Продається сімейне авто, пригнаний з Німеччини в 2024 році, в Україні один власник. Поміняні тормозні колодки, ступічні підшипніки, передні стойки, 20 тисяч кілометрів назад поміняний ремінь ГРМ. Екологія присутня. Стан хороший. Використовувся на довгі дистанції. За додатковою інформацією звертайтесь.
Машинка як годинник їздить кожного дня, економна, дуже зручна для міста. Повністю оцинкована. Встановлена літня гума Michelin на дисках, в комплекті зимова гума Debica на стальних дисках з ковпаками. Що було зроблено: Заміна ГРМ + помпа + антифриз Заміна прокладки клапанної кришки Заміна ременя генератора Обслуженний, заправлений, повністю робочий кондиціонер Зроблена ходова частина Остання заміна масла і фільтрів 500 км назад ( масло оригінальне Selenia K 5w40 ) Заміна масла в МКПП Нові галогенові лампочки
Своя господарська машина повністю обслужена, вкладень не потребує.
Машина в хорошому стані, по техніці все справно робити нічого не потрібно, 4т назад було зроблено ТО, з усіх питань телефонуйте запитуйте Торг на каву
є не значні проблемі с фарбою, на фото видно, в не поганому стані як для своїх років, за подробицями пишіть в месенджери
Авто з Бельгії, придбав у червні 2025р. в Литві. Літом 2025 сім'єю їздили до Греції, в Україну заїхав в квітні 2026р. Я працюю водієм. Авто придбав в Литві з послугою авто підбору з пробігом 260тис. Зараз пробіг 270тис. Кузов в оригінальній фарбі. За рік я їздив тільки 1 міс літом і 1 міс зимою. За час експлуатації бортовий комп'ютер помилок не видавав. Щойно поміняв мастило двигуна та редуктора (муфта Haldex). На 215 тис. поміняно ремінь ГРМ, є підтверджуючі документи з Бельгії.
Гарний стан.Тільки з Німеччини. Все працює. Гарний , надійний мотор 1.6 мпі. Торг мінімальний. Площадкам , лізінгам, і т.д. не звонити.
Продам авто в гарному стані ,куплена в 2023 році пригнана з Німеччини за три роки експлуатації зарекомендувала себе добре , запчастини мінялись вчасно , акумулятор 2025 р , резина комплект зімня протектор на фото , в цьому році куплена пара нових на перед , машина кожен день експлотуеться.В таксі не працювала
Купив у 2022 році з пробігом 235 тисяч. Звичайно маються сліди використання. Не критичні. Багато зроблено по автомобілю. Пороги, підсилювачі порогів, передні крила, гальмівні диски і колодки вкруг, новий радіатор, нове лобове ( була коцка від камня ), у 25 році зроблений антиком днища. Більш детально можу розказати по телефону або описати у вайбері чи тг. 2 комплекти коліс, 2 ключі. Літня резина (на фото) купувалася новою разом із акумулятором. Диски 5*100R14. Передні ел скло підйомники, регулювання руля по вильоту і нахилу. В комплекті CD програвач. На габаритах і ближньому світлі стоять добрі LEDи. Стеля перетягнута.
Всім доброго дня. Пропоную вашій увазі власне авто, яке приганяв для себе з Данії у вересні 2020. Вся історія б'ється без проблем і підтверджує пробіг. Авто прослужило вірою і правдою і готове служити й надалі. Але для мене прийшов час переходити на щось новіше і більше. Звісно авто з таким пробігом не може бути без дрібних нюансів. Якщо їх немає значить їх добре замаскували ;) На фото показав ці нюанси в також є закапані соколи на капоті (на наших дорогах куди без цього) Обслуговування було виключно на Renault сервісі без пропусків ТО, зі всіма виписками і підтвердженим пробігом. Комплектація Bose: - цифрова приборна панель з вибором кольорового оформлення - мультимедійний дисплей з підтримкою Android auto. Маленьким usb блочком зробив її безпровідною, що дуже зручно - 2-х зонний клімат - підігрів передніх сидінь - мультикермо - підрульовий джойстик Рено надзвичайно зручний - саббуфер і акустична система Bose. Грає супер, що правда ніразу на повну гучність не робив, зазвичай і до половини гучність не піднімав - зручний великий багажник - парктроніки задні та передні - камера заднього виду - датчики тиску у шинах - колеса 17' - додатково є колеса на стальних дисках 16' на зиму - також є поперечини на дах (не дійшли руки купити бокс, але поперечини віддаю в комплекті) - два ключі На любі інші питання відповім по телефонному дзвінку або через месенджери: телеграм, вайбер, whatsapp. До 18-19 можу не завжди відповідати на дзвінок, робота як не як
Комфортний французький седан бізнес-класу з економним дизельним двигуном 1.6. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, обслуговувався вчасно. Ходова частина без сторонніх шумів. Салон чистий, збережений. Має хорошу комплектацію та приємний рівень комфорту як у місті, так і на трасі. Є дрібні сліди експлуатації по кузову (як у всіх авто цих років). Нічого критичного. Є підтверджуючі документи з СТО по обслуговуванню. Готовий на перевірку на СТО
Доброго дня , продаю своє авто Reno Grand Scenic II до рестайлінгова версія 2-го покоління, 2005 р. ( 05.12.2005 р. майже 2006 р. ) виробництва, двигун об?ємом 1.6 16V (K4M) Пробіг - 314 тис. км. , тип кузова 5-двірний мінівен в 7-містному виконанні, відрізняючись від звичайного Scenic подовженим заднім звисом (+23 см) Коробка передач - МКПП 5-ступенева. Авто рухається виключно на А-95 бензині ( газу ніколи не було ) Потужність - 112-113 к.с. Об?єм 1598 куб. см. Витрата пального 7.5л.-8.5л. /100 км. в залежності від формату їзди. Технічний стан автомобіля - добрий , на автівці їздила родина , тому всі обслуговування робили як для себе . Сів та поїхав , авто кожного дня на ходу , двигун , коробка , ходова все працює без нарікань , нічого робити не треба . В моторі та КПП мастило замінювалось вчасно та виключно тільки на сервісі XADO. По ходовій за останні 4 тис. пробігу було; заміна обох передніх амортизаторів та стійок стабілізаторів , заміна обох передніх маточиних підшипників. На пробігу 312 тис. км. була виконана робота по заміні приводного ременю та ременю ГРМ ( поміняні обвідні та натяжні ролики) Комплектація; ABS , 4 склопідіймача , електро підсилювач керма , круїз-контроль , обмежувач швидкості , датчики дощу та світла , мульти кермо , клімат контроль , є радіо ,блютуз (модулятор) , кнопка старт стоп , салон м?який комфортний (трансформер), складні дзеркала , 2 ключи , дотяжки вікон , багато ніш для зберігання речей , регулювання керма у 2 площинах . По ЛКП є невеликі сколи та подряпини , на передньому бампері видно як трішки поліз лак . Авто на червоних номерах , володію з жовтня 2023 р. купляли щойно пригнане з Нідерландів , без пробігу по Україні . Всі документи в нормі , продаж від власника , прохання перекупів не турбувати! Торг тількі біля авто!
Авто в доброму стані вкладень не потребує сів і поїхав деталі по телефону.
Продається ВЛАСНИЙ Mitsubishi L200 2019 року випуску. Авто заклеєне в камуфляжну плівку, під нею авто біле. Стан чудовий - сів і поїхав. Авто обслуговувалось лише на офіційному дилері, на 270тис пробігу були замінені форсунки, гума зима / літо, стан майже новий. Підігріви сидінь, керма, електро-склопідйомники, кондиціонер, лед світло, електроскладання дзеркал. Всі інші деталі за телефоном. За авто не соромно, все робилось за регламентом та грошей не економили.
ТЕЛЕФОНУЙТЕkoda Octavia 2008 • 1.4 газ/бензин — сів і поїхав! ? Шукаєш надійне, економне і просте авто? Це саме той варіант, який довго не стоїть у продажі. ? Двигун 1.4 газ/бензин — економний, працює чітко, без проблем ? Газ — їзда копійки коштує ? Коробка — без ривків, все плавно ? Салон після хімчистки — чистий, доглянутий, не прокурений ? По електриці — працює абсолютно все ? На повному ходу — сів і поїхав без вкладень ? Кузов – живий, є дрібні нюанси по віку, але нічого критичного ? Ідеальний варіант для роботи, сім’ї або як перше авто ? Документи в порядку, переоформлення без проблем ? Хто перший приїде — той і забере! ? Дзвони прямо зараз! ********** **********
Продам авто в нормалтному робочому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?