Продам машину якою користуюсь з 2015 року, арабка. Все працює чітко без нарікань. Мотор, ходова в чудовому стані. Все мінялось вчасно.
Продам своє авто в топовій комплектації: - дуже гарний світлий салон в ідеальному стані - топові передні сидіння з підтримкою спіни та ніг - Sport насадки на вихлоп - проекція швидкості на лобове скло - дзеркала евростандарт - 4-х зоний клімат контроль - вентиляція сидінь - підігрів сидінь - цифровий щиток приборів - парктроніки - електробагажник - безключовий доступ - 3 слота для дистанційного відкриття воріт, ролет, шлагбаумів - датчики дощу та світла - панорамна стеля та люк - контурна підсвітка салону - резинові килими BMW - диски оригінал R19 - перепрошита мова та навігація - свіжа заміна масла в двигуні, коробці, мостах та роздатці - ходова, мотор, коробка в ідеалі - замінені свічки на оригінал - надійні амортизатори (не пневмо) - один власник в Україні (влітку переоформив на дружину) - Carfax є в наявності Зберігається в паркінгу на 5ой Фонтана
Хороший міський автомобіль у нормальному стані. Машина третья в семье, поэтому практически стоит. Обслуговувань не требует , всі розхідники поміняні (масло, фільтр, колодки...) Води у двигуні та коробці не було (перевірено), води в електронних блоках керування не було ( перевірено) При покупці і зараз жодної помилки на дисплеї. Гума всесезонна 16/23 Debica. В обслуживании недорогая, запчасти тоже недорогие. Торга нет. Могу вступить только на замену лобового стекла и антикоррозионную обработку. задняя цена 7800. Перекупам не беспокоить. Глупые цены не предлагать.
Машина повністю справна і в хорошому технічному стані. По машині нічого не тягнулось і не різалось, безпека нереставрувалася, замінена на нову . Зроблено велике ТО, замінені свічки запалення всі рідини і в АКПП, роздатці,редукторах, також. Прошита мультимедіа з русифікованим меню, CarPlay і навігацією. Новий акумулятор. Авто повністю в стоці. Решта запитання по тел.
Авто в ідеальному технічному стані. Будь які перевірки, обслужена, стан сів та поїхав. Мотор не димить, масло не їсть. Коробка переключає плавно, постороніх звуків немає. Салон в хорошому стані. Стоїть зимня, хороша резина. В надійних руках з самого виходу з конвеєра, перший власник, недавно була переоформоена на маму, тому числиться як другий власник.Переоформлення в МРЕО. Торг символічний, на місці.
Авто у гарному стані, вкладень не потребує,продаю тому що виїжаю за кордон….
Toyota Rav 4 2017 Hybrid Офіційно куплено у салоні України. Кузов автомобіля цілий і не фарбований. Обслуговування лише у офіційного дилера Toyota. Повна сервісна історія. Пробіг 90 тис.км Дуже комфортний автомобіль, з низькою витратою палива. Високий кліренс. Надійний двигун, проста та надійна коробка та безпроблемна ходова. Відмінного стану щодо технічної частини зауважень немає. Кондиціонер заправлений. Салон у відмінному стані. Двигун працює тихо, без сторонніх шумів. Коробка - Aisin (Японія) працює плавно. Два ключі. Комплектація включає: - безключовий доступ - камера кругового огляду - круїз контроль - клімат контроль - підігрів керма - підігрів сидінь - підігрів лобового скла - омивач фар - мультикермо - AUX USB Bluetooth та багато іншого.
Продам авто, на автомобіль коштів не шкодували, обслуговування вчасно. Все справно по машині, мотор працює як швейцарський годинник, пробіг не великий друга машина в сім'ї, резина літня практично нова, віддам в комплекті. По машині все супер, площадкам та тих хто хоче допомогти продати, мене не турбуйте, не витрачайте свій і мій час, всім гарного дня та мирного неба!!!
Продаю у хорошому стані вісімку, масла фільтра все мінялось робилось для себе, кожен день їздить не підводить є газова установка але не під?єднана ,тех паспорт є страховка є+ є підсилювач акустики є сигналізація + торг невеличкий біля капоту ,детальніше якщо цікавить набирайте
продам гарна тойота пригнана з Німеччини стоїть два роки в гаражі без потреби я закордоном 2.0 бензин кінець 2008 р.на передньому приводі ,8.0 л на 100км,звертатися вайбер ватсап.
Автомобіль в чудовому стані дволітровий дизєль масло замінено ремень,роліки,передні та задні речагі мінани також,демфер в зборі грм,помпа,фільтра,воздушний,топлевний,резина хороша затемнені вікна авто хто візьме непожалкує двигун фольцвагена,заводиться в любу пору доби робить нічого непотрібно не стукає негримить можливий обмін з вашою доплатою,всім бажаю вдалих покупок та продажів Слава Україні,,,,В ПОДАРОК ПОВНИЙ БАК,,,,,
машина на ходу,без нюансів,поварена по дну,пороги лонжерони нові,щеплення нове,ходова добра,центральний замок,сигналізація,лед лампи,передні сидіння від іномарки,сів поїхав
Моє власне авто. Не перепродаю. Автомобіль в доброму стані, комфортний та економічний. Гідравлічна підвіска, парктроніки, датчик світла та дощу. Вчасна заміна розхідників (масло, фільтри). Нещодавно замінено фередо (щеплення). По ходовій міняно деякі елементи. Автомобілем користуюсь щодня. Торговельним майданчикам не турбувати. Детальніше при розмові..
Шукаєте компактний автомобіль для пересування по місту з мінімальними витратами? I-MIEV саме той автомобіль. Пригнаний з Норвегії. Машина у рідній фарбі та відмінному стані. Кондиціонер, склопідйомники. На одному заряді проїжджає 90км, в режимі економії 100км Автомобіль знаходиться у Вінниці. Всі деталі за телефоном , або в особисті повідомлення В користуванні сім'ї був рік, зауважень до авто немає
Гарний стан , бережне ставлення до транспорту. Авто майже як нове.
Перша власниця в Україні, використовувалась для поїздок в режимі дім - робота, дуже охайний салон. Технічних проблем немає, люби перевірки, можливий невеликий торг.
Не потребує вкладень. Машиною будете задоволенні. Телефон для контактів
Продам автомобіль Ваз 2115 газ/бензин,об'єм двигуна 1,5. Ціна 2400дол,торг присутній. Усі деталі за телефоном Микола
ПРОДАМ!!! ВАЗ 2106 1987 года, в уникальном цвете, кузов вареный переваренный в идеал, машинка делалась для себя, делалось от слова все! Каждый болтик, гаечка подбиралась покупалась в стиль! По салону, передние сиденья Гольф, заднее жига, шумка в круг, двери, капот,багажник, крыша, дно, тонировка в круг! По мотору, расскод вменяемый, экономная, после кап. ремонта, только прошла обкатку, работает тихо, без стуков звонов, по ходовке сделать только развал, диски литые r13 перед бц20, зад лето! Машинка едет очень бодро, мягко! Реальному покупателю торг у капота!!! Пишите звоните в любое время, отправлю доп. Фото
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?