять сім шість п’ять **********ціна 1000$!
Продам бус віто 2000 року на ходу,поміняне мастило,нова резина....Потрібно місцями підварити
Автомобіль готувався під вантажівку, по документам пасажир. Пасажирські сидіння демонтовані і відсутні. Машину варити не потрібно,зварювальні роботи здійснювалися. Машина в робочому стані(нове щеплення, новий акамулятор). Торг умісний.
Автомобіль в хорошому стані, є декілька незначних подряпин. Більше деталей по телефону. Можливий торг!
Продаю власне авто . Володію даним авто один рік.Я другий власник . По кузову є нюанси та незначні вмятини , але не критичні ,все видно на фото, взагалом потрібний малий косметичний догляд. По двигуну все добре працює рівно , ще 3500 т.км. тому мінялия ремні ГРМ разом з помпою та всі розхідники .Всі жидкості замінювались вчасно в сервісних центрах на руках є всі чеки від моменту купівлі ще першого власника по заміні всіх деталей . Ходова перебрана та ціла , останє що мінялос це передні амортизатори та ричаги . Коробка працює добре нарікань не має , мастило також мінялось вчасно. Електрика вся справна . Єдине що потрібно замінити вданий час це каталізато ( він тут ще рідний і ні разу не мінявся ) Гума все сезонка в гарному стані , запаска повноціна . Має панорамну кришу , машина по сидіням транформер , є можливість додати ще третій ряд сидінь. Авто їде добре та комфортне , шумо ізоляція на рівні для свого віку.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?