EXTRA LONG 115 Оригінальний пасажир 9 мест.Авто у відмінному стані. звертайтеся за номером тел.
Продам ваз 2107 в робочому стані
авто в хорошому стані,ходова зроблена мотор добрий деталі по телефону
Продаю авто Chevrolet Aveo 2006 рік.1.6 бензин В хорошому стані,ціна договірна. Кого цікавить телефонуйте:
ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ!!!! Пробіг 70000км. По авто • Офіційний автомобіль; • Історія обслуговування у офіційного дилера; • Весь у заводському забарвленні; • Один власник; • Бережлива експлуатація; • Технічно повністю справний; • Два комплекти ключів; • Економічність; • Надійність. Комплектація: • Підігрів передніх сидінь; • Підігрів керма; • Мультиінформаційний кольоровий дисплей • Та багато іншого для безпечного і комфортного керування. Перед покупкою можлива будь-яка діагностика. Якщо Ви з іншого міста, на запит ми зробимо відеоогляд стану кузова та салону. Можлива також дистанційна перевірка автомобіля. Раді відповісти на всі питання, що вас цікавлять, За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном, раді будемо допомогти. Понеділок - четверга з 12.15 по 16.30 спілкуватись не можу . Знаходжусь в Німеччині прошу телефонувати або писати на Вайбер або Ватс Ап . Авто знаходимось с.Деревач 20км від міста Львов .Є людина яка зможе все показати і розказати . Можно вільно продавати і ставити на облік . Можливий торг !
Продаю свій улюблений Nissan Juke у добрі руки. Ідеальний вибір для міста та не тільки. Стильна та унікальна! Хороша керованість та комфорт водіння. на ходу, сів і поїхав.
Авто в гарному стані, доглянутий, все працює, ходова не гримить не шумить, їде добре як на газу так і на бензині (ГБО 4покоління). Салон доглянутий, не прокурений. Машина сів поїхав. Я власник
Деталі по телефону
Автомобіль в ідеальному стані. Вартий уваги. Приїхав з Німеччини. Розмитнений в Україні. Авто підбиралось для себе, але із низкою обставин , доводиться продавати. Всі деталі по телефону.
Пропоную вашій увазі надійне авто, обслуговувалось по регламенту. Форд фокус.2009р. 1.6 дизель.Тиждень як з Німеччини.Клімат контроль.Підігрів сидінь.Люк.Гарний стан.Без підкрасів.Без корозій.Мотор масло не бере.Ходова перебрана.Вкладень не потребує.
Авто в гарному стані.Я другий власник.Нарікань на машину немає.В таксі не була.Гума нова зима.Гаражне збереження що в мене ,що у попереднього власника.На всі питання відповім за номером тел водафон.
авто обслуженй стоит зимняя резина хорошая, масла и антифриз поменял салон ухоженный
Продам своє авто яким їзджу вже 12 років Авто у рідній фарбі без ДТП сколи та подряпини присутні авто не нове У фарах встановлені лінзи світло дуже гарне Двигун працює добре кпп також Кпп перебиралась та замінювалось щеплення Ходова частина добра Є комплект дисків на зимовій резині (зараз на авто) З документами повний порядок Все інше розповім за телефоном
Продам своє авто справне на 100% В серпні минулого року замінив задню ступицю, подушку двигуна, задні стійки. Поставив андроїд магнітолу на 7 дюймів.
Авто експортне, в дуже гарному стані, все працює, встановленно гбо 2200км назад, на данний момент нічого не потребує. Є невеликий торг, кого зацікавило дзвоніть **********
реальному покупцеві торг, повна комплектація не битий не фарбований два комплекти резини хороший стан поставлено на облік ціна за готівку на обмін дорожча
Офіційне, без дтп та підкрасів, без сажового фільтра із заводу виробника, один власник, повна сервісна історія на полтава-авто, пороги та ручки дверей обклеєні броні плівкою,на 270 т,км,замінили комплект зчеплення та маховик на оригінал.Комплект грм,фільтра(всі),мастило в двигуні мінялося вчасно. гарний торг з реальним покупцем біля авто. авто без зауважень сів поїхав. обмін цікавить на електро автомобіль.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?