Вантажопасажирський фургон • 3 дверей. 5.5 расход топлива Ціна договірна!!!
Chevrolet Camaro SS - це сучасний маслкар, характер якого проявляється і в зовнішності, і в його технічних можливостях! Приголомшлива зовнішність, рев великого V8, механічна коробка передач, яка дарує задоволення і повністю занурює в керування автомобілем! За кермом цього авто забуваєш про всі проблеми і отримуєш задоволення від життя і багато уваги від оточуючих! Двигун V8 атмосферний об'ємом 6.2 літра - це неймовірно надійний двигун, який чудово звучить і круто їде! У парі з механічною кпп, у якої є автоматичний режим підгазовки при скиданні передач, і заднім диференціалом з блокуванням цей авто закохає в себе з першої хвилини водіння! У плані підвіски та керованості цей авто має відмінний баланс між комфортом і керованістю. Вона не жорстка, але керується ідеально точно! Комплектація - обвіс ZL1 - led оптика - безключовий доступ - чорна стеля та карбонові елементи салону - камера заднього виду - CarPlay, Wi-Fi, Bluetooth - підігрів сидінь - клімат-контроль - безліч спортивних налаштувань - і багато іншого Автомобіль в ідеальному стані! Готовий до будь-яких перевірок! Телефонуйте!
Сів та поїхав, торг біля капота
Авто на ходу,газ в техпаспорт вписан ,але не працює.По кузову є нюанси.Треба прикласти руки,фаркоп
Два роки тому пригнав з Голандії Замінив щеплення гідропривід(вижимний і робочий циліндри),тормоза,магнітолу Два місяці як зробив то По ходовій питань не було тільки поперечні ричаги були проржавіли то замінив.По мотору питань не було.Низ не гнилий.Розхід не великий 5-6.5л В се що стосується механіки питань нема ,дрібницями,які не стосуються керування не займався все по телефону можу пояснити Є диски на зимову і літню резину зимова на сезон ще потяне ,якщо не газувать а літня поїздив місяця 2-3 того року і ще в цьому році не міняв Може щось забув то поясню при спілкуванні
ID: 55506 Mitsubishi Lancer 2007 у хорошому стані з надійним бензиновим двигуном об’ємом 1.6 літра та механічною коробкою передач. Автомобіль має повний привід, що додає впевненості на дорозі в будь-яку пору року та в різних дорожніх умовах. Пробіг складає 139 тис. км — авто доглянуте та готове до подальшої експлуатації. Салон виконаний у темному тканинному оздобленні, практичний та зручний у повсякденному використанні. Є гідропідсилювач керма, що робить керування легким і комфортним, а також базові регулювання для зручної посадки водія. Автомобіль оснащений кондиціонером, який забезпечує комфорт у спекотну погоду. У плані безпеки присутні необхідні функції: антиблокувальна система (ABS), центральний замок та сигналізація, що підвищують рівень захисту та зручності користування авто. Mitsubishi Lancer — це перевірений часом автомобіль, який славиться своєю надійністю, простотою в обслуговуванні та доступністю запчастин. Хороший варіант для тих, хто шукає недороге та практичне авто на кожен день.
Продаю власне авто. В сім?ї з 2011 року. По документам пассажир.8+1 Двигун масла не бере.Встановлений фаркоп.Webasto. Більше інформаціі розкажу по телефону. Є зимова гума.
Продам власний автомобіль Opel Astra GTC Стильний і економний 3 дверний хечбек Пробіг 300000 тисяч на даний момент по одометру чи крутили його раніше нажаль мені не відомо -Двигун дизельний 1,3 Z13DTH Дуже економний по розходу палива і дуже непогано їде обслуговувався вчасно, замінював масло раз в 5000-7000 тисяч км, замінив ланцюжок ГРМ та видалив екологію -Коробка 6 ступенева механіка переключає чітко замінив комплект щеплення -Ходова в порядку робилась повністю рік назад сама підвіска добре показує себе на трасі, дуже чітке управління -Кузов корозії немає дно оброблене, є косметичні моменти, коцнутий передній бампер зимою на крижаній дорозі знесло з дороги, і пару незначних подряпин, « притерли трішки на парковці» силова частина в повному порядку. -Салон в порядку є віковий знос, по комплектації є екран мультимедії і борт комп?ютера CID рідкісна річ основному стоять монохромні екранчики, стоїть хороший блютуз модулятор від Baseus і акустична система працює добре електрорегулювання дзеркал, електросклопідйомники, мультикермо кондиціонер « потрібно замінити радіатор кондиціонера, соти протерлись кожухом вентилятора це їхня болячка » -Документи в повному порядку, я власник Кому цікаво пишіть,дзвоніть, невеликий торг біля капоту присутній.
Авто в доброму стані , 10 тис тому робив обідві гбц кап ремонт . Мотор за 10 тис нез'їв не граму мастила . Все дує все працює проїхався і закохався . При реальній купівлі торг . Переоформлення .
Продам peugeot 308 sw 2011р. Авто своє, на повному ходу.Пригнав у 2022році з польщі. Працює абсолютно кожна кнопка, салон охайний , є клімат контроль, датчик світла , дощу, круїз контр. ліміт швидкості. панорама. гарна музика, заводське тонування. двигун 1.6 дизель, надійний, економний і не прихотливий, працює тихо і рівно. масло не бере при мені була вирізана екологія, машина краще тепер їде та не падає в аварію. Новий акб, запаска. є книга з усіма замінами по авто масло Total кожні 7тис з усіма можливими фільтрами До авто додаю літні покришки мішелін 4шт З мінусів: павутина на лоб.склі{нове 100$} є рижик на правому порозі і зліва біля ручок трохи сколи фарби задня ляда низ фарбований плюс було не велике зіткнення заднім ходом з авто , через це скол на фарі задній і слід на кузові коло фари На все це зроблю гарний торг щоб ви зробили і їздили, бо по ходу авто зовсім не буде вкладень Дзвоніть або пишіть на вайбер
Авто в гарному стані ( сів і поїхав), ходова зроблена по двигуну питань немає, не димить не коптить, розвідники мінялись вчасно, всі електроні системи і датчики робочі, авто використовувалось 1 водієм. по кузову є дрібні нюанси, детальніше при огляді, але жоден з нюансів не критичний і на якість авто не впливає, авто комфортне і досить економне,прохання перекупів не турбувати, торг біля авто і тільки адекватний для реального покупця, колір авто сірий (авторів чомусь не дає можливість змінити колір)
985159104
Авто в відмінному стані, телефонуйте для більшої інформації.
Продам свій мот. Купляв в минулому році з пробігом 14т. Хочу збільшити кубатуру. За подробицями звоніть, або пишіть як не відповім. Також віддам чехол шив спеціально під нього. Переоформлення.
Не бита і не крашена. Дуже економне авто. В одній сім'ї з моменту пригону, рідний пробіг 237, на щитку зараз 204. Мотор самий надійний без турбіни. Повністю обслужена, кондиціонер працює. Парктроніки перед і зад, встановлено андроїд магнітолу з карплей і сім картою. Авто-бізнесменів прохання не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?