Продам віто 112 кузов 2.2 Дизель Механіка . Авто в справному гарному стані , як на його роки , він код цілий , пороги живі , нещодавно замінив масла фільтра та ремінь, нові колодки , новий акумулятор , кондиціонер заправлений та працюе. Авто в мене вже рік , продаю бо сам на службі авто стоїть без діла . Переоформлення без проблем , авто на тещі .
Автомобіль на свої роки в досить гарному та збереженому стані. Експлуатувався не багато, все робилося та мінялося вчасно. На даний момент робити нічого не потрібно.
Авто в ідеальному стані, замінено двигун, щеплення, гальмівні колодки, 1 рік акумулятору, нові 2 комплекти шин 2024 року на литих дисках в чудовому стані, виконана вібро та шумоізоляція салону. Не бита, не фарбована, без іржі. Килимки зима,літо, чохли на сидіння, знімний фаркоп, вихлопна багіра
Renault Scenic lll, 2010, 1.6 бензин, 126 тис. км., МКПП Авто з Німеччини. Повністю розмитнений і сертифікований — готовий до реєстрації. Технічно справний: свіже ТО, замінено: комплект ГРМ, масло та фільтри, тормозні колодки по колу, замінено задні тормозні диски. Усі вікна рідні, салон в дуже збереженому стані, як новий. Комплектація: кондиціонер, серворуль, задні парктроніки, підігрів дзеркал, передні та задні склопідіймачі, центральний замок, 2 ключі. Підтверджений пробіг. Економний, надійний, без вкладень — сів і поїхав.
Диски r19
Вітаю.Продам власне авто Opel Astra H Caravan 2009 року з економним та надійним 1.7 дизельним двигуном. Машина щодня на ходу, технічно в хорошому стані, вкладень по основних вузлах не потребує. ЄГР відшитий. Готовий до перевірок на СТО. По автомобілю зроблено: ? Встановлено новий комплект зчеплення LUK ? Замінено масло ? Поміняні всі фільтри ? Стоїть новий акумулятор ? Кондиціонер працює справно ? Всі датчики працюють, жодних помилок немає ? Двигун працює добре, без сторонніх звуків Додатково: Є комплект літньої гуми на титанових дисках фото додав 2 шини абсолютно нові Пробіг: 238 тис. км По кузову є нюанси, відповідно до віку авто: невеликі сколи та вм’ятинки є тріщина на лобовому склі При цьому днище в гарному стані, проблем немає. Авто чесне, продається як є, без прихованих дефектів. Для своїх років — хороший та економний варіант. ? Усі питання та дзвінки — Viber або ? Переоформлення через Дію, оскільки власник знаходиться за кордоном ? Можливий аргументований торг біля авто
Авто в дуже хорошому стані. По ходовій і двигуну проблем немає. ДТП не було. Шкіряний салон. Передній і задній парктронік. Камера заднього виду. Два комплекти гуми на дисках. Покупцем машиною буде задоволений.
Авто у гарному технічному стані. хотова повністю перебрана, нічого не бращить і не стукає можливий торг біля капота
Авто повністю обслужене Нова резина🔥 Європа Хороший стан ,реальному клієнту торг у капота Екологія присутня Деталі за телефоном
Авто пригнано з Німеччини в 2022 році. Всі документи в наявності. Авто на впевненому ходу на даний час вкладень не потребує. Готове до перевірок на сто.
авто на повному ходу все працює чітко замінені всі розвідники нове щеплення
Продам Шкоду Тур 2008р 1.6г/б 240т.км На 140т. Робилася капіталка, точили мотор у ремонт. Машина на ходу, не каптить, не димить. Є чим зайнятися, але нічого критичного. По машині є фарбовані елементи і є що можна підфарбувати Зі своїми цінами в 3000 можете не дзвонити Скло Всі Оригінальні. Крім лобового Тільки переоформлення Торг на морозиво Кому цікаво дзвоніть
Автомобіль на ходу, працює справно, кожен день пересуваюсь на ній, в володінні з жовтня місяця 2025, на себе не оформлював( бо тимчасові права) зв?язок для переоформлення є, проблем не буде з цим, готовий до торгу, машина з нюансами, але їздити можна кожен день, нюанси видно по фото, на всі питання відповім (Сидіння пасажира стоїть від Мерседеса w210, можу віддати старе або ще одне водійське для пари) На машині 2 покоління газу (працює)
Продам бус в хорошому стані. Авто повністю на ходу, їде добре, нічого робити не потрібно. Нова резина, новий акумулятор. Повністю обслужений, все мінялось вчасно. Салон чистий, акуратний. Підійде як для роботи, так і для себе. Вкладень не потребує — сів і поїхав працювати. Тел: +**********
LED-фари, автономний обігрівач Webasto. Автомобіль в стані нового, використовувався в особистих цілях, для перевезення пасажирів не використовувався. Повністю обслужений автомобіль. Два комплекти нової гуми goodyear літня та зимова плюс запаска.Кількість місць 8 пасажирських + 1 водій.
Продам надійний автомобіль. В користуванні 3роки. Останнє ТО 18.05 - діагностика та ремонт ходової З важливого - замінено вкладиші в моторі (профілактично) Всі записи по обслуговуванню присутні Технічоно машина зауважень немає, весь ремонт та обслуговування проводились вчасно Мотор коробка в доброму стані Екологія на місці По кузову є назначні затертості Салон в гарному стані З авто віддам комплект зимової резини На всі питання відповім по телефону
я власник,авто сів поїхав,підігрів переднього скла,всі росходники замінені,економна,двигун звичайний атмосферник,не димить ,масла не бере
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?