Авто повністю обслуговуванне,всі рідини замінені,ходова зробленна,технічно не потребує втручання,все працює.кожаний салон,гарна акустика,усе для комфорта присутнє.Є зауваження по косметиці(потребує зняття рідкої гуми,і полірування,та прибирання рижиків,над лобовим склом).На це скинув ціну!!!
Авто у відмінному стані, сів і поїхав.ТО пройдений. За інформацією звертайтеся у приватні.
Добре сімейне авто ... Майже 4 роки вже використовую! Слідкую за технічним станом авто та чистотою салону . У травні було замінено цеп грм,ремень генератора,мастило,фільтри . Авто без вкладень.
Авто в прямому сенсі "з-під діда", залишилось у спадок. Продаю, оскільки стоїть без діла та немає часу займатися. Досить в непоганому стані на свої роки. Є незначні нюанси по кузов (див.фото). Запускається з півоберту, масла не бере взагалі. Новий акумулятор та нова зимова гума (в тому числі і запаска). По хорошому, треба провести ТО, відповідно, торг на це, а також на всі інші нюанси присутній. У всьому іншому - чудовий робочий автомобіль.
Продам власне авто Nissan Sunny 1.4 LX (N14) 1993р. Ідеальний варіант, надійний, простий та невибагливий. Вчасно обслуговувався. Двигун: газ/бензин, газ вписаний, об'єм 1.4 л — економічний та перевірений часом. Коробка передач механічна. Автомобіль у збереженому стані, на свій вік виглядає гідно. Є сліди експлуатації, що є нормальним для авто цього року. Салон класичний, простий, є склопідйомники, сигналізація, гідропідсилювач. Взутий у всесезонну гуму, є запаска, готовий до експлуатації в любу пору року. Усі деталі видно на фото. Торг біля машини.
Авто в гарному стані , обслужене . більш детальна інформація за номером : **********
1.8 т, газ 4, технічно в нормальному стані, поміняне щеплення, маховик, рульова рейка, перенлянута ходова та гбо, недоліки по кузову, салону
Інжектор 1.2л,страховка до 12.2026,переоформлення, в класному технічному стані. Машина з чистими документами,пере оформлюється через Дію/ТСЦ. Новий АКБ Новий радіатор мотора та пічки. Новий глушник. Мастило з фільтром замінені,датчик тиску мастила теж. Замки в круг нові. Мотор двірника замінений Прокладки на вихлопі нові. Ходова зроблена Сайлентблоки міняні Передні стійки нові. Задні гальмівні барабани нові Залні гальмівні циліндри нові Колодки задні нові Трос ручника новий Права гальмівна магістраль нова Відповідно і галмівна рідина свіжа залита Передня гума свіжа При заміні мастила промили двигун промивкою що додається у старе мастило перед заміною. Лінзовані LED фари. Світло дуже хороше. Стоїть магнітола. На ній і зарядник є. Встановлений газ. Працює як на газу так і на бензині. По кузову все очевидно по фото. Можна зробити при бажанні та наявності часу. Мотор працює рівненько,взимку в -15 заводилась як на газу так і на бензині. По техніці без питань. Якщо цікава машинка для роботи,з врахуванням всіх нюансів то не підведе. Машинка не прокурена,приємно пахне в салоні. Куплялась на короткий період повчитись,багато дрібниць в салон було куплено,відновлено,поставлено. Салон комплектний,всі ручки,всі накладки на карти є. Зараз машинка обслужена,і готова до поїздок. З продажем не поспішаю,по машині поступово все робиться,регулярно буваю на СТО щоб привести її в порядок. Новий власник буде задоволений в міру цих коштів. З пропозиціями подешевше не бачу сенсу витрачати час,купуйте собі карбову таврію за 500$ без газу ушатану в круг і катайтесь в задоволення. В машину вже з врахуванням роботи і запчастин вкладено більше ніж стоїть цінник,тож халяви нажаль не буде,я й сам на ній за 500$ покатаюсь поки вона не розвалиться. Продаж неспішний. Можна домовитись під завдаток на продаж через якийсь час.
В 2019 році була пригнана з Франції. В одній руках вже 6 років. Автомобіль в ідеальному технічному стані. Змінювались тільки витратні матеріали. Масла, фільтра завжди змінювалися вчасно. Додатково був встановлений планшет, має підтримку android auto та apple car play, а також додатково виведена камера заднього огляду. Салон також в ідеальному стані, весь час машинка проїздила в чохлах на сидіннях, при бажанні можна їх зняти. Розхід пального по місту 5л/100км. Дуже місткий багажник, а якщо розкласти задні сидіння, то можна і спати в повний зріст. Також авто було піднято на 2см на проставках, завдяки цьому має вищий кліренс і кращу прохідність. За більш детальною інформацією краще звертатись через месенджери WhattsApp та Telegram за конт номером
УВАЖНО ЧИТАЄМО ОГОЛОШЕННЯ. Автомобіль в ідеальному стані: кузов без підфарбувань. Ходова частина повністю перебрана. Все світло лед оптика. Комплектація BOSE, безключовим доступом. На 225 тис. повна заміна ланцюга з маслонасосом, сальників, комплекта допоміжнього ремня з усіма роліками, обслуговуванням стартера та генератора. Новий компресор та радіатор кондиціонера. Куплений був на аукціоні в Парижі та поставлений на обдлік в 2023 році, перший власник в україні. Станом на зараз авто знаходиться за кордоном. Додадково надам любу інформацію або відеоогляд. Любий вид перереестрації. Доставка авто в Україну за домовленістю або можите самі забрати. За більшою інформацією звиртайтеся по телефону.
Продаю бочку, другий власник, машина на ходу не підводить є деякі незначні нюанси, ходова зроблена, більше подробиць по телефону
Harley-Davidson Fat boy Lo FLSTFB Привезений з USA майже без пробігу. Не битий, не фарбований, у ДТП не був. Перевірка на будь-якому СТО. Регулярне та повне обслуговування кожного року. Пробіг 14.330 миль Тюнінг більше ніж на 7.000$ LED оптика Вихлопна система Cobra Повітряний фільтр S&S Двигун Twin Cam 103 (1690 сс) Тюнінг двигуна S&S , налаштований на стенді. Гума на колесах нова, оригінальна. Та багато іншого, розповім при зустрічі. Торг біля мота
Продам надійне авто. Перший власник в Україні, машина довго в одних руках, комфортна, в салоні не курили, обслуговування було вчасним, сів поїхав, торг присутній Всі питання за телефоном
Всі питання по телефону. Обмін не цікавить.
Продам власне авто Skoda Octavia tour 2008. Можна сказати, що другий власник. Оригінальний пробіг. Самий надійний та економний двигун 1.9 tdi. Витрата палива приємно мала. Двигун та МКПП працюють на відмінно. Ремінь генератора та ГРМ замінені на 217тис.км. По ходовій зауваження відсутні! Салон зберігся гарно, охайний! Хороша комплектація: 4 електросклопідіймача, кондиціонер, електро регулювання та підігрів зеркал, доводчики скла, турботаймер. Легкосплавні диски R15. Два комплекти ковриків. Тонована по кругу хорошою та якісною плівкою. Авто для тих, хто шукає дійсно збережений стан! Допомога у продажу не потрібна, перекупок прохання не турбувати! - Розумний торг на переоформлення.
Свіжопривезений з Японії ??Art. #0079 Повністю розмитнений — готовий до постановки на облік. Договір купівлі-продажу входить у вартість. Яскравий та стильний спортбайк у фірмовому зеленому кольорі Kawasaki. Легкий, маневрений і дуже зручний у керуванні — ідеальний варіант для міста та початківців. Дає гарний баланс між динамікою та економічністю. Мотоцикл у хорошому стані. Виглядає свіжо та привертає увагу. * Двигун: 249 см?, 1-циліндровий, 4-тактний * Потужність: ~28 к.с. * Охолодження: рідинне * КПП: 6-ступенева * Привід: ланцюговий * Паливна система: інжектор * Максимальна швидкість: ~155–160 км/год * Вага: ~150–151 кг * Гальма: дискові (ABS) * Бак: ~11 л * Витрата пального: ~3–3.5 л/100 км * Хороший стан пластику * Гарна гума * Обслуговувався вчасно * Економний у використанні Чудовий вибір як перший мотоцикл або для щоденної їзди по місту. Легкий, надійний і дарує справжні емоції від керування. Можливий вигідний обмін на Ваш мотоцикл або автомобіль. Організуємо доставку по Україні
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?