Авто в хорошому стані без пошкоджень та вкладень. Обмін не цікавить. За деталями телефонуйте або пишіть.
Автомобіль у чудовому стані, всі кнопки працюють, кондиціонер, економний двигун середня витрата палива 4.0 л.на 100км. Проведено заміну ГРМ, сажовий фільтр викинуто авто перепрошите, 2 комплекти дисків.
авто в гарному стани.все працюе .передни и задни партроники камера заднього виду.лед свитло.газ на гарантии.пидигрив передньогои заднього скла.детали по телефону
авто в ідеальному стані вкладень не потребує , все детальніше по ТЕЛ:
Продам власне авто, не бите ніде, пригнане зі Швеції, я один власник, пройшло повне ТО, стан ідеальний, клімат контроль, підігрів сидінь , дзеркал, повна комплектація, є літня і зимова резина з дисками. Покупець залишиться задоволеним автомобілем.
газ, бензин,документи в порядку.
Ціна 3000$, можливий торг. За детальнішою інформацією пишіть
авто комплектація престиж без дтп . замінений двигун і грм пробіг 100 тис
Ford Transit Custom свіжопригнаний автомобіль, розмитнений. Ввесь в рідній фарбі. Вже на укр реєстрації. 6 місць груз-пас з 2.0 диз. двигуном. кондиціонер електро стіклопідйомники перед і зад парктрони фаркоп навігація оригінальний пробіг 100% Деталі за тел Можливо пригін авто під замовлення
Власник Експлуатував 6 років, міняв все вчасно, мотор масла не бере.ТО пройдено, масла фільтра заміненні .Було замінено комплект щеплення (оригінал). Машина в доброму стані, шини в нормі, диски титани не гнуті,чохли охайні, протитуманки, газ вписаний, ходова добра, рік тому було зроблено днище та пороги. центральний замок, магнітола сенсорна. Фаркопу не було. В таксі не була.
Авто в гарному стані , капремонт двигуна був в 2023 році , в комплекті зимова гума на залізних дисках (4 сезона) , літня на титанах (2 сезон ) , зроблена вся ходова ( стойки , соленблоки , гальма ) ,по іншим питанням телефонуйте
Охайний салон,свіжа страховка,в тех.паспорт вписаний газ.
Продається авто,улюблене.Не бите не фабоване.В рідній фарбі.Вкладень не потребує швидка та дуже вмістовна.Якщо щось ломалось відразу міняли запчастину,не ремонтували .Мінялись форсунки,грм,стартер,гальма,диск щеплення.Фільтра,масла завжи вчасно.Зручна та не вибаглива машина.Віддаю з ковриками,додаткой та літньою гумою.Є кондиціонер та підігрів седінь.
У продажі фабія 2 покоління 2007 рік ,двигун 1.2 у гарному стані ,дуже економний двигун ! Є підкраси ,кондиціонер робе як треба !ксенон.торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?