Продаю логан 1.4,2007 року.Комплектація база.Володію авто з 2020 року.Пробіг 333 тис км.Встановлено гбо 4 покоління і вписано в техпаспорт,балон під запаску(10 по місту)Рік тому встановлена нова гбц,відповідно були змінені ремінь ГРМ,помпа,антифріз,свічки.По мотору нарікань немає.Ходова уся в купі,не гремить.Нюанси по кузову,пороги дірки знизу,та усі низа дверей(десь більше ,десь меньше).Авто на впевненому ходу та працює без нарікань 500 км тому змінені масло та фільтра.Встановив гарні протитуманні фари.Майже нова зимова гума вже на авто.Перекупи та любителі за 1800 ,будь ласка,не витрачайте мій час.Ціна більш ніж адекватна.Продаж виключно з переоформленням(документи звісно в порядку)страховка до лютого місяця.Причина продажу-купівля авто на автоматі.Подивитись авто Полтава.05******39
Авто пригнаний з США з мінімальними пошкодженнями,03.03.2024 року .Були замінені фільтри,масла(коробка).Чорний шкіряний салон з цілою безпекою гарна комплектація .Зручне комфортне авто ,вкладень не потребуе. Деталі за тел
Вітаю! Продається Автомобіль ВАЗ 2105. На повному бойовому ходу. Двигун 1.5, не троїть, не димить, їде дуже добре. Коробка, редуктор не вибиває, не гудить. Передня ходова повністю нова, окрім рульових наконечників. Пружини та аморти зад і перед нові, з заниженням. Диски R15. Центральний замок, сігналка. Led фари. Машина газу не бачила. Музика, магнітола. Допрацьована приборка с Тахометром, та відведені доп датчики. Губа метал. Задній віхур. Дороблений вихлоп. Є моменти по кузову, роки дають своє. Тільки повне переоформлення. Реальному покупцю торг біля капоту. Всім гарних продаж!
Продам харошу машину користуюся кожен день газ бензин газ вписаний Капіталився мотор порохи і дно ціле
Продам автомобіль в хорошому стані, заводитися і їздить добре, все працює. Двигун масло не їсть. 2.3 л. Турбо-дизель. Коробка, міст не виє. Більше інформації по телефону. Моб.********** або **********
Продам власне авто, чудовий сімейний кросовер на повному приводі та ГБО (вписане в тп). По технічним характеристикам жодних питань.Передній бампер перефарбовано, ще фарбована задня ліва і права дверки (були царапини, дружина подряпала при вʼїзді у ворота - є фотографії)!!!Два комплекта гуми як нові (на фото) 2022р.в. Два комплекта ковриків. Хто шукає для себе автомобіль (а не на перепродаж) звертайтесь. Продаж не терміновий, тому смішні ціни не пропонуйте-бережіть свій і мій час! Всім добра!!! Відповім на всі питання по телефону! Торг можливий але розумний біля капота!!!
Продам надійний японський авто на газу. Повний кап.ремонт двигуна 12тис. км тому. Є комплект зимової резини на оригінальних дисках. Повне переоформлення. Деталі за телефоном
авто в гарному стані уся інформація за номером телефону
продам авто на ходу, з плюсів, капіталив мотор, гальма, 2 нових колеса,інше. З мінусів потрібно відремонтувати рульову рейку та ще деякі дрібниці. Кого цікавить дзвонить, розкажу.
За уточненням детальної інформації звертайтесь за номером, або **********.
Машина на ходу, не гнилая, продажа срочная 780$. 2 хозяина
Версія 1.2 ТСЕ Під відновлення Двигун 7000 тому капіталений Рульова рейка нова Нова резина Нове щеплення Амортизатори Помпа ремінь ролики термостат нові
Сів і поїхав
Швидкий, стильний і надійний автомобіль (КС значно більше, ніж у аналогічних Октавій), тонований в коло. Також прошу звернути увагу на екстер'єр, що зустрічає вас нестандартним для Октавій бампером, а дві вихлопні труби позаду м'яко натякають на безцільність спроб вас обігнати. В машині зроблена ходова, налагоджений двигун, взимку 2024 встановлено новий акумулятор. Наявні два комплекти якісної резини (зима і літо). Так як їзжу тільки з роботи-на роботу - гума в доброму стані і служитиме ще довго. Обмін - не цікавить. Прошу телефонувати з 12.00 і до 19.00
Машина 2003 года газ бензин полностью сделанное дно, есть по кузову недочеты, газ 10л/100км
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?