Продам свою машину. Авто в адекватному стані на свої роки і пробіг, повністю готове до поїздок без додаткових вкладень. Чистий салон, ніхто не курив. Сервіс вчасний, ходова зроблена. Техніка у повному порядку - сів і поїхав. Продаж з переоформленням Або через дію.
Продам авто з пробігом дуже комфортне, сімейне, для подорожі. Деталі по телефону...
Авто у збереженому стані. Все обслужено, замінені всі розхідники. Новий ланцюг ГРМ та масляний насос.
Продам авто, за детальними фото і питанням писати в особисті, можливий пригон
Авто власноруч придбано за кордоном у кінці 2019року для власного користування, у авто був один власник у Німеччині та один власник в Україні. Авто кожен день на ходу та вкладень не потребує. Заводські парктроніки позаду та спереду, двух зонний клімат, встановленні якісні лінзи та лампи і ще на гарантії. Магнитола не працює. Торг.Телефонуйте відповім на всі питання.
Продам свіжопригнане авто з Німеччини.Зроблено ремонт ходової,замінений ланцюг і зірочка масляного насоса поміняний ГРМ,реставрована турбіна,замінені задні гальмівні диски,замінені гальмівні колодки передні і задні.Ніколи не була в ДТП,це можна перевірити на Carvertical.
В хорошому стані, обслужений, нова турбіна, хороша резина. Сів поїхав, я власник. Деталі по телефону.
Машина у чудовому стані. Авто повністю справне — жодної помилки, двигун і коробка працюють ідеально, ходова без нарікань. Машина їде бадьоро, комфортна та економна. Сів і поїхав без додаткових витрат.
Пороги поварені, АКБ нове, Ходова зроблена.
В одних руках останні 5 років, заміна масла кожні 7тис(замінено 12 серпня). технічно обслужена та без проблем По кузову є пару сколів на капоті, не глибокі царапини які забираються поліруванням.
Продається машина в хорошому стані ні разу не підводила робилось все як для себе. ТО проводилось вчасно, хороша резина стоїть новий акумулятор заправлений кондиціонер. Фари DriveX Bi-LED Робив: Діагностика форсунок Стійки стабілізатора всі Амортизатори 4 шт Пружини всі Радіатор основний і кондиціонера Охолоджувальна рідина Тормозна рідина Грм міняв другий тиждень серпня 2025 року Масло фільтра мінялися разом з грм Тормозні колодки всі Тормозні диски передні Обезшумлена низ, стеля двоє передніх дверей, багажник Стеля і стійки перетягнуті чорні Торг присутній біля капоту Люба перевірка за бажанням Я власник любе переоформлення Всі решта деталі за телефоном **********
До вашої уваги автомобіль Opel Astra H lll. 2010 рік, двигун 1.6 Z16XER. Механічна коробка перемикання передач. Стан автомобіля хороший, доглянутий чистий салон. Технічно повністю справний та вчасно обслуговуваний автомобіль, був пригнаний з Німеччини у 2023 році, є сервісна книжка. Пробіг рідний, VIN-код у вільному доступі. Автомобіль купувався для себе, обслуговувався вчасно, заливалася оригінальна олія як в двигун так і в КПП, крім цього було зроблено багато по машині, при необхідності розповім і відповім на будь-які питання. З нюансів – тріщина на лобовому. Щодо комплектації: - Автосвітло - Датчик дощу - Підігрів сидінь - Парктронік - Мультикермо - AUX - Передні склопідйомники - Кондиціонер Нікополь. Усім гарних продажів і покупок. Мирного неба.
Продам надійне авто. Нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Двигун 1.2 TSI бензин 6 ст. МКП, комплектація Elegance. Масла не бере ( від заміни до заміни без доливки). По авто багато чого зроблено. Зимня гума в подарунок. За додатковою інформацією телефонуйте
Авто в хорошому стані, по кузову нарікань немає, не форбована, відсутні сліди корозії. Двигун, коробка, електронні компоненти усі працюють без нарікань, ходова частина потребує дрібної уваги усе інше надійно і справно працює. У двигуні замінено ланцюг ГРМ на пробігу 220тис. Кондиціонер також працює добре. Їздила літня людина, бережна експлуатація, у власності з 2019 року. Авто вартує уваги.
Машина на полном ходу , новая ходовая - делалась полтора месяца назад , новое сцепление , масла фильтра менялись 1100 км назад , новые свечи , машину делал для полноценного пользования, , по кузову - краска слезла только на капоте , пороги целые , дно замастичено , радиатор новый залит тосол , радиатор на печку новый , по вопросам звоните подскажу , переоформляется ! Машину покупал у 1 владельца , дедушка следил за ним, звоните подскажу и скину доп фото , торг уместен
Авто пригнане з Німеччини є документи відмінний стан комплектація Авангард задня підвіска пневмо,електроштора багажника, аудіо Harman kardon комплект зимової гуми на титанах
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?