Продам Suzuki Grand Vitara, 2.4 бензин, 2008 року випуску, куплений і перша реєстрація 2010 рік, другий власник, є сервісна книга з відмітками у дилера; 2 комплекти гуми — зима, літо; 2 комплекти килимків — зима-гума, літо-текстиль фірмові; встановлено новий акумулятор; гальмівні колодки по колу; замінено радіатор кондиціонера, заправлений і обслужений; встановлено новий вентилятор пічки; на штатну магнітолу встановлено доп. блок з виходами під USB та AUX; 4 електросклопідйомники; електрорегулювання та електропідігрів дзеркал; підігрів передніх сидінь; задній парктронік; постійний повний привід з підключенням понижуючої передачі та блокуванням диференціала; є підкраси переднє та заднє крило. Тільки дзвінки на телефон, автомайданчики та автобізнесменів прохання не турбувати, допомога в продажу не потрібна. Тільки повне переоформлення. Торг біля авто.
гарне авто-сів та поїхав. на даному етапі проведена заміна двигуна ( нові вкладиші, кільця, вакуумний та масляний насоси), турбіна, зчеплення, помпа, ремінь, ролики. головка після капітального ремонту. соответсвенно усі рідини. охайний салон
Продаю власний автомобіль Nissan Qashqai +2 2010 року, механіка 1.6 Машина комфортна для усієї сім'ї, розкладається ще диван для комфорту усіх членів сім'ї. Авто в гарному, доглянутому стані. Вкладень не потребує. Автомобіль весь у рідній фарбі. Рідний пробіг є сервісна книга. Два комплекти гуми Два комплекта ключів. Для того,хто дійсно шукає собі чудовий автомобіль в гарному стані Вартість 10 200 ( торг) По всім питання телефонуйте Галина.
Продаю сімейний автомобіль на 9 місць, в авто все працює, двигун працює рівно масла не бере заводиться в любу погоду з півоберту, замінено комплект зчеплення з демфером, свічки накалу, масло в КПП та в двигуні, ремні ролики та всі рідини поміняні. Сів і поїхав. хороший торг коло машини.
Авто в хорошому стані Пригнане з Франції
питання всі по телефону
На обмін 5500 $
Авто заводиться та їде. Потребує вніманія так як не нове.
Машина дизельна
Skoda Fabia 2005, хетчбек, 1.2 газ/бензин. Авто на ходу. Були покрашені водійські двері та трохи лопнувший передній бампер. Технічно справна та обслужена
В гарному стані Замінений ремінь, ходова зроблена Деталі в особисті
Продам авто на повному ходу **********
Nissan Qashqai свіжо пригнаний з Європи розмитненний та сертифікований і готовий до постанови в МРЕО. Кузов акуратний, в гарному стані, без вм?ятин та корозії! • Без дтп, • В рідній фарбі В цьому кольорі авто виглядає дуже красиво • Економний двигун 1.5dci 81Kw • К9Кв чудовому стані, заводиться з пів-оберта, не димить, працює рівно. Реальний розхід палива • близько 5.5 л/100 км • Ходова частина повністю • обслужена, жодного стуку.підігрів сидінь • панорамний дах • камери заднього виду, • сенсорний дисплей • безключовий доступ • омивач фар • двохзонний клімат-контроль, круїз-контроль • форкоп • мультируль, BLUETOOTH, AUX, CD • оригінальні титанові диски • R-17 на нові гумі • електро дзеркала з електроскладанням • датчики світла та дощу • антибукс та антизанос • По технічній частині без зауважень!!!
225000км. Зроблена ходова, тормозна, топливна.Акб в гарному стані. Кузов живий, оброблений з само початку. Все оригінальне окрім руля.Легкосплавні диски. Ціна 32000грн_
Авто на повному ходу. Є газ 4 покоління. Кузов не варений, цілий. Продаж або обмін універсал, або мінівен з моєю доплатою.
Продам Спрінтер, поварений, покрашений, замовілений, двигун як часи, міст 41-11. вебасто обігрів салону, склопідіймачі, груз-пас 8+1. 2 комплекти гуми на дисках. перегородка в будку є! двигун 2.9 тді один із кращих двигунів мерседес.
Вітаю. Володію машиною більше двох років. Купляв с пробігом 125тис. Зараз 158тис. В машині ні один елемент не фарбований 100%! Перевіряв прибором при купівлі. Все скло рідне, враховуючи лобове, сколів немає . Немає ржавчини ніде. За вашим бажанням їдемо на СТО. Є сервісна книжка обслуговування. Кондиціонер працює без питань.Повністю обслужив 10тис. тому: поміняв пружини, стійки опори, опорні підшибники та стійки стабілізатора, все комплектом, грошей не жалів. Тому по ходовій нічого не стукає, не грюкає. Іде добре як на газу так і на бензині. Мастило міняв 3тис тому. З недоліків - є невелика потертість на бампері,жінка зачепила при паркуванні. Все решта супер. Взагалі економне та надійне авто. Набирайте на вайбер,або телеграм,,все розповім. Причина продажу-виїхав за кордон.
всі питання по телефону коробка від ланоса ходова перебрана торг присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?