Купував мот в кінці минулого літа перемастив все що можна перемастити,стоїть новий оригінальний карбюратор,налаштований як інжектор,новий посилювальний захист рук,сальниковий ланцюг дід(купував в Японії власноруч),зараз на ньому задня зірка 51,віддам ще на 49,також є пластик який можна замінити замість передньої фари і ще віддам задні повороти На мотику заявлено 28,5кс,на мою думку вони тут є,тому що мот реально дурний Пробіг 2700,буде збільшуватись,тому що ще їзджу Колеса: зад 50% Перед 85% Падінь не бачив,з мінусів тільки тріснула приборна панель,тому що прилетів камінчик З документами все як треба,переоформлення Цікавить обмін на електромотоцикл,BMW
Придбайте собі чесне та обслужене авто!!! Комфортне, надійне та економне. Середній розхід пального 5л. Авто повністю обслужене. Всі роботи тільки на офіційному сервісі Рено Галич Авто, що підтверджено сервісною книжкою. - сервісна книжка з усіма записами - камера заднього огляду - передні та задні парктроніки - Bluetooth, AndroidAvto, CarPlay - лед оптика - мультикермо - електро дзеркала - 4 склопідіймачі автоматичні - двохзонний клімат контроль - круїз контроль - обмежувач швидкості - датчики тиску в шинах - датчик дощу - датчик світла - допомога при старті в гору - мультимедіа з навігацією та багато іншого Присутній обґрунтований торг біля капоту. Два комплекти коліс на дисках з датчиками тиску. Повний бак пального в подарунок
хороший та надійний автомобіль. має великий багажник та 2 додаткові сидіння.
Авто без термінових вкладень. Кожен день на ходу. Замінено - комплект ГРМ, помпа, паливний насос високого тиску, форсунки прямого вприску, відреставровано турбіну, передні амортизатори в зборі, нова зимова гума Continental Winter Contact. 5 місць, великий багажник.
Володію авто з 07.05.2021, клімат, 4 скло підіймаючи, 1.8 ADR звичайний атмосферний мотор на 125 к.с. коробка стоїть дизельна. паливо бенз/газ (ГБО 4 вписано в техпаспорт), двигун робився на 400 тис, масло не їсть, комплект ГРМ замінив в 2023р. ходова перебрана 2025р. страховка від 2.08.25
Машина у відмінному стані, Двигун тільки після капітального ремонту, нове зчеплення, ходова обслужена (все робилося на СТО ЗИГФРИД) кондиціонер робочий. Вкладень не потребує. Телефонуйте
Продам авто на повному ходу.1.6 HDI турбодизель!Не димить,масло не бере.Мотор робився на 230000.Економне,кузов не іржавіє.Електропакет,живий акумулятор, жива гума.Заміна мастила та фільтрів кожні 10.000,грошей на авто не жаліли.Є техогляд,страховка.Торг присутній.
Продам сенс 2004 року, 1.3 газ/бензин. Працює гарно як на бензині, так і на газу. Стоять чудові нові динаміки, та оригінальна магнітола (Pioneer). Стоїть гарне світло Стан - сів та поїхав. За детальною інформацією телефонуйте.
Продам ВАЗ 2103. Авто в гарному стані, працює добре, тиск масла гарний, масла не бере, стан гарний. Переоформлення.
Шукаєте надійне авто у відмінному стані? Ми готові допомогти! Знаходимося: м.Бердичів,вул.Грецька, 15 Графік роботи: щодня з 9:00 до 19:00 Наші послуги: • продаж автомобілів? • підбір авто під ваш бюджет та потреби? • викуп авто? • перегон та доставка авто у ваше місто? Звертайтесь за телефонами у шапці профілю — допоможемо знайти саме ваше авто!
машинка своя повністю обслуговувана не бита та не фарбована купляли в 21 му році,проіздили дуже мало дуже єкономічний та динамічний авто по місту,з парковкою немає жодних проблем два комплекти резини та ключів зроблений повний антікор по всім питанням набирайте все розповім
Авто робоче , в гарному стані . Подробиці по телефону
Продам ВАЗ 111830 в гарному стані 2006 року, бензин, газ не встановлювався, об'єм двигуна 1,6. Ходова двигун коробка в нормі, пробіг 154 тисячі км.
Продам Иж планету 5,Мотоцикл в гарному стані, після повного перебирання,стоїть електронне запалення,гума в нормальному стані,спідометр працює всі кнопки та важелі також.стоїть новий гелевий аккамулятор, нові поворотники.Мотоцикл з документами.знаходится в смт.Андріївка. Можливий Торг. Всі питання за номером тел.**********
Автомобіль купувався у 2017 році в Німеччині. За 9 років він знаходився в одній сім’ї. Купувався з пробігом 212 000 км, на даний момент пробіг становить 292 000 км. За весь час експлуатації регулярно та вчасно проходилось ТО, особливих технічних проблем не було. У 2019 році видалено сажевий фільтр, у 2021 році замінено комплект зчеплення. По кузову — жодних нарікань: немає іржі ні зовні, ні на днищі. Ліве переднє крило замінено в колір. Передній бампер має слід від удару, задній бампер також був пошкоджений. Є тріщина на лобовому склі. В результаті автомобіль потребує фарбування обох бамперів, заміни лобового скла та детейлінгу кузова. До 2021 року вівся бортжурнал, який можна знайти на ********** / drive2 за назвою «Синий ТурбоВаген». Автомобіль на зимовій гумі, віддаю ще літню гуму на дисках (залишкову). Готовий до торгу
8,500$$$ Авто в хорошому стані повністю обслужене економне Присутні сліди користування
Авто повністю на ходу сів поїхав по кузову присутні рижики , але не гнила
Продам Фіат Добло потребує заміни порогів двигун коробка в нормі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?