Свіжа гума, новий генератор. 1.2 бензин. В одних руках із салону. Знаходиться в Одесі. Переоформлення. Торгуємося біля капота.
Автомобіль у хорошому стані, сів та поїхав, багато деталей замінено на нові, автомобілі з повним приводом тому не бояться снігу та болота.
Доброго дня. Авто знаходиться в Боярці заводиться їде газ вписаний потребує ремонту на запчастин або під відновлення 500 дол. + хороший торг
Терміново. Авто у працездатному стані. ГБО оформлене, вписане в тех. паспорт Недоліки: Дефекти лакофарбового покриття
Володію авто 5 років. Питання по телефону. Реальному покупцеві хороший торг. Замінена ГБЦ від ваз 2115.
Потребує кузовних робіт
Автомобіль на ходу. Була заміна масла та фільтрів. Нові: радіатор, генератор, стартер, акамулятор. Заправка - БЕНЗИН. ТОРГ.
Авто в не поганому стані, встановлений газ, але не вписаний, можливе переоформлення Авто дуже економне по місту 6-7 літрів газу Більш детальніше розповім по телефону!
Продам!!!! За п'ять років володіння перебрано майже все, в тому числі і переварено дно повністю!!!! Є гбо але не вписано, на це скину!!! Власник по т.п, якщо не відповідаю, пишіть на вайбер!!!
Продам део нексия 2006 року 1.5 бензин газу не бачила. Пробіг рідний не скручений, їздили мало з міста на дачу. Два комплекта резини на дисках Не працює водійський скло підіймач
Автомобіль у хорошому стані Мотор від ланос, гідроусій керма титани, гума в ідеалі панель від ланоса причепа не бачила
Стан сів і поїхав Всі питання за номером Реальному покупцю торг
автомобіль в гарному стані, їздить кожний день. Капот, ліве крило та ліва водійська дверь- косметичний підкрас(прибрали царапини від велосипеда), решта рідна фарба. Авто без ДТП. Невелика історія авто, купувався в автосалоні м. Шостка, перший власник з м. С. Буда, другий власник купив її з пробігом 50 тис. за 7000 доларів, я третій власник купував в м. Шостка з пробігом 158 тис, замінив передні торм.диски, передні пружини, підварив трішки біля порогів (без криміналу) по днищу жива без гнилі, на порогах є рижики, не критично взагалі, замінив подушку двигуна, замінив повністю зчеплення, чотири шруса встановивши до них надійні пальники. Встановлено ГБО 2 покоління(працює без питань), також замінив усі свічки, бронепровода, замінив антифриз, масло в коробці, двигуні. Ремінь генератора замінено.Замінив опорні підшипники, наконечники, шарові нижні, усі фільтра поміняні. Вентиляційні канали прочищенні від пилу, 2 комплекта коліс на дисках зима/літо + запаска. Загалом авто не викатане, збите, без нарікань та кота в мішку. Підреслю авто в мінус 23 заводиться з пів оберту, оберти не плавають, на холостих працює рівно. Двигун 8 клапанів, клапана регулюю кожні 8-10 тисяч при заміні мастила (5w40) Costrol. Є момент по лівому задньому крилу(примятість) бампера та накладки на вікна маленькі мають моменти по фарбі, є маленькі рижики на задній двері, терпимі рижики по низу дверях ( без криміналу), троса ручника під заміну, сайленблоки задніх стійок( не критично). Авто переоформлюється, ГБО вписане. 05.05.2026 року встановлено новий комплект ГРМ.
деталі по телефону
продам ваз 2109.1997р. 35000 гр. технічно справна потрібен ремонт кузова. не бита, не фарбована.
продається авто в хорошому стані, по кузову є незначні сліди ржавчини, резина хороша на титанових дісках, реальному покупцю залізні діски з зимною резиною, газ вписаний.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?