Двигун в нормі, масла не бере. В 2021 році при пробігу 172 тис.км замінено шатунні вкладиші, кільця, сальники клапанів. Гільзи виробітки не мали. Недавно встановлено нове зчеплення. Ходова в нормі. Нічогом не гримить, не калатає. Кузов цілий, якщо не зважати на дрібні сліди експлуатації. Встановлено ГБО4, яке ще не вписано. Зараз автомобіль на зимовій резині, на якій був придбаний. Протектор видно на фото. Крім цього є комплект літньої і комплект нової зимової резини, придбаної для їзди зимою, додатковий комплект дисків. Є запчастини (задні і передні тормозні колодки, передні і задні стійки). Машина експлуатувалася бережно, використовувалися якісні запчастини під час ремонту. Ведеться журнал проведення ремонтних робіт (дата, пробіг, що робилося). 19.05 замінено передні гальмівні диски і встановлено нові колодки. Штатну примітивну акустику замінено на якісну акустику JBL. Автомобіль дуже економний, надійний. Більш конкретніше по телефону.
Автомобіль в справному стані,всі наявні системи та функції працюють коректно.Технічну та ходову складові повністю обслужено, вкладень наразі не потребує,мотор масла не споживає.Тоновано якісною плівкою.За детальнішою інформацією телефонуйте
Продам надійний автомобіль ,перший власник в Україні. Машина на впевненому ходу ,добре підходить для далеких поїздок та міста .Пробіг 213 тис.км Автомобіль технічно справний.Двигун працює без нарікань,коробка перемикає без проблем ,підвіска в нормальному стані.По кузову присутні сліди експлуатації. За машиною слідкували та вчасно обслуговували Детально по телефону та при огляді Повна перереєстрація Торг присутній
Продам Рено Гранд Сценік. В дуже гарному стані. Перший та єдиний власник в Україні. Авто з Франції, куплене восени 2023 року (брав машину ще на французьких номерах). Використовується для поїздок на роботу. Весь час їзжджу майже сам. В таксі ніколи не була. По машині: іржі на машині нема, шпаклівка є тільки на маленькій частині задньої лівої арки крила (вже таку брав, бо перевірив всю машину перед купівлею товщиноміром) Колір - чорний металік. Двигун масла не бере, коробка 6 передач, працює, як повинна, нічого не гуде, передачі включаються чітко. Підвіска без зауважень. Автомобіль дуже доглянутий. Все робилося для себе. Автомобіль брався з пробігом 201тис. км. Зараз 235 тис. км. Вся історія обслуговування в Україні записана. Надам при бажанні. Авто на 5 місць (нема відкидного третього ряду з заводу, запаска повноцінна, знаходиться всередині авто під полом багажника) Салон чистий та охайний. Фото салону та багажника трохи бліді, бо так падало світло (вже потім побачив, на жаль, я не фотограф) Авто зберігається на парковці з навісом, тому дощ та сніг на машину не падають. В авто двозоновий клімат-контроль датчик дощу датчик світла круїз-контроль парктроніки спереду та ззаду електро-дзеркала та електро-вікна складні та зйомні задні сидіння Все вищеперечислене в абсолютно справному стані і чудово працює.
Nissan Qashqai +2, 2009 рік. Подовжена версія з 7 місцями, просторий салон і великий багажник. Автомобіль у хорошому стані, доглянутий. Кузов оцинкований, без корозії, добре зберігся. Високий кліренс дозволяє впевнено їздити по місту, бездоріжжю, ямах і бордюрах. Підвіска м’яка, комфортна, добре відпрацьовує нерівності. Двигун 1.5 дизель (K9K) — надійний і економний. Витрата пального: близько 6 л у місті і 4.5–5 л по трасі. Встановлена 6-ступенева механічна коробка передач. Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. Все працює справно, технічно без зауважень. Салон у хорошому стані, матеріали якісні. Є кондиціонер, круїз-контроль, мультируль, панорамний дах, електросклопідйомники, встановлена сучасна магнітола. Авто комфортне в дорозі, з високою посадкою і хорошим оглядом. Добре підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. З нюансів — динаміка спокійна, дизельний двигун трохи чути в салоні. Автомобіль вартий уваги, надійний і економний варіант у своєму класі. Ціна відповідає стану. Дзвоніть або пишіть для додаткової інформації.
ГАЗ 21,1967,з документами. Відновлена на 80%.Кузов не потребує зварювальних та малярних робіт, геометрія збережена. Рідний двигун. Заводиться. Багажник і дно відреставровані.Салон оновлений,в ідеальному стану. Хром оновлений.
Офіційний автомобіль, куплений 2009р в автосалоні, я перший власник. По автомобілю є нюанси, а саме не працює газ, потрібно помінять фільтр газу в редукторі. Також є нюанси по кузову, автомобіль був в легкому ДТП. Автомобіль на зимовій резині, в комплекті є літня резина на титанах. Торг присутній. Деталі по телефону.
Ланос на повному впевненому ходу. Авто технічно справне, їздить кожного дня. Термінових вкладень не потребує. Кондиціонер заправлений та працює. ГБО теж без проблем. Робоча конячка. Є момент по порогу, і звісно присутні сліди експлуатації, але на швидкість не впливає. Реальному покупцю торг, але реальному і біля авто, зі смішними пропозиціями не турбувати!
Продам власний автомобіль.Повністю обслужений,у гарному стані.Деталі будь ласка на вайбер.Можливий торг біля автомобіля
Продам особистий автомобіль у власності з 2022 року 359000 рідного пробігу 2 власника з 2007 року стоїть газ 2-го покоління вписаний, також не погана музика, карбюратор Solex, мотор в ідеальному стані, їде тягне все як потрібно, кому цікаво звертайтесь, торг
Продам ВАЗ 2105. Під капотом — надійний ланцюговий мотор 1.3 літра. Кузов міцний, але потребує уваги, як і салон. Стан: На даний момент мотор не запускається. Стартер крутить, іскра є, але для повноцінного старту та рівної роботи потрібно прикласти руки до налаштування запалювання. Швидше за все, знадобиться виставити мітки, перевірити контакти або навіть замінити трамблер, але для знаючої людини це справа кількох годин. Машина стояла кілька місяців, продаю як є. З документами порядок. Самовивіз. Ціна з урахуванням усіх нюансів. Телефонуйте, відповім на питання.
Продам део нексію, машина кожного дня на ходу. Меньше 1000км тому замінені передні стійки, перелні опорні та задні ступечні підшипники. Ще лежать нові колодки(якщо не встигну замінить то віддам в подарунок) По кузову в адекватному стані, після зими є момент на бампері але не критично. По документах повний порядок. Тільки переоформлення !!! Можливий торг Більш детально по телефону.
Авто в дуже гарному стані , все працює. Лебідка . Грязьова резина.
Автомобиль состояния нового.пробег родной.полнейшая комплектация.
Обслужений! Газ/бензин!
Двигун після ремонту. Нова турбіна .Новий радіатор пічки. Ходова частина після ремонту. По документах пасажирських.
Продаю власне авто Skoda Octavia A5 , 1.6 MPI, 2009 рік
Продам Mercedes W210, 2.0 газ/бензин. Надійне і комфортне авто, яке реально приємне в їзді. Авто доглянуте: кузов повністю поварений і свіжо пофарбований, виглядає акуратно і збережено. Не гниле, робилось для себе. Двигун працює рівно, їде добре як на бензині, так і на газу. По ходовій м’яка, нічого не гримить. Новий акум,нова літня резина. Тонована,фари в броні. Масла фільтра поміняні.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?