Продам ухоженный полностью обслуженый автомобиль, масло поменял 600 км назад в моторе и коробке , вся информация по телефону.
Продаю власне авто. Звертайтесь по телефону за більш детальною інформацією.
Перший власник, машина не була в таксі, 90% пробігу за межами міста. Мотор, коробка, ходова в хорошому стані, 2 тижні назад поміняно зчеплення, ремінь ГРМ, рульові накінечники, передні гальмівні колодки, втулки стабілізатора, масло з фільтрами. Є невеликі недоліки по лакофарбовому покриттю (не критичні, потребує незначного підфарбування). Стоїть ГБО 2-го покоління Tomasetto. Повне переоформлення. Всі інші деталі по телефону.
Машина дуже хорошу стані ..якщо купете непошкодуєте,бампер передній відріхтований Буду чекати від вас повідомлень
З радістю ПРОДАМ «ласточку» ВАЗ 2109 Samara Ремінь не гне клапанів. Акумулятор 2 роки (70%). Резина куплена в Шипшині літом 2019. На річні гарантії. Сидушки від Рено, з підігрівом (треба підключити), трансформери (складаються в столик) з мікроліфтом. Сигнал «компресор» - потужний. Мотор не митий від народження – но масла не їсть, хіба повипацькується. Ходова зроблена як для себе – нічого не стукає, а й якщо стукає то це можна вважати нормою. Салон було б добре підмарафетити – но можна і так їздити, на швидкість не впливає . Поварив, покрасив «по колхозному» літом 2018 – на деякий час вистарчить. Одним словом – скрипить, гримить (тихенько) але їде (не дуже тихенько). На правому порозі є невеличка вм’ятина, що є безспірним доказом того що цей автомобіль з легкістю долає пеньки у лісі і бордюри у місті. Розмальовка дуже допомагає знайти автомобіль на великих парковках і надає звірюці неповторну індивідуальність. По кузову – є деякі ділянки, які можна вважати нормальними. Один з найважливіших плюсів цієї машини, це те, що її категорично не хочуть зупиняти інспектора ДПС. І навіть коли ти проїжджаєш перед ними з не пристебнутими ременями і вимкненим ближнім світлом – вони лише проводять тебе співчуваючим поглядом… У чому загадка, я так і не зрозумів. Так само її дуже бояться підрізати дорогі і не дуже іномарки… Торг тільки біля капота і то на каву з тортиком чи заправку до Львова, ну не віддавати ж свою рідненьку голодну.
Авто в ідеальному стані! Пробіг 1000% оригінальний! Приганяв особисто для себе в 17му році для домашніх потреб, від тоді всі сервісні роботи проводились виключно на офіціалі! Стан кузова і салону в ідеалі, нічого не фарбувалось і неперешивалось. Поміняно- ремні ролики,помпа системи охолодження,масло в двигуні, робити абсолютно нічого не потрібно.Резина зима нова.Літо нова на легкосплавних дисках! Хто шукає для себе не пожаліє! Торг мінімальний при огляді. Власник.
Обслугований автомобіль до дрібниць, коробка та ДВЗ.. по ходовій на ВІДМІННО. У салоні ніколи не курили. Продаю тому що потрібно купувати якесь житло. Телефонуйте, я сподіваюся ми домовимося. Дякую за розуміння, всім добра і миру !!
Проханням перекупників не турбуватися. Двигун: у гарному стані, працює рівно. Проведено реставрацію турбіни та повну ревізію ходової та відновлені форсунок. КПП: перемикається з невеликим зусиллям (жорстко). Загальний стан: решта вузлів та агрегатів без зауважень. Ціна виставлена з урахуванням необхідних вкладень.
BMW X5( xdrive 35d дві турбіни 286к.с) Авто в хорошому стані. Без ДТП. Чорний салон, підігрів руля та сидінь. Безключовий доступ. Нова зимова ризина. Капітальний ремонт був на 335тис (ланцюг, форсунки, реставрація турбін, реставрація коробки і т д) авто технічно в дуже хорошому стані,сів поїхав. Масло міняю кожні 7-8тис. В одних руках більше 3 років. По кузову є царапини та сколи.Хто шукає надійний автомобіль, буде задоволений покупкою. Деталі за телефоном
двигун після ремонту 2000 км нове зчеплення, гума в хорошому стані, нове ГБО. переоформлення. Синий форд хетчебек 2011г 1,4 бензин механика цена 4999$
Авто не бите не фарбоване без корозії з реальним пробігом. Гаражне зберігання, 2 власник . Більш детально розкажу по тел, або при зустрічі.
Ford C-Max на хорошій комплектації ! Підігрів лобового скла. Підігрів сідушок Датчик дощу Датчик світла Двозонний клімат.. ASR Двигун замінено з пробігом 208тис, при першій реєстрації вписано !!!! Перший власник. Детальніше по телефону
вопросы по тел
Пробіг не скрученний, є сервісна з всіма відмітками. Авто в рідній фарбі. Каталізатор на місці. 2 комплекта резини на дисках. Замінено ланцюги. Деталі по телефону.
Продам або обміняю своє авто. Автомобіль в рідній фарбі , кузов повністю оцинкований. Двигун 1.6 AKL самий простий і надійний , не дорогий в обслуговуванні. Нещодавно було замінено: 1) комплект щеплення,2) всі подушки двигуна, 3) амортизатори з пружинами по колу , 4) перебрана ходова частина, 5) приймальна труба з гофрою, 6) радіатор пічки , 7) замінено масло в КПП, 8) радіатор системи охолодження, 9) новий акумулятор, 10) замінена та обслужена тормозна система , 11) замінено комплект ГРМ з помпою , та ще багато чого. Є декілька незначних нюансів, на їх усунення скину в ціні. Газ не стоїть але вписаний в техпаспорт. Можливий обмін на універсал або бус з невеликою моєю доплатою. На обмін ціна без торгу . За детальною інформацією телефонуйте
Деталі по телефону. Комплект літньої та зимньої резини.
Віто в доброму стані 3.0 на АКПП МАСЛА ФІЛЬТРА ПОМІНЯНИ ХОДОВА ЗРОБЛЕНА ДВИГУН ОБСЛУЖЕНМЙ СВІТЛО БЛИЖНЄ І ТУМАНКАХ СТОЇТЬ КСЕНОН ДУЖЕ ДОБРЕ АВТО ЯК ПІД КОМЕРЦІЮ ТАК І ДЛЯ СЕБЕ міто Сарни Рівненська область 0удуть питання звоніть.
Продам або обміняю форда 1982 року, автомобіль довго стояв в гаражі та потребує різного виду ремонтів. Якщо хтось собі хотів конструктор то це він і є! Двигун 2.3 який на даний момент запускається з пів тичка, автомобілю в цілому не дуже добре (ходова і тд) але мотор з коробкою працює! Тобто він є не нерухомістю! Документи чисті! На мені! Переоформлення обов?язково! Комплект колес на нього в додаток лежить в багажнику! Більш детально по телефону. Ціна на продаж 350 доларів, торг звісно присутній. Пропонуйте свої варіанти обміну якщо це якась річ, розгляну. Автомобіль знаходиться в місті Харків на вулиці залізничній, приїжджайте дивитися якщо цікаво.
Звичайний автомат 4ст. Працює ідеально.1.6 мотор 3zz-fe 110 к.с. Гарний технічний і візуальний стан. Вся історія обслуговування. Переоформлення
Продам Ауді A6 Ціна 2300$ 2.6 газ бензин Авто в гарному стані Двигун їде на всі гроші Працює як на газу так і на бензині Розхід місто 11 Траса 8.5 Коробка 5ти ступка По ходовій все добре По кузову варити чи фарбувати нічого не потрібно Любий вид переоформлення Авто знаходиться в м Золотоноша Можливий обмін Можливий пригон
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?