Продам свій саманд! Машина гаражного зберігання,використовувалась як основна,безвідмовна. На машині стоїть мотор 1.6 16клапанний. Він набагато краще ніж 1.8 що зачасту використовували на метані!!! • Стоїть газ пропан 4-го покоління.( Вписаний в техпаспорті) Також стоять гальмівні диски (не барабани) з заду і само собою спереді • Салон замінив з Mercedes 211 передні і задню сидіння. Комплект! Друже зручні, електричного управління. Все працює • Кондиціонер також є і справно працює! • Стоїть новий акумулятор і багато іншого по машині зроблено. Вкладено в неї як і сама коштує.
Продам свою Деу Нубиру в доброму стані. Вкладень не потребує.
Продам авто в гарному робочому стані. Мотор, ходова в порядку, салон в охайному стані. Є питання по порогам, які не впливають на роботу машини. Більш детальну інформацію по телефону
Продам ВАЗ 2106 у хорошому стані. Оригінальний пробіг. Всі питання по телефону
Нормальна машинка. сімейна. володію 3 роки. за цей час зроблено кап. ремонт ДВС. КПП. заміна радіатора. колодки навколо нові. куліса. тож. вихлопна. . і т.д. • сигналізація. ц. замок. масло нова. . не гнила. . є дрібні подряпини. на даху і цибулька поліз фарба.. переоформленням можу дати короткочасне доручення.. ОБМІНЬ. можна і поторгуватися.
Автомобиль находится в хорошем техническом состоянии: двигатель, коробка передач и ходовая часть работают отлично. Хорошая резина. На автомобиле установлена газовая установка, фаркоп и большой багажник на крыше. В комплекте идут запчасти.
Машина в гарному стані не гнила є пару рижиків не критичних, коробка переключає без нарікань без ривків, зроблена вся ходовка, поміняний бензонасос, масло не жре і не тече , Сів і поїхав , Всі інші питання по телефону
Купляв для того щоб навчитися їздити . Авто в хорошому стані
Продається економна машина. Багато чого зроблено: поварене дно, змінена вся передня ходова, стійки, багато зроблено по двигуну в минулому році. Салон акуратний. Деякі незначні нюанси експлуатації по кузову Деталі за телефоном Торг біля капоту
Чи не гнилий, повністю переварена перефарбована є дефекти по кузову не значні. Двигун масло не їсть їде бадьоро По ходовці все норм КПП в нормі тільки підтикає олію Машину можна переоформити Усі питання по телефону Торг у капота
Продам Golf 2 1991року випуску,1.3 і бензин повний інжектор,312 тис.км оригінального пробігу.Авто в гарному стані,вкладень не потребує.Замінена повністю вся ходова, масло в коробці та двигуні,новий ремінь ГРМ і помпа Передні стійки пружини відбійники новий акумулятор... Готова до перевірки на любих СТО.Тільки переоформлення.Детальніше по телефону.Встановлені центральні замки, сигналізація,поліпшене світло.Солон чистий доглянутий не прокурений.Авто в моєму користуванні більше 16 років. Рижиків по днищу і кузову немає Зимова резина на дисках. Два комплекти дисків покрашені порошковою фарбою.
авто на ходу кожен день,салон охайний,треба підварити спереді днище,і задню одну арку на фото видно,пороги переварені,стакани без іржі всі цілі,на зимовій гумі торг
Продам чудовий надійний сімейний комфортний автомобіль з мінімальною витратою палива. Авто в чудовому стані,я перший власник в Україні пробіг оригінальний. 100% салон як у нового автомобіля вся екологія на місті ходова Мотор КПП все супер. всі питаня по телефону.
Продам авто на впевненому ходу. Робилося для себе. Подробиці по тел, вайбер.
Автомобіль має двох користувачів як власників. Останній власник - жінка, з 2012 року. Автівка доглянута.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?