Мот привезений з Японії. Без пробігу по Україні. Розмитнений ставиться на облік. Перша реєстрація. Не фарбований. Готовий для експлуатації. Пройшов технічне обслуговування. Розхідники замінені. Не потребує жодних вкладень. Є доставка по Україні.
Продам Мерседес W124 E200 Авто на свої роки в чудовому стані. Всі деталі за тел **********
До уваги гарна та доглянута Шкода Фабія Універсал. Надійний бензиновий двигун 1.4 MPI. Коробка 5 ступка. Авто все в рідній фарб і (перевірено прибором)та без рижиків. В Україні єдиний хазяїн. По пробігу перевірялось і відповідає дійсності. Три роки тому заїхала з Німеччини під замовлення. Кондиціонер працює, склопідйомники передніх вікон, захист коробки знизу,підігрів сидінь спереді, зад парктроніки. додатково колеса зима на залізяках. Розумний торг присутній.
Мот привезений з Японії. Без пробігу по Україні. Розмитнений ставиться на облік. Перша реєстрація. Не фарбований. Готовий для експлуатації. Пройшов технічне обслуговування. Розхідники замінені. Не потребує жодних вкладень. Є доставка по Україні.
Всіх вітаю , продається авто багато що зроблено нещодавно було замінено модуль управління свічками запалювання та так само також всі 4 форсунки відреставровані до заводських норм , замінено всі фільтра , та мастило , замінено 2 ременя, ціп в гарному стані , також замінено блок управління вентилятором також резинки на турбіни, також замінені прокладки клапаной кришки та впусного колектора вся защита внаявності ,кондиціонер справний ця машина для поціновувачів бмв е46 2.0 дизель м47н , також немає гнилі . На задній осі нові зимові шини. Дякуємо за увагу !
Доглянуте сімейне авто. Повністю обслужене в хорошому робочому стані. Причина продажу, власники виїхали за кордон.
Авто на повному бойовому ходу. Газ-бензин. Газ вписаний. Двигун працює супер. Масла не бере не димить. Ходова зроблена. Механіка. Можливий обмін. Ціна на обмін 8500$ Без торгу.
Жодний елемент не фарбований. Є незначні сколи. Авто в рідній фарбі. На авто замінено комплект ГРМ( 500км назад), помпа, антифриз. Замінено турбіну. Всі фільтра, масла та колодки замінено теж. В дтп не було. Парктроніки. Деталі по телефону. Авто в гарному технічному стані. Не потребує вкладань
Автомобіль знаходиться в ідеальному стані. Масло та фільтра мінялися вчасно.
Продаєця чудовий мот Viper v250bd бережно відносився, на доках, пробіг 42.000 мот 2014 року стан на фото все робоче все їзде, мотора не робив нічого не колов лише регулювання клапанів робилося також встановив обігрів ручок,бокові фари та лед лампочку, резина мінялась, передня цього року, а задньої чуть більше року стан хороший.
Продам Wolksvagen Golf 6, 2010 року, 1.4 MPI, 168 тис., км. Сервісна книга додається. Три ключі. Салон оригінал, сірого кольору. Корозії або іржі немає. Тільки пригнаний і розмитнений, зроблений сертифікат, то пройдено за регламентом. Мотор простий і економний. Два комплекти гуми з дисками.
Продам:Citroën Nemo 1.3 HDi 2011р Мкпп5 ст. Оригінальний пасажир.Авто в нормальному стані. Економний двигун.Ходова частина без нарікань. Свіжа страховка.Замінено мастило та фільтра.Пороги та днище все ціле. Два ключа. Любий вид переоформлення.Можливий обмін. Авто знаходиться у Голованівськ.
Купував авто у знайомого,він перший власник в Україні.Їздив мало бо захищає батьківщину,замінив ремінь ГРМ, ролики, ремінь,помпу,задні пружини сайлентблоки.Я замінив масло в моторі фільтра,пильник гранати,колодки перед та зад,новий акумулятор в 26р травень місяць,лямбда-зонд.Є два комплекти резини літо зима на дисках,2 ключ-карти, страхування майже нове, пробіг авто 144 тис.км
Продам поло на механіці в гарному стані. Вікна затоновані, склопідйомники, панорамний дах, шкіряний салон від бмв на електроприводах з функцією пам'яті, якісна та ефектна оптика, центральний замок. Є рижики по кузову, також є трохи питання по лако-фарбовому покриттю, але днище ціле, нічого критичного нічого нема. Мотор 1.4 за паспортом, але розточений - машина дуже жвава. Музика є. Виведена камера заднього виду (не підключена). Економна - розхід 4-5 літрів. Ходова зроблена і дуже м'якенька. Взимку чистилася вся паливна система, включно з форсунками. Масло, фільтра - все мінялося тоді ж. По машині питань нема: їде добре, не коптить, не гріється, все працює.
Потребує ремонту кузова,всі питання по телефону,на повідомлення не відповідаю
Надійне авто, без дтп,стан нормальний,має деякі незначні сліди експлуатації лкп.Кондиціонер працює відмінно, двигун,коробка,ходова, без зайвих шумів.Нове щеплення з маховиком!!!передні стойки kayaba з опорними підшибниками, ремінь ГРМ в помпою, замінено 3 тис назад.Завишений кліренс проставками.Колеса 225/45/17
Продам УАЗ 3152 (469), у відмінному стані. Двигун 100ка, ГУР, резина грязьова (нова 5коліс),нові Хаби, автономна пічка (дизельна), сигналізація,музика,здвижні вікна, багажник на криші, новий АКБ 100, ,Led фари, я власник, любий вид переоформлення. Є ще військові мости,віддам з машиною,або продам окремо.
Продаю хороший і надійний, сімейний автомобіль. По двигуну зауважень немає працює рівно, коробка також все добре, пробіг машини оригінальний. Якщо цікавить авто дзвоніть детальніше розповім.
На ходу не гнила замінено масло свічки дроти Є новий комплект грм і дві літні шини Газ працює Обмін до 4000₴
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?