Всі деталі по телефону!
Продаю своїй автомобіль Авто в доброму стані Кожного дня в ходу По авто зроблено: •замінено масла фільтра •замінено колодки і диски тормозні •стоїть зимова гума •замінено радіатор кондиціонера •заправлений фреон •новий акумулятор Мотор сухий,форсунки сухі без під тікань Хороша комплектація Підігрів передніх сидінь,клімат контроль,датчик світла,датчик дощу,електро фаркоп Можливий обмін на мікроавтобус
Продам 2115, технічно без питань! Ходова збита, не димить, масло не бере, мотор працює ідеально, коробка також. Є нюанси по кузову: задні арки потребують ремонту, іржа на кришці багажника і дверях - не критично, але під малярку. Машина з одним підфарбуванням переднього крила - решта завод! Повторюсь, технічно авто повністю без проблем. Сідайте і їздіть. Стакани у відмінному стані, днище ціле. Непогана гума. Ціна подарунок - велике прохання телефонувати тільки адекватним і реальним покупцям.
Продається чоловічий автомобіль з характером, в легендарному Т31 виконанні! Авто яке з комфортом завезе Вас як і в Буковель, так і впевнено заїде в первісні ліси, куди Вам ліньки буде пішки йти. Всі характеристики краще прочитати на спеціалізованих сайтах. В 2024 пройшов повноцінне ТО з заміною всього, що тільки можна було поміняти (тільки оригінальні запчастини) - зчеплення, ланцюг, тормоза, радіатор, свічки, оливи… навіть цапфа (хто знає)! Є сліди дворових паркувальних війнів та боротьби за "крайню ліву". Додатково - ГБО фірми «BRC», камера заднього огляду, повноцінна мультимедіа. Бонусом буде комплект літньої резини 2025 року! Краще телефонувати після 17.00 При купівлі автомобіля для потреб армії, ціна - 9000.
Всі питання по телефону любе переоформлення
Продам на запчастини Ланос 1.5 з документами, пороги арки трухляві, Двигун не димить, є коробка, можлива наша установка, Нове лобове скло, Порог правий зрізаніий, є короба з донора, Також є комплект гідро підсилювача руля, нові передні електро склопідйомникі, задні аркі
Продам своє авто,місць 8+1.У гарному стані,готове до роботи. Мотор не димить,масло від заміни до заміни. Форсунки не строкочуть, нещодавно зроблений на совість. Коробка немає жодних проблем,міст трошки подгужує,але це зовсім нічого не означає. Той хто розуміється на цьому,той знає, що міст буде робити. По машині жодних підтікань. у машині є дві автономки та кондиціонери, круїз контроль та центральний замок. Сплон охайний,відносно свіжий. Салону два роки.Сиденья водителя пилот . більше деталей за телефоном. гарний торг тому кому це авто дійсно потрібно
ідеальний технічний та косметичний стан, все змінюється за регламентом пробігу-ремені, ролики, помпа, масло незалежно від пробігу 2 рази на рік.
Автомобіль в доброму стані куплений в офіційного дилера не битий не крашений защита кольчуга. Комплектація зен .проведено повне ТО .площадкам і перекупам не телефонувати.
продаю своє авто. стан - сів, поїхав. газ вписаний в документах. кондиціонер, скло підйомники передніх вікон, гідропідсилювач керма, оцинкований кузов
На повному ходу,мости роздатки,все працює,сів поїхав. З документами повний порядок . Торг адекватний . Дурні пропозиції не приймаю.
Авто з 2011 року в одних руках , мастило мінялось кожні 10 тис. Дзвонити або
Nissan Qashqai BOSE 2011 року в гарному та збереженому стані. РІДНЯ ФАРБА. Двигун 1.5 дизель, дуже економне та надійне авто. Комплектація BOSE. Вкладень не потребує. В салоні не курили, доглянутий салон. В автомобілі все працює без нарікань.
Авто пригнаны з німечини з оригінальним пробігом купляв в родича авто в доброму стані
Авто в дуже хорошому стані. Дзвоніть на вайбер все розповім . И на другий номер такая цена до конца месяца..
Автомобіль технічно справний. На авто встановлена 5 ст. кпп. Карбюратор к151. Електронне запалювання. Полірований впускний колектор. Залитий антифриз та олива напівсинтетична "Хадо". Присутні нюанси по кузову, оскільки авто не нове. Решта деталей по телефону.
Стосовно 4 власників і можливих питань по пробігу: Машина була куплена моїм братом у лізингової компанії на пробігу 60 т.км. і також оформлена в лізинг. Після виплати була переоформлена на його юр. особу. Літом 20го року на пробігу 143 т.км я купив її у брата. Для тих хто думає, що мало накатав: в мене є інша машина для роботи, а сам з 22 року знаходжусь в ЗСУ. Машина в дуже гарному стані і З ЧЕСНИМ ПРОБІГОМ. Заміна масла проводилась кожні 7000 км пробігу, масло Mobil 5w30 х1.
Авто в чудовому стані Ржавчин немає Масло мінялось вчасно Ніяких проблем немає
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?