Продаю власне авто обслужено поміняне масла фільтра, грм, помпа, колодки , машина в збережиноиу стані , екологія на місці
Автомобіль в стані сів поїхав, Звонити за номером телефону
Вітаю ! До Вашої уваги Audi Q8 55 TFSI MHEV Quattro з системою м?якого гібриду що суттєво економить паливо при використанні підказок ! Дуже доглянутий автомобіль ,використовувався для переїзду Київ-Прага-Київ (робив це 18 разів) та поїздок по європейських країнах,тобто в основному на 80% заміський режим європейської якості із-за чого мінімальний сліди експлуатації! Заміну мастила робив 9 разів ,на 1.5т. і далі кожні 6-7к. Автомобіль обслуговувався на Audi Vipos (окрім останнього,робили в Празі на офіційній станції),є всі підтверджуючи документи ! Виключно гаражне зберігання ,за 5 років на вулиці ночувала декілька разів ! Нова гума ,проїхала 2.5 т. кілометрів ,є також зимова в чудовому стані ! По автомобілю жодних зауважень ,не потребує вкладень ,після ТО проїхала 4т.км. На автомобілі жодного підкрасу чи фарбованого елементу ,не полірувався і не наносили ніяких хімічних елементів що підтверджується станом та товщиною лакофарбового покриття! Стан і аромат нового автомобіля ! Іменні номера вписані в тех паспорт ,у подарунок новому власникові ! Дійсно зацікавленому покупцю торг присутній,телефонуйте,точно домовимось ! Відповім на будь які запитання ! Всім гарних продажів і мирного неба !
Власний автомобіль, куплявся в 24 році, пригнаний з Бельгії, комплектація Luxury, механічна коробка, заміна масла і фільтрів кожні 10000 км, гарний, надійний автомобіль.
Продам бус 9 особовий Останні 5 років їздив по Польщі (перевезення пасажирів,товарів)на даний час стоїть в Україні Продаю бо знаходжусь в Польщі і є авто нове на польській реєстрації В машині повністю поварені пороги,арки,днище підлога оброблені від корозії За 7 років користування не було жодних проблем,авто надійне всі заміни розхідників робилися вчасно на СТО Більше інформації по телефону
Авто в задовільному технічному і візуальному стані, всі питання по телефону
Автомобіль на ходу. Двугин мастило не бере, обслуговувався вчасно. Для свого віку - стан хороший, все рідне . ГБО не стояло. Не перекрашувався. Є незначні "рижики", на фото видно. В додаток комплект дисків та зимова гума. Всі лампочки, стопи, повороти - все працює, все оригінал. Торг.
Автомобіль спеціалізований «CROS» для перевезення осіб з обмеженою мобільністю у візках та супроводжуючих на базі автомобілів CITROЁN BERLINGO L2. Автомобіль обладнано: - в задній секції автомобіля місцем для перевезення особи у візку з нековзкою відкидною алюмінієвою рампою AMF-Bruns, Німеччина, довжиною не менше 1400 мм для заїзду особи у візку (з можливістю складання для утворення рівної підлоги при відсутності інвалідних візків); - ременями кріплення передньої частини візка з електричним керуванням, довжиною не менше 3,6 м; - системою захисту людини та інвалідного візка (згідно DIN и ISO), що включає в себе: комплект з 4-х ременів безпеки кріплення інвалідного візка та 3-х точковий ремінь безпеки для пасажира у візку, кріплення в підлозі для фіксації інвалідного візка з пасажиром; - опора для голови та спини зі встроєними ременями безпеки для візочників, з роздільними підголівником та спинкою, що регулюються індивідуально для користувача інвалідного візка (FutureSafe); Дорожній просвіт без навантаження 170мм; колісна база 2975 мм; повна маса автомобіля 2140; КПП механічна 6 передач. Другий ряд сидінь: спинки складаються у співвідношенні1/3 - 2/3; Сталеві колісні диски R16" з ½ ковпаком чорного кольору; Шини 205/60 R16; Повнорозмірне сталеве запасне колесо; Ручки дверей, корпуси зовнішних дзеркал заднього виду – чорного кольору; Передній та задній бампери - чорного кольору; Боковий молдинг - чорного кольору.
Продаю власну Acura ILX 2012 року випуску. Автомобіль знаходився в хороших і дбайливих руках: грошей на обслуговування не шкодували, ставилися з любов'ю та увагою до кожної деталі. Це ідеальний баланс легендарної надійності Honda та комфорту преміум-класу від Acura.
Продаємо Мазду 6 2 л. 2007 року. Автівка була у власності дружини більше 2 років, зараз народилась дитина, друге авто в сім'ї поки не потрібно, стоїть без діла. Авто повністю на ходу, є пошкодження кузова, на фото додав, ремонтувати немає часу, тому продаємо як є. Але в цілому кузов цілий, іржі немає, пороги не гнилі, все добре. По техніці теж все нормально, 15 тис назад зробили капіталку мотора, зараз працює чудово, масло не їсть. Також меняли радіатор, комплект грм, троси на коробці, заправляли кондер, то проходили вчасно. Кому цікаво приїзжайте, дивіться. Авто дощ, підігрів сидінь, круїз, авто світло, клімат, парктроніки є але не активовані.
Авто приганялось в 2017 році з пробігом 190тис. км. 1.6 дизель 105 к.с. Переоформлюється. Є комплект літніх на титанових дисках!
Гольф, свій, повністю обслужений, працює все. Купив рік тому в дуже доглянутому стані - віддав на фірмове сто з проханням замінити все що можна на всяк випадок. Наміняли на 62 К + акум 8К, а саме ( задні аморти, сажовий фільтр, ремні роліки всі разом з помпою, контрольно перебрали генератор, замінили всі рідини, масла, колодки в круг, передні пружини, опорні підшипники, встановив магнітолу з великим дисплеєм і до неї камеру, перебрали трапецію склоочисників (їхня хвороба - полікували) загалом зробили все що можна й не можна. Станом на зараз все супер, можемо на будь-яке сто, що знайдете усуну або поторгуємося) Розхід від 4 до 7 літрів, навіть якщо навалювати, більше ще не вдалося бачити розхід) Паливна, коробка, двигун і тд - все ок Свічки накалу нові і на графітовій змазочці! Пробіг точно рідний! Допомоги в продажі не потребую! Авто класне, на свої гроші - вогонь! Продаю за не потребою - дружина здала на права - потрібен автомат)) По підкрасам не знаю, якщо щось і є то не принципове
Авто після пожежі, до пожежі авто працювало дуже добре. Можливий торг, телефонуйте.
Нові гальмівні диски/колодки в коло, перебрана передня ходова, відреставровано рульове • Відмінний стан, до мотору питань немає, мало бере, турбіна так само не доставляє проблем. Автомат плавний • Круїз контроль, заводський сабвуфер, підігрів сидінь, датчик дощу, панорама • Зимовий комплект резини в придачу • Трохи затерте водійське сидіння, незначна тріщинка на передньому бампері • Їздила дівчина. Можливо подивились в Одесі, але заздалегідь потрібно домовитись
На повному ходу. Все працює. Зроблено ТО (масло, фільтри поміняні). Замінено щеплення, Замінено комплект ГРМ. По кузову є некритичні нюанси.
Авто в гарному стані. В комплекті є всі перехідники та домашня зарядка на 7 квт. На 100% 420 км. Телефонуйте все детально розповім
1.4 turbo бензин в хорошому стані , володію 6 років . є проблеми з мотором .
Неспішно продам своє надійне, динамічне і водночас економне авто. В Україні перший власник. Потужний чіпований двигун. Замінені рідини та фільтри. В комплекті зимова гума. Встановлені Led лампи. 2 ключі, розкішна стереосистема. Авто як сімейне для дальніх поїздок так і для щоденного драйву. Цікавий колір, який видозмінюється в залежності від освітлення. Відповім на всі питання, дзвоніть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?