Есть типичные для Опеля болячки по кузову. Газ/бензин. Сел и уехал.
після ДТП.НА ХОДУ.
дно пороги повністю зварені хорошим металом, замінене лобове нове стікло, авто їздить кожного дня. газ -бензин вписаний в техпаспорт
Продам Ланос 2007 г. Двигун працює ідеально, встановлено ГБО 4- го покоління. Ходова вся перебрана. Присутні гідро підсилювач керма, передні електро скло підйомники, електро коректор фар, передні ПТФ, кондиціонер обслужений та працює, центральний замок та двостороння сигналізація. Салон у хорошому стані, не подертий, без дірок і т.д. Хто шукає гарного ланоса - дзвоніть.
Лада Калина 2008 року 1.6 8 Кл. ГБО ніколи не було. Без ДТП, в рідній фарбі. На впевненому ходу. Зимова гума в хорошому стані. Має підігрів заднього стекла, передні склопідйомники, масляні упори багажника. Двигун працює як годинник, ніколи не підводив. Замінено масло, фільтра, новий радіатор, патрубки та термостат. Щеплення без нарікань. Кузов в гарному стані. Є сигналізація та центральний замок.Все, що потрібно по обслуговуванню робилось вчасно без зволікань, сів та поїхав. Реальному покупцю торг біля авто. Новий власник буде задоволений.
На плвгому ходу, свіжа покраска, косметичний ремонт, поварена, оброблена, деталі за телкфоном.
Проблеми по короткі передач вибиває 5 передача . При можливості можна зробити.
продам Mazda6 2008 рік дзвонити/писати: 09******47
Авто в гарному стані,газ 4 покоління,вписаний,музика,фаркоп,на зимовій гумі.Документи в повному порядку.
Машина в гарному стані, кузов без гнилі і корозії, салон не подертий чистий. Резина в гарному стані, акумулятор ще на гарантії, лед світло
Продам своє авто,дуже в гарному стані,пробіг 16 тис,сів і поїхав.
Перший власник. Заміна мастила кожні 10 тис. Кондиціонер потребує заправки. Іржа на дверцятах. Фари передні нові.
Авто на свої роки в гарному стані в дтп не була не гнила не димить не труїть ходова не стукає стоїть газ 2 покоління
Продам робочого коника! 1991р.в документи в порядку! Автомобіль гаражного зберігання, в задовільному стані, по кузову є пару рижиків. Є комплект додаткової резини. За додатковою інформацією телефонуйте
Авто доглянуте, у гарному стані. ржавчини, корозії немає. Двигун, трансмісія, салон все у гарному стані. Додатково комплект зимньої резини. Для ЗСУ Скидка.
Авто на повному бойовому ходу,є незнаначні нюанси по кузову,мотор,коробка,ходова,все в доброму стані,кузов ціленький без гнилі,стоять 15 диски з гумою хорошою,є Диски 14 з зимовою,машинка глежена,все мінялося вчасно,робив для себе!
Потребуе поварки днишя двигун на полному ходу сів і пойхав ціна щоб забрати відам за 300?
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?