Машина на ходу в хорошем состоянии, стекло подъёмники, кондиционер, гидроуселитель руля, есть замечания по кузову
авто в робочому стани вси питання по телефону
Продам авто в гарному технічному стані, сів і поїхав, дуже економна, салон не про курений. Встановлена сучасна магнітола, камера заднього виду. Є зимова гума. Фільтра та мастила мінялися вчасно. Торг у капота.
Авто із америки ,на повному ходу, коробка гідротрансформатор 8ст ,двигун DGX, рідний пробіг , по фарбі і інші питання по телефону
Fabia 1.6 2010 р. Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Повністю обслужений і не потребує вкладень.Оригінальний пробіг. Надійний та простий 1, 6 двигун Салон в ідеальному стані , нова зимова гума
на полном ходу сел поехал вложений не требует
додатково коплект зимової резини на легкосплавних дисках
Авто в доброму станi. Технiчно обслугованний: - замiна двигуна та коробки; -замiна ременя ГРМ; -замiна помпи; - замiна комплекта щеплення. На авто заводська установка газ метан/ бензин, що суттево зекономить ваш бюджет. Метан 24 куб. м на 360 км. Ходова у вiдмiнному станi, витримаэ любi перевiрки. Можливий торг бiля машини.
До вашої уваги авто в хорошому стані Авто вчасно обслуговується Зауваження зауважень по мотору,косметиці,коробці немає Єдиний мінус обвиша стеля на це торг Авто кожен день їздить без нарікань Дзвоніть розкажу детальніше
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує. Всі питання за тел
MITSUBISHI VIRAG Лансер 9.У власності з2011року.Надійний двигун 4G63 з чугунним блоком та рідним пробігом в преміум комплектації з дорогою музикою. газ ніколи не встановлювався. витрата палива 6-7л на 100км.авоматична кпп.З 2018 р. не використовуеться.повне переоформлення.
власне авто, надоїло тому продаю, є декілька моментів, але поганого авто немає - є ціна, за деталями телефонуйте або пишіть. Показую авто лише на вихідних, в будень день не виходить, на жаль
машина в хорошому стані,охайний салон,моторчик їде бодро як на 1.4, коробка супер, за деталями дзвоніть все розповім що вас цікавить
Машина в хорошем состоянии Есть два комплекта резины с дисками Делали для себя Все вопросы по телефону 09******47 Николай
Якісний автомобіль!
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Мотор робить гарно, тихенько. моторне мастило мінялось кожні 10000 тільки оригінальне. машина обслуговувалась на СТО Volkswagen. Пасок ГРМ замінено.Помпа водяна замінено. гальмівні колодки замінено. По ходовій все поміняно.(дивись фото.) По електриці працює кожна кнопочка. Авто економне, на трасі 3,5 л/100 км та дуже приємне в керуванні. За детальнішою інформацією телефонуйте.
Автомобіль вартий уваги ОФІЦІЙНИЙ Другий власник з салону Авто ще на гарантії Все працює все ідеально Наступний власник буде задоволеним гума нова зима і літо Пневмопідвіска Панорама Фари максимальні Тримання полоси Проекція Доступ з телефону І ще багато функцій для зручної їзди Не путати з битками Дзвоніть на всі питання по телефону власник буде задоволений автомобіль до 20.12.2026 на гарантії В М.Львів ОФІЦАЛ !НОВА БАТАРЕЯ! Торг обговорю Обмін дорожче Слава Україні
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?