Продам Ford Mondeo 3 у хорошому стані. Авто доглянуте, повністю на ходу, регулярно обслуговувалось. Просторий і чистий салон, великий багажник. Двигун працює добре, ходова в нормі. Документи в порядку, готові до переоформлення. Торг біля авто.
Авто в гарному стані, 7 місць , їде дуже бодро завдяки турбіні, двигун 1.6, заміна ланцюгу була 18тис км назад, двигун працює як новий, коробка перемикається плавно, була заміна диску та корзини. Все робилось для себе, продавати не планувалось. При бодрій їзді розхід пального 6.5-7 літрів, при спокійній їзді розхід палива 5.5л, по трасі 4.7-5. Дуже економічний авто. Заправлявся тільки на АЗС WOG. Авто зберігається весь час у гаражі Торг можливий.
По авто є 2 підкраси але без шпаклівки, зробили повністю ходову зацікавило телефонуйте **********
весь бортжурнал по авто на українському драйвер топ (id машини на сайті 52997) ( посилання не дозволяє сайт залишити. напишіть мені кому цікаво я скину посилання на сайт ). в ньому вся інформація по авто з моменту покупки. якщо щось не ясно, пишіть в вацап. там близько 100 записів по обслуговуванню і покращенню. з основного. PTC (додатковий ел. обігрівач). Завів взимку і через хвилину починає дути тепле повітря. МКПП 6-ступінчаста + круїз-контроль для 6-ї передачі включно. шумка всього кузова під автозвук (який не закінчили у зв'язку з війною) магнітола pioneer з багатьма фішками та вбудованим цифровим процесором для підлаштування. стоїть підсилювач за картою. * покращено живлення від генератора. новий хороший акумулятор exide зимові хороші покришки на дисках (пройшли окола 1000 км десь) Форсунки працюють ідеально. якщо ви адекватний покупець, то можу подарувати 1 форсунку в подарунок (що за форсунка, є в бортжурналі). завжди лив хорошу оливу і ставив хороші фільтри. можливо щось пропустив, але ви зможете прочитати на сайті. З пропозиціями типу "є 6000 тисяч тільки" не телефонуйте і не пишіть. В інтернеті є повно машин за таку вартість але не таких як ця. Є гроші - є машина і повне переоформлення на вас. Дякую. З приводу фарбування. Мені так здається що авто покривали лаком до мене. Так як маю товщиномір і на ньому це видно. Ну для мене при покупці це не було проблемою. Так автомобіль не новий. За заводським покриттям потрібно йти в автосалон. Двигун PS BST 2.0 SDI
Не бита та й не фарбована, як є. На отличных зимних шинах. Абсолютно обслужена новим власником для безпроблемної експлуатації.., не на продаж і тому-в дуже пристойному стані і в дійсності-краща, ніж думаєте про неї((( Hyundai Santa Fe 2009 р. Пригін з Бельгії з пробігом. 178470 км. Автомобіль у найгіднішому стані як зовні, внутрішньо по салону, по мотору і ходовій немає зауважень. Екологія вся на місці. Додаю літні шини за домовленістю і можна деякі запчастини - нові. Економний та практичний під механікою в користуванні. Автомобіль знаходиться на зберіганні в гаражі в очікуванні свого нового щасливого власника😄👍
Авто доглянуте в технічному стані, все робилося наперед, а не тоді коли вже відвалюється, Пробіг 223 рідний, жодних додаткових витрат не потребує, є рижик на крилі. Дно пороги двері без ржавчини. замінено рідини, гальма, демфер, форсунки, ГРМ, ступичні підшипники, подушки двигуна, та все що було підозріле. Диски на фото вже продані. Зараз за кордоном, пишіть сюди або ватсап
Volkswagen Golf 6 Чорний, стильний, 2009 рік, 1.4 бензин. Механіка Доглянутий: замінені масла, фільтри, ремінь ГРМ Склопідйомники, комфортний салон, все працює 2-й власник в Україні, пробіг 206 000 км Сів і поїхав – без додаткових вкладень! 7 500 $ – ціна, що відповідає стану авто Пишіть або телефонуйте.
УАЗ 452 після капітального ремонту Мости - переклепані з ГАЗ 21, салон Люкс, вікна роздвижні. Після капітального ремонту. Двигун 406й 5ти ступінчаста коробка передач. Посилені бампера, можливе встановлення лебідки. Диски діаметр 16
Продам авто в дуже гарному стані..ГРМ Помпа тільки замінено…Не фарбоване…Пробіг оригінальний…Технічно все ідеально…Двигун 2.0TDi 103KW…140к.с…6-ступка…Я власник...Вся інформація по телефону…Можливий обмін….
механіка 6-ступка.двигатель Б47. Обмін на дешевшу з вашою доплатою. Чистий німець. Завод-без ДТП без підкрасів..даже бампера-.автодальний .електро багажник.люк.кожа.датчик свитла та дождю.2 комплекти резини лито зима.2ключа.супутникова навигация.
Продаю добротний мінівен. Володію ним 3 роки. Пів року тому замінені тормозні колонки і диски, ремені, масло та фільтри замінені, вирізаний сажовий фільтр, замінений клапан ТНВД. Встановлено захист двигуна. Третій ряд сидінь ніколи не використовувався. Видалений клапан ЕГР. Авто експлуатується акуратно, всі розхідники замінюються вчасно. З автомобілем віддам зимову резину на металевих дисках.
Подам автомобиль который был моим первым.авто относился бережно и сделал на нём всё. пробег на ней оригинал потому что брал её у своих родственников. Щас автомобиль работает как часы езжу на роботу. постоянно. Могу вас покатать показать что всё нормально и проблем нет. Переоформить не проблема. Отдам в хорошие руки.есть резина на лето хорошая в комплекте
Продам Peugeot 407 SW 2005. Клімат контроль, панорамний дах. Є нюанси по кузову (помітно на фото). Замінені: фільтри, масла, ГРМ, ролики, гальмівні диски та колодки по колу. Заміна гальмівної рідини та масло в коробки.
Рідний пробіг авто більше стоїть ніж їзде екологія на місці … прохання до перекурів передрочерів не телефонувати . Кому треба нормальної машини дзвоніть після 18 00 .
Продаю власний автомобіль у користуванні з грудня 2022 року 2й власник в Україні. Чесний пробіг, сервісна історія на офіційному дилері Арма Моторс. ТО кожні 10 тис! Замінене счеплення і задні гальма 1 тис км назад. Комплект літної і зимової гуми! Вкладень не потребує.
Доброго дня. Пропоную Вашій увазі своє економне, надійне і дуже практичне авто. Являюсь другим власником авто. Машинка офіціал, купувалась в офіційного дилера в Україні. Технічно в повнісю справному стані. Пробіг рідний, нічого не скручувалось, машинку любили і доглядали. Масло тільки 5w30 шел. Газ ставився якісний, є документи. Авто постійно на ходу, тому нічого не полірую і губи не малюю, воно справді в дуже хорошому стані, ніколи не підводило, сидіння з першого дня в чохлах. Майбутній власник буде задоволений. Не являюсь автомобільним бізнесменом, тому багато не буду писати. На конкретніші питання відповім по телефону. Автобізнесменів з пропозиціями всякого мотлоху або за 4000 заберу, будь ласка не турбувати. По проханню можу скинути відеогляд. Огляд авто вживу по попередній домовленості, бо я постійно на роботі. Дякую за розуміння. Торг адекватний біля капоту, яма є. Всім Мирного Неба.
ОБМІН МОЯ ДОП.без титанів 1600..на обмін 2500..газ.авто після часткового фарбування...поміняні пороги та арки......цікавить обмін....мінівені і старше 2000 не пропонувати. заміни ремені ролики фільтра масла. замінені колодки. диски. барабани новий трос ручного гальма поставив сидухи опель вектра в. .. встановлений обігрів дзеркал. ..
Авто варте уваги. 2013 рік, 6 місяць. Сімейний авто, довга база. Економний автомобіль 5-6 літрів . Я перший власник коли був пригнаний з Німеччини. задні сідушки трансформер, коли вони складені, довжина від дверей і до сидінь 180см. Весь кузов оброблений від корозії.В Україні наїздило авто 100000 км. Кожні 9 тисяч заміна масла і фільтра. На 200 тисяч була заміна цепа, натяжника. 5 тисячі назад здійснена заміна масла ,фільтр топливний і масляний. Причина продажу потрібне більше авто. Замінено щеплення , екологія присутня.
Авто технічно в гарному стані, по електриці все працює, люк не тече,замінено всі розхідники, масла фільтра Грм, 1500 км тому замінено щеплення(нове) Цікавить обмін деталі за тел(viber)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?