Продам гарне авто, Коробка,ходовка,двигун в хорошому стані, нещодавно пройшло технічне обслуговування, сів і поїхав. В наявності комплект зимової гуми. Всі подробиці по телефону.
Авто справне 10/10 є моменти по покраскі більше подробиць по телефону!!! У Авто багато чого замінено майже все тому писати занадто довго розповім по телефону основна проблема у покраскі є лущеня... Заміна масла була 09.10.2023 також тільки залив антифриз! Я 3-Власник авто на мені тому переоформлення зразу.
В Україні їздила 1.5 року Салон збережений Все працює добре Пробіг 246 тис Масло поміняно 1.7 л бензин
продається ВАЗ 2106, 1993року мотор 1.5, авто в хорошому стані на ходу треба поставити замок зажигання і бампер всі питання по номеру телефону
Продаю хороше авто Масла фільтра мінялись вчасно Все розкажу детально по телефону! Перекупам не дзвонити!
машина в гарному стані, мотор в горошком стані мастило замінялося вчасно, ходова зроблена, стоїть нова резина все сезонка поставили буквально тиждень назад, єсть проблеми по пошраскі трошки заципили задню праву дверь машина 16 клапана можливий любий вид переоформлень
ПРОДАМ ТОЙОТУ , МАШИНА В ДОБРОМУ СТАНІ, НІЧОГО РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО,Є НЕВЕЛИКІ НЮАНСИ ПО ЛФП, МАШИНА НАША, ТІЛЬКИ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ АБО ДОГОВІР КУПЛІ ПРОДАЖУ НА МІСЯЦЬ . ПРИЇЖДЖАЙТЕ ДИВІТЬСЯ,ЦІНУ ЗНИЗИЛИ ТОРГУ НЕМА.
льга
Авто прошло полный техосмотр в Швейцарии никаких нареканий
пригнаний, довга база, в ідеальному стані
За ці кошти Ви купуєте не лише ідеальне сімейне авто, а ще й: 1). Потужна преміальна заводська звукова система Premium Sound System, з сабуфером під водійським сидінням! 2). Комплект зимових колес на дисках! 3). Проведений капітальний ремонт АКПП! 4). Повністю відремонтовані тормоза - замінені і диски і колодки, як передні так і задні! 5). В ідеальному стані (відремонтована) ходова, та проведено заміну масла та усіх фільтрів! 6). Постійне обслуговування на BOSCH Service, з повною історією обслуговування (при купівлі, передам)! Продаж проводжу, в зв'язку з необхідністю придбати більше авто.
владею 5 лет.комплектация gl работает все кроме кондея(не разбирался за ненадобностью).в конце зимы ремонт головы и замена колец в блоке.ремень ГРМ помпа ролик термостат поменяны.двигатель работает хорошо.ходовая в норме.кузов живой учитывая возраст не разу не варился.новый радиатор охлаждения радиатор печки расширительный бачок и крышка(оригинальные).много чего менялось.езжу каждый день,не много.я хозяин.торг минимальный.только Одесса.
Після дтп!Подробиці за телефоном
Авто в гарному стані,вкладень не потребує по тех паспорту є звязок з власником Всі питані по телефону Торг присутній
Авто після ДТП, під відновлення або на запчастини, заводиться..
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?