все по телефону Або і того краще своїми очима дивиться!! автомобіль не новий!!!!!!!!! кого цікавитиме на справді той захоче бачити!
нива 1986гв, перша постановка на облік у 1992р. машина у відмінному стані. все працює, нічого не вибиває. мкпп рідна 4х ступінчаста машина повністю розбиралася, оброблялися арки, пороги, двері, підлога. нова знешумка підлоги. нові дверні та віконні ущільнювачі. встановлені підкрилки. обклеєна вібропластом, пофарбована в Раптор. встановлені усилені диски. весь пластик новий в машині і обклеєний карпетом.новий кермовий редуктор. перебрано ходову, нове зчеплення. промито систему охолодження і залитий новий тосол. нові свічки та бронепроводи. новий глушник та резонатор. торпедо оригінал СРСР, без тріщин.карбюратор ДААЗ 2107-прибрав вакуумний привід другої камери і зробив механічний привід-тепер немає затиків при розгоні,друга камера включається відразу в роботу. пограв з жиклерами, розсвердлив і тд - витрата стала по місту 9-10 л, при цьому жвава, не тупить. оброблено, зовні і зсередини. задній фартух новий. усилені кардани на хрестовинах. встановлені пороги з товстої оцинкованої труби, зроблені власноруч. установлено безконтактное зажигание. переднии седенья от иномарки. коротше машинка лялечка і хто в темі, той зрозуміє скільки коштують проведені роботи з машиною. для кого дорого, тот может купить за 2000$ гнилую и раздолбанную.И начать вкладывать и вкладывать в ремонт, как это делал я. так что стоит задуматься или 2000$ и самому окунуться в это болото-ремонт или 3700$ и не париться, а сразу ездить и радоваться.
В хорошому стані ))) Сів поїхав ОБМІН 5000$ на ПОЗАШЛЯХОВИК ЦВКАВИТЬ
Автомобіль в гарному стані дефектів по кузову немає була заміна всіх масел та фільтрів коштів не потребує новому власнику хороший торг !
Автомобиль BMW 316, 1985 года выпуска, мотор М10, карбюратор 2ВЕ, 1,8 л в хорошем состоянии, на ходу. Мотор, ходовая, тормозная ремонтировалась в 20 году. Рекомендую для реставрации как ретроавтомобиль.
авто не було в ДТП! БЕЗ РІДКРАСІВ.є сколи звісно невеликі.
Авто в гарному стані, все працює на відмінно, авто в рідній фарбі! Більше інформації по телефону
Пасажир 8+1. Двигун 2.4 Любий вид оформлення. Детальна інформація за телефоном. Терміново. Торг.
Ця машина - не робоча конячка. Ця машина - роботяща пони. Компактна, маневрена, спритна, економічна. Ідеальна при паркуванні в місті. Машина в стані - сів і поїхав. В Україні з травня 2021 року. Електричний склопід’ємник на передніх дверцях. Кондіционер. Кожані сидіння. Комплект зимової резини на дисках. Без запаски.
Перший власник,придбана в салоні в грудні 2013року,
хороший автомобіль економний купували його з Швейцарії їздили по Києву та трохи по Європі пробіг малий купували з пробігом 30тис обслуговуємо вчасно та якісно працює кондиціонер все справно продаємо тому що народили дитину і місця малувато)) дуже економна і безпроблемна машинка рекомендував звоніть якщо що)
Авто в гарному технічному та зовнішньому стані . 40 тис.км. як зроблено капітальний ремонт двигуна. Загальний пробіг 400 тис.км. Також проведено заміну зчеплення, стійок, повний ремонт ходової частини авто. Перешитий салон автомобіля.
Продам Шкоду дизель 1.9 тур. Не гнила, є трохи моменти по косметиці на фото видно. Мотор і ходова у доброму стані. Дуже економне авто. За шість років від коли у мене ні разу не підвела.
Продається автомобіль ВАЗ 2109. По тех.паспорту. Один рік тому було повністю пофарбовано,в гарному технічному стані. Всі питання пишіть або дзвоніть.
Автомобіль в хорошому стані Присутній торг Цікавить дзвоніть, пишіть)
Продам Mazda 6 GG 2007 р. Була признана з Європи, другий власник в Україні. Відмінний технічний стан, непогана комплектація: мультируль, круїз-контроль, клімат-контроль (система заправлена), гідропідсилювач керма, 4 електросклопідіймачі, електро регулювання дзеркал, аудіо система Bose. Є нюанси по кузову (на фото). Повне переоформлення. Додаткові питання і фото по телефону (Viber, Telegram). Ціна на віддачу. Символічний торг у капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?