Ймовірно ця публікація займе у вас більше часу аніж зазвичай, але я постараюсь розписати все про дане авто. Я придбав авто 13 місяців тому, як свій перший власний автомобіль. Планував в майбутньому віддати дівчині і «зʼїздити» його у сімʼї. Оскільки в автомобіля є цікава характеристика. Кузов абсолютно не гниє. Зарахунок того що він оцинкований. Відповідно є місця де відлущується фарба, але ліпше щоб вона відлущиласть сама, а не з куском гнилого кузова) Купував у пані з Рівного, пригнав одразу на «бош автохелф вінниця» і почав відновлювати. Тому автомобіль робився для себе і якісно а не за для продажу. Професія змушує придбати авто більш пристосоване для перевезень трьох людей і комерційних пакувань, тому як би я не хотів залишити Пежо, немаю такої можливості. Надалі я покажу всі недоліки автомобіля, так як хотів би щоб показали мені. Зберігання/обслуговування: Зберігалось авто у гаражі або піднавісі, рідко під відкритим небом. Масло і фільтр замінював сам, раз на квартал (3 місяці) в холодну пору року 5w40, в теплу 10w40. Відновлення кузова: До кузова я нажаль не дойшов, оскільки приводив у ідеал технічну частину. Одразу встановив led світло, відполірував фари і затягнув у плівку. Мотор: Був чек, після заміни лямбдазонда і свічок зник. Також замінили вихлопну систему, дивіться документи з БОШ. Більше і не знаю що тут писати. Питання ніколи не виникали. Ходова: Одразу після покупки, замінили шарову. І тиждень тому повністю обслужив авто, оскільки починав гудіти підшипник у лівому колесі. Замінили окрім підшипника ступіци (передній лівий), амортизатори передні KYB , опора амортизатора, опорні підшипники, комплект пильників та відбійників переднього амортизатора, сайлентблоки переднього важила (передній і задній). Також поставив нову гуму Habilead RW501 185/65 R15 88H Акумулятор і в загальному система електроніки жодного разу не вимагала уваги. За деталями пишіть/звоніть
Skoda Fabia 2007, 1.2, 235 тис. км. Технічно в хорошому стані, двигун та коробка працюють рівно. Є косметичні подряпини на кузові (на фото видно). Повне ТО, свіжі колодки, акумулятор у нормі. Їздила акуратно, другий власник. Розгляну торг лише при зустрічі. Перекупам не турбувати!!!
Mercedes-Benz Sprinter 2009. - У техпаспорті записано як легковий. - Ціна: реальна (можливий невеликий торг). - Автомобіль використовувався з турботою та відповідальністю. - У 2014 році пригнаний з Німеччини та професійно переобладнаний у пасажирський (9 місць). - Встановлено автономний обігрівач салону. Технічний стан: - Повністю на ходу. - Своєчасно обслуговувався. - Двигун професійно замінено. Пробіг на новому двигуні — близько 80 000 км. Недоліки: - В основному по кузову, заднім дверям та капоту. Все на фото. - На лобовому склі 2 сліди від каміння. - Порване сидіння водія. - Потребує заміни кондиціонера. (Додаткові фото — за запитом). Ціну сформовано з урахуванням усіх нюансів, але готові до конструктивного та невеликого торгу.
сервісна книга вчасно проходження техогляду, газ бензин. має незначні сліди експлуатації
Продам своє авто, FIAT DOBLO 1.9JTD, оригінальний пасажир, 2 комплекти коліс, мотор масла не бере
SKODA OCTAVIA COMBI 2017. Офіційний автомобіль куплений в Україні ,обслужений в офіційного дилера є всі записи. Гарна комплектація,рідний пробіг ,дуже гарний стан 🚙. По авто: два власника 239т рідного пробігу 1,8 бензин ( механіки 6-ти ступка) Салон чорно-білий (шкіра-алькантара) Панорама на весь дах Підігрів сидінь Клімат контроль Мульти кермо Багата мультимедія Дорога оптика Парктроніки Гарний чорний колір Додатково зроблено: обклеїна частково захисною плівкою(бампера,капот,зеркала),доставлена сигналізація та відеореєстратор.По телефону відповім на всі питання **********. Площадки прохання не турбувати.
Авто в гарному стані. Продаю в зв"язку з виїздом за кордон.
Власник! Автомобіль куплявся мною в листопаді 2023 року, я був третім власником, 1-й власник пригоняв її з закордону, 2-й власник купляв з пробігом 113 тис км, я вже купив з 149 тис км, проблем з нею не мав. Останнє переоформлення було на дружину - в 2024 році Машиною майже весь час користувалась вона, це було авто для неї. Наразі продаємо, так як немає необхідносі в 2-х автомобілях в сім'ї. Візуальона є недоліки (всі вказані в фото) - бампер задній (хтось фаркопом на парковці прижався), царапина на задньому лівому крилі (дружина трошки заділа, коли виїзжала з двору), проблема на багажнику, там маленьки косяки захарбовані маркером (приклад на фото, як на передній двері) - круіз, клімат, дисплей і тд все працює, камери немає, але я партроніки (передні та затні) з заводу. - резина купувалась новою в "твоя шина" - минулого літа. Масло регулярно мінялось в 9-10 тис км. Літом цього року замінили радіатор кондиціонера і заправили Тормозні колодки пів року тому Також в тей період - стійки стабілізатора, втулки, рульові наконечники, та шруси. Минулим літом міняв опори. Комплект щеплення замінений також на Sachs в травні (перед продажом, щоб не віддавати кота в мішку) Проблема всіх пежо-рено і тд - скрипячі двері є) треба замінити обмежувачі дверей (кому це буде не дуже приємо), ця проблема з'явилась рік тому. Каталізатор вирізан і прошитий (ПОМИЛОК, ДИМУ І ТД НЕМАЄ!) Осінью визірали. Можно було просто почистити, але вирішив на вірочку видалити) так як у родичів рено і пиж дизельні і після видалення ніяких проблем і геморою не було. Обгрунтований торг присутній! Детальніше за телефоном! Прохання - перекупів та площадки не турбувати!
Авто в гарному стані, на ходу. Другий власник. Зберігалося в гаражі.
Продам хороший автомобіль пригнаний з Нідерландів, два комплекта коліс і ковриків, вебасто працює,розхід по трасі 5.6л,масло і фільтра замінюються вчасно,ремінь і помпа замінювалася по пригону,авто їздить кожний день.Решту інформації розкажу по телефону.Щойно замінив демферне щеплення
Продаться надійне авто Chevrolet Cruze 2.0 турбо дизель Рідний пробіг 252тис км Пригнана з Данії 6,5л по трасі, 7.2 в місті Двигун працює чудово, коробка 6 ступка Авто в одних руках з 2023 року Доглянутий салон, по кузову сліди експлуатації видно на фото. Зимова резина, не працюють паркроніки. Торг у капота За більш детальною інформацію звертайтесь за номером Світлана
Стан авто сів поїхав. Телефонувати с 9:00-20:00. Відповім на всі питання
Продам BMW E46 у хорошому стані на її вік. По машині є місця, які потребують косметичного ремонту. Мною було замінено антифриз, гальмівну рідину, колодки, майже всі патрубки + термостат. По ходовій без зауважень 2500 тисяч тому нові стійки., + замінено новий важіль з кульовими, + сайлентблок. Зауважень по ходовій частині автомобіля немає. У машині стоїть сабвуфер, треба довести до ладу, в музиці не розбираюсь, не ліз, не особливо люблю цей рух від якого болить голова. Є люк, моторчик робочий, але не відкривається, швидше за все треба пошаманити тросики. Салон у доволі хорошому стані, треба тільки перешити 2 передніх сидіння. Автомобіль знаходиться на добрій зимовій гумі, в комплекті віддам ще комплект дисків (які потребують ремонту).
продам опель омега б автомобіль в гарному стані все працю мотор масла не бере коробка не вибиває міст не виє нова зимня резина всі питаня по телефону або по вайберу
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?