Я власник авто по техпаспорту. Авто в ідеальному технічному стані, косметика я б сказав 4.8 з 5. Авто було фарбоване (Чудес не буває з таким віком та типом авто). Серед змін в авто: Revo Stage 1. Каталізатор та вся екологія на місці. Встановлені рідні оригінальні пружини зі зменшенням кліренсу (не H&R або Eibach а саме оригінальні з каталогу VW з -20мм), є також рідні пружини. 2 комплекти коліс. Зимовий оригінальні 17". Літні віддам не ті, що на фото а 19" також оригінальні від AUDI RS6. Можна домовитись на інші колеса, або без них. Фото зацікавленим надам. По авто зроблена професійна шумоізоляція всього що тільки можна, є детальні фото процесу шумоізоляції (Все зроблено в 3 слої). Технічний стан із ключового: на 120 000 заміна ланцюга ГРМ та мастила в DSG. На 155 000 заміна всіх радіаторів (Кондиціонера, охолодження а також теплообмінника на двигуні,+ термостат. Нові передні гальмівні диски та колодки (Пробіг 3000) Підвіска збита, на 165 000км заміна всіх сайлентблоків на поліуретан від Powerflex та фарбування всієї підвіски порошковою фарбою + нові задні аморти, немає ніяких стуків, заміна мастила в коробці повторна ан 165 000км. Також в 2025р були встановлені оригінальні R пороги та задній бампер разом з дифузором Maxton під вихлоп по центру. Задавайте будь-які питання. Додаткові фото та відео можу вислати. Запевнюю що Scirocco в більш кращому стані в Украіні в продажу не знайдете. Заміна мастила кожні 5000км. За 5000км нічого не доливаю. Прошу якщо я не відповім на дзвінок, напишіть у месенджер або смс я вам перетелефоную.
Добрий день продам свій автомобіль технічно все справне, на фото все видно по кузову, коробка не виє,коробку КПП міняв з машини 60000 пробігу. За машиною слідкував. Масло міняне своєчасно. Нова гума. лобове тонований допустимою плівкою.
Повнопривідний автомобіль з двигуном 2.0 (атмосферний) коробка автомат(гідро трансформатор ) максимальна комплектація .Без ДТП. Питання по телефону! Знижка діє 3 дні
Машина в гарному технічному стані. Вкладень не потребує. Сів та поїхав. Всі питання по телефону. Пошту не читаю.
Авто в дуже хорошому стані ! В одних руках з серпня 2021. 340 км замінено грм, помпу, полікліновий ремінь. Екологія на місці. Випуск 12 місяць 2014р/Модельний 2015р! Оригінальний пробіг ! Новий AGM акамулятор BOSH. Замінено масла та фільтра. Салон Постійно в модельних під GOLF VII чохлах, оригінальний салон збережено у відмінному стані. Замінено всі гальмівні колодки та диски на BOSH. По авто НІЧОГО робити не потрібно. Багата комплектація! а саме, МУЛЬТИРУЛЬ, ПАРКТРОНІКИ ПО КОЛУ, НЕЗАЛЕЖНА ЗАДНЯ ПІДВІСКА, система СТАРТ-СТОП , КРУЇЗ КОНТРОЛЬ, опція АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ, ЕЛЕКТРИЧНИЙ І АВТОМАТИЧНИЙ РУЧНИЙ ТОРМОЗ, повний ХРОМ ПАКЕТ, ПІДІГРІВ СИДІНЬ, КЛІМАТ КОНТРОЛЬ 2 ЗОНИ, АВТОМАТИЧНИМ СВІТЛОМ і ДВІРНИКАМИ , КОНТРОЛЬ ТИСКУ КОЛІС та іншими цікавими опціями.Дуже комфортний та економічний автомобіль РОЗІД ПАЛИВА ПО МІСТУ 5.3 л. А ЗА МЕЖАМИ 4.8 НА 100 КМ. Автомобіль вартий уваги. Власник по тех паспорту.
Авто після капремонту кузова та двигуна, стоїть нове ГБО. Пробіг після обкатки 8000 км
добрий, надійний сімейний автомобіль! великий багажник! надійна ходова! замінені гри, усі ролики, масло, фільтра! по ходовій питань нема. є невеличкі сколи на колісних арках, сліди використання по лкп. інші питання по телефону!
Авто повністю в рідній фарбі жодного підкрасу!орігінальна BOSE музика штатний саб буфер)все працює ідеально) ВИБАСТО на підігрів мотору)КОНДИЦІОНЕР заправлений) Більше детальна інформація по телефону!))ПОВНІСТЮ ОБСЛУЖЕНА ПІДВІСКА!)
Audi 80 1986 року випуску по техпаспорту , гбо (не вписане в техпаспорт)замінене зчеплення,генератор, карбюратор,в належному стані,на ходу.
Свій Фьюжин, ходова зроблена повністю на оригінальних деталях! Двигун працює відмінно без усяких зайвих звуків, масло змінювалося на 8 тисячах! У коробці 5 тисяч км тому проведена спочатку часткова заміна масла, після чого через 500 км ще так само часткова, той злощасний пінок між другою і третьою про який всі ф'южиноводи говорять практично не відчутний!!! Технічно готовий поручитись тому що робив і контролював все особисто! Естетично авто в хорошому стані, з Америки прибуло після зовсім не значного дтп, фото звичайно ж скину якщо потрібно, або ж самі по він коду проб'єте і побачите! Фарбовані переднє ліве крило капот і трохи зачепило водійські двері, там чисто підкрас був! У фарах на ближньому і дальньому поставив хороші дорогі лампи, так як світло там було жахливе. Активовано плюшки типу тиску в шинах і тд, активовано навігацію зі свіжими картами! Стоїть газова установка! Шкала спідометра в км ! Я не курю і люблю чистоту, машинка в салоні пахне приємно і чисто! Про терміновий продаж ніхто не каже, так що перекупи не поспішайте наярювати і збивати ціну))) пишіть у вайбер або телеграм , на дзвінки не зможу відповісти !
Продам Ваз 2109 , поваряна, газ/бенз , електро стеклоподйомніки , сігналізация , машина сів поїхав , музика грає , печка дує , ДВС 1.5 КПП, 5ступка нету второй, стартер, рулевая рейка, стойки, резина новая
Tesla Model 3 Long Range Dual Motor FSD куплена с минимальными повреждениями и отреставрирована оригинальными запчастями и лучшими мастерами, безопасность вся целая, запас хода 500+ на одном заряде самый практичный чёрный салон все Стекла родные все кузовные детали родные автомобиль весь обтянут бронепоенкой первым владельцем также первым владельцем за (10000$) была опциально докуплена самая последняя версия автопилота со всеми функциями, премиальная Музыка и сабуфер, разгон до ста за 3.5 секунды, подогревы всех сидений, обновляется автоматически, на данный момент автомобиль находится в Румынии, перерегистрация возможна, за более подробной информацией обращайтесь по всем удобным для вас меседжарам
Продам авто, 2.0 fsi 110квт, 150 к/с надійний двигун. 2-х зонний клімат, холодильник в бардачку, багато місця в багажнику. За недовгий період користування вже встиг замінити помпу з ремнем грм INA та роликами, антифриз, свічки Bosh, ремінь генератора Contitech, масло в коробку передач , масло в двигуні vag 5w/40 само собою з фільтрами, масляний, повітряний, фільтр салону. Замінив термостат! Поміняв насос склоомивача на переднє та заднє скло, хоча і старий працював просто були забиті форсунки, також почистив. тормозні колодки передні замінив бо міняв пружини передні Lesgofors. По ходовій зробив повністю перед та зад. Два комплекти ковриків резина+ ковролінові. Замінив радіатор охолодження двигуна nissens ( підтікав) Замінив цеп на розпредвалі з натяжителем та фазорегулятор+болт. Пробіг постійно змінюється так, як постійно на ходу! Два комплекти резини **********™
Авто в доброму стані. Всі питання по телефону.
Авто пригнано зі Швеції ( Стокгольм). Повністю розмитнено та поставлено на українську реєстрацію. Замінено: акумулятор, ГРМ/помпа, ремінь генератора, ролики, всі рідини та фільтри. Додатково встановлені нові рейлінги та автобокс. Причина продажу - купівля авто на електриці. Розумний торг біля авто.
Хорошее состояние, корейская сборка. Комплектация: кондиционер, гидроусилитель, электрорегулировка зеркал, передние стеклоподъёмники, подушка безопасности. Двигатель и ходовая в отличном состоянии, печь греет хорошо(новый радиатор), кондиционер заправлен. Газ евро4, расход город-10, трасса-8. Колеса R-15, сигнализация, два брелка, два ключа. Кузов обработан с салона и снаружи. Гниль и ржавчина отсутствуют. Тормозная система вся новая. Жидкостя, масла, ремни, ролики, помпа-всё заменено. Машина надёжная и резвая. На лобовом стекле есть трещина в нижней части, на обзор не влияет. На зимену стекла скину.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?