Авто з рідним пробігом в ідеальному стані,не фарбований та в гарній комплетації Highline з кучою асистентів, літня резина 2025 року на кованих оригінальних дисках, два комплекти ковриків,замінено грм з помпою та ремінь масляного насосу, замінено, клапанну кришку повністю в комплекті з мідними кільцями під форсунки, передні диски та колодки нові, замінено демфер разом з маслом у коробці, за більш детальною інформацією звертайтесь по телефону
Повний привід..Авто у відмінному стані АКП норм, ходова норм, по кузову є подряпини задня права арка є невеликі рижики на лівій задній аркі. але це на швидкість не впливає, торг у капота або обмін ключ на ключ на позашляховик без доплат. всіптелтелефону
Авто в хорошому стані В горах не їздило! тел.VIBER
Авто пригнане з Канади після ДТП (є фото з аукціону можна побачити пошкодження до ремонту) Бита була косметично, в заднє праве колесо. Поміняли 2 ричагаи, ступіцу і цапфу. Рама була ціла нічого не варилося. Безпека - стріляли пасажирські шторка та сидіння. Їх відреставрували, поміняли піропатрони і упакували назад. Все повинно працювати як нове. Перша реєстрація. Пригнана була для перепродажу але вибиралась і зроблена як для себе. Обмін\\розстрочка не цікавить, тільки продаж.
Авто з Іспанії. Один власник,дуже мало проїхав по наших дорогах. Механіка в доброму стані,не потребує вкладень.
Гарна комплектація: - ПРАЦЮЮЧИЙ клімат контроль; - 1 ключ; - автоскладання дзеркал; - музика тр3 USB; - зарядний пристрій Duosida. SOH 88%. Авто реально проїжджає 100 км і на залишку ще 12км (перевірено особисто). Зарядний пристрій у комплекті, працює від звичайної розетки 220В. Заземлення не обов'язкове. Повна зарядка авто триває 5-6 годин. Також є порт швидкої зарядки Chademo. Авто заряджається до 80% за 30 ХвИЛИН. Акумуляторна батарея має охолодження та підігрів, що дуже добре впливає на акумуляторну батарею. По кузову на бампері є невеличке ушкодження - жодна деталь не фарбувалась, всі скла рідні і без сколів. Ходова в ідеальному стані, авто їде, як нове!!! Участь в ДТП Не був у ДТП Лакофарбове покриття
Mercedes Benz B-Class Пригнаний 2 роки тому з Німеччини Машина використовувалася для сім’ї Мастило та тормозні колодки замінені По всім питанням телефонувати або при зустрічі
Продам Сітрика. Перший власник на Україні. Приганяв для себе для 7ї. Авто збережене та в хорошому технічному стані. Салон збережений (велюр). Потолок чистий. Вмісткий багажник. Салон трансформер,який за лічені хвилини перетворюється в мінівен. Кожне крісло знімається та складається окремо. Встановленно дороге ГБО (за кордоном.на фото є форсунки та редуктор) ГБО вписане в тех паспорт. Балон на 42 л. Дві пари килимків Зима- Літо. Затемненна дорогою плівкою. Клімат контроль заправлений.Є незначні сліди використання.( Авто не нове) Тріснуте лобове скло,на огляд та водіння не впливає. На Обмін !!!!!!!!ЛИШЕ АВТО ГАЗ/ БЕНЗИН з АКПП .!!!!!!! Або на валюту$ €. Ціна на Обмін як у всіх ))) Решта інформації по телефону. Слава Україні.!!! Україна Переможе!!! РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ ПОВНИЙ БАК ПАЛИВА У ПОДАРУНОК ))) Обмін на АВТОМОБІЛЬ Бензин /газ. та АКПП.
На ходу
Я власник, все працює. Це танк!!! Торг біля авто.
Машина в прекрасному стані.Сів і поїхав, вкладань не потрібно максимум пахучку і то автомобіль має свій прекрасний запах. Масло фільтра все поміняне.
Део ланос, один власник, куплялася з салону. Опельовський двигун, збірка польська. Гідропідсилювач. Двигун перебраний 3000км тому - нові ремні, кільця, і т.д. Підвіска перебрана 3 міс тому - машина бо їзжу на більшій - стоїть так-що підвіска нова. Не бита не крашена, є незначні дефекти по кузову, не гнила. Пробіг рідний. Сигналізація, тонування, музика. Стан сів і поїхав. Продаж в звязку з переїздом.
продам Форд транзит коннект. 2008р. 1.8. по документах чистий, переоформлення обов'язково
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?