Каддік, 2007 року, легковий пасажир, 1,4 простий, бензиновий, атмосферний двигун, стоїть ГБО STAG 4го покоління, вписане у т/п., балон під запаску на 50 литрів. Заїхав в Україну 2012 року, я власник з 2021 року. У попереднього власника побував у дтп, перевернувся, без критичних наслідків. Був викуплений та професійно відновлений на нашому СТО. Подушка водія не відновлювалась. Машина використовується на СТО з ремонту легкових авто для службових цілей - підвіз з/частин, виїзд до кліентів. На ходу кожен день. Не нагружалася, обслуговування завжди якісне та вчасно. Два комплекти резини, камера заднього виду, фаркоп з працюючим роз"ємом. Загальний стан добрий. Пассажир, задній ряд сидінь складний, як на фото. Задня ляда - розпашна. Пробіг за одометром - 295 000 км. Магнітола з LCD дисплеем, два комплекти резини.
Гарне авто в рідній фарбі, кузов оцинкований, капот алюмінієвий, повне ТО, роздатка, мости, мотор, пневмопідвіска в робочому стані, понижуючий ряд передач, салон шкіра у відмінному стані, позашляховик на МКПП це надійно і витрата пального менша ніж з АКПП, масло не бере, ТО кожні 7000 пробігу, ГРМ відсутній, шестерні як на військовій техніці, тонування навколо, лобове скло керамічна плівка, хороше світло, відео за запитом. Обмен на авто дешевле с доплатой.
Хороше міське авто. Мінімальне споживання дизелю (з прогрівом і в корках - максимум 6л по місту). Великий і зручний багажник. Надійний мотор і коробка. В користуванні майже рік, куплялось як 2ге авто для міста, для щоденних поїздок (зараз виникла потреба замінити на подібне, але на автоматі). Сажевий вирізаний, тож ніяких помилок і т.д. нема, двигун і все інше працює без зауважень, сів і поїхав. Є задній паркторнік + камера (не підключена), встановлена штатна Андроід магнітола. Попередній власник казав, що авто повністю перефарбував (без шпаклювань), я не перевіряв, так як нема на то потреби. Корозії ніде нема, мотор сухий, в морози заводиться без питань. + літні шини (пройшли один сезон). Ціна - є остаточною, без торгу. Автоплощадок, шахраїв і т.д. прохання не турбувати і не витрачати час.
Продам автомобіль, в доброму стані та на ходу. Потребує огляду та чоловічих рук, реальному покупцю - буде торг! Більш детально, звертайтесь будь ласка за телефоном.
Машина в хорошому технічному стані,бережлива експлуатація по кузову в хорошому стані, мотор працює як на бензині так і на газу невелика витрата пального, щеплення нове пройденр повне то заміна ременя ГРМ 10тис км назад,масло замінено 1000км назад салон чистенький доглянутий.
Продам авто мазда 323 f 1.5 бензин 1996р. Пробіг 301тис .Авто на свій вік надійний і потужний, по кузову і мотору питань немає, відбулася реставрація рейки на 300тис. Авто проходило вчасно заміну масла і всіх деталей, все записано від 2000р. Є екран і камера заднього виду, передні електрослопідйомники. Машина, яка ніколи вас не підведе. Чекаю реальний покупців і біля машини мінімальний торг.
Абсолютно їздовий автомобіль, їде і дуже не погано. Mazda Xedos 1996 року випуску, надійний мотор а головне їде і тягне 2.0 V6 і коробка механіка. Зчеплення, коробка, мотор без претензій. Ходова потребує дрібних вкладень. Техніка 4+ Кузов 3. Дно, стакани, прорізи, лонжерони цілі. Гнилий один поріг, і зовнішній вигляд потрібно приводити в порядок. Переоформлення обов'язкове. Гума хороша, диски оригінали від Mitsubishi. Є відеоогляд машини. Одеса. Пропонуйте ціни. Технічно сів і поїхав, все інше для себе. Рідини всі на місці, ніде нічого не тече і не йде. Акумулятор хороший.
Код товара: 75649 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажі Peugeot 308 2010 року з пробігом 267 тис км. Автомобіль пригнаний з Нідерландів, один власник, два ключі. Практичний універсал у сірому кольорі з текстильним салоном. ГРМ замінено 30 тис. км тому, перебрана турбіна, ходова частина зроблена 20 тис. км тому. Масло в коробці замінено 3 тис км тому, ТО виконано 8 тис км тому, гальмівні диски та колодки замінено 10 тис км тому. Технічно авто справне та вкладень не потребує. Комплектація включає двозонний клімат-контроль, електросклопідйомники, круїз-контроль, панорамний дах, мультикермо, підігрів, електропривід та складання дзеркал, сонцезахисні шторки, парктроніки по колу, штатну навігацію та датчики тиску в шинах — комфортний і економний варіант для щоденного користування.
07.10.24 було поставлено нове щеплення з демфером і всі нові форсунки, всі ремні роліки. 31.05.25 Заправка кондиціонера, заміна масла і фільтрів на спідометрі було 244100. По авто зроблено дуже багато, більш детальніше телефонуйте все розповім.
Авто використовувалось виключно влітку. Рідний пробіг. Гаражне зберігання. Один власник
авто в повній готовності, постійно експлуатувалось аккуратно, слідкували за вчасною заміною розхідників, встановлено підігрів передніх сидінь, надійне економне авто, але настав час електромобілю, цей простоює без діла, в додачу комплект гуми, та запчастини, нове зчеплення, помпа, тормозні колодки на всі колеса, підшипники, та ін. самому займатись вже немає часу, краще писати у вайбер
Вітаю!! Автомобіль в гарному стані!! Двигун працює прекрасно!! Кузов гарному стані!! Салон збережений! За детальнішою інформацією звертайтесь будь-яким зручним для вас способом.
в рабочем состоянии
Гарне авто, салон у відмінному стані, офіціал, нічого робити не потрібно, сів та поїхав! Готовий до будь-яких перевірок
Кожного дня на ходу
Джилі мк 2010 року з ГБО розхід газу 10 літрів. Єкономічне авто. По кузову присутні рижики. Треба робити один поріг пасажирський. Технічно все зроблено. Трубки , антифриз все нове. Було поміняно за 1.5 року зчеплення, радіатор охолодження двигуна, новий акумулятор, газ новий встановлений пів року тому,форсункі топлевні теж нові, регулювання клапанів зроблено, подушки двигуна поміняні, колодки передні ,задні, супорта нові ,ноконечнікі теж нові,амортизатори передні і задні теж нові 4 місяці тому, шрузи теж нові, по електроніці теж все зроблено поміняно багато чого + зроблено гарне світло ,нові лампи ,блоки розжигу теж нові. Світло в салоні + багажник і підсвітка номеру дуже яскраві леди перероблено світить гарно. Лампи в авто змінені на всі нові. Також є люк не тече ,все працює. Електро дзеркала + всі склопідїомники теж працюють. Із нюансів лише по порогу а з технічної сторони все добре.
Автомобіль в стані нового авто. Авто придбане в травні 2023 року в офіційному салоні дилера. Перший власник. Без ДТП та фарбованих деталей. ТО проводилось вчасно та згідно регламенту виключно в офіційного дилера ІЛТА Львів. Останнє ТО проведено 16 травня 2026 р. В ідеальному стані, жодних додаткових вкладень не потребує.
Продам Opel Vectra C Надійний та комфортний автомобіль на кожен день. Авто в хорошому стані, доглянуте Двигун працює рівно, без сторонніх шумів Коробка перемикає плавно Ходова без стуків Салон чистий та акуратний Хороша зимова гума Автомобіль економний, зручний як для міста, так і для траси. Просторий салон і великий багажник — ідеальний варіант для сім’ї. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
Продам авто в хорошому стані.Є підігрів лобового скла.Реальному покупцю гарний торг.Два комплекти резини
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?