Продам! На ходу, газ вписаний, потребує зварювальних робіт, любе переоформлення. Детальніше за телефоном
ВАЗ 2106 рік випуску 1991 в хорошому стані. Всі деталі за номером телефону.
Автомобіль на ходу. Рік випуску 2005. Будка знімається. Сигналізація.
Продаю чудове авто є нюанси по кузову але машина їде Бодро по їзді нюансів немає
Продам автомобіль ВАЗ 2101, який знаходиться у моєму власному використанні. Я єдиний власник цього авто. Двигун пройшов капітальний ремонт п'ять років тому і з тих пір проїхав всього 1000 км пробігу. Сидіння встановлені від Шкоди. Будь ласка, для всіх питань телефонуйте.
продам машину в хорошому стані есть не велик недолики по кузов шорошо ризина зима музика обмін на бляху
Представляю Вам мою ровесницю, машинку-легенду, у повному робочому стані, якісно зварену, пофарбовану, мотор працює рівно тихо, спереду спортивні дуже зручні сидіння!!! Є газова установка, вписана в техпаспорт!!! Форкоп, протитуманні фари, магнітола!! На зимовій гумі, яка майже нова!!! Є титанові диски з відмінною літньою гумою!!! Дзвонити на номер Вайбер або Вотсап.
Машина на повному ходу мотор 406 інжектор ,коробка ,5ти Ступка сигналізація єлектро скло підйомник, газ 2 покоління томасето . Торг присутній.
Продам 2 авто. Ціна за 2 авто. 1авто 2002 р.в, на Укр.регістрації в неробочому стані ( потребує ремонту двигуна), з документами усе в порядку. 2 авто на Польській регістрації. Авто у справному стані, замінено масло в двигуні та КПП, а також і замінено усі фільтра та нові свічки запалювання. Також зроблений ремонт ходової частини. В авто встановлено газову установку. Зроблена страхівка що дає змогу вільно пересуватися по Україні, також є змога цю страхівку постійно поновлювати. Авто кожного дня в їздить, працює як на бензині так і на газу. за інформацією звертайтесь за телефоном
Всі питання по телефону, можливий обмін на дизельне авто
Можливий обмін на дороще авто з доплатою
таврия газ/бензин на ходу заправить і поїхав ,нове зчепленя ,нові колодки ,головний циліндр, акумулятор, лобове,поварена потребує пофарбування дзвоніть більше розкажу
Продам свою машину в хорошем состоянии , На полном уверенном ходу ,( Аккумулятор новый ! , Стартер обслуженный заводится легко , Двигатель не дымит Резина зима на колпаках + подарок 4 лета, Замена задних пружин , амортизаторы , сделал приставки сзади машина стала выше ! По документам полный порядок , любое оформление .Газ - бенз вписан в тех паспорт . Все остальные вопросы по тл.
Авто на повному бойовому ходу.Я власник,продаж тільки з переоформленням.
Авто в робочому стані, сів поїхав. Обслуговувалась на СТО, АКБ в гарному стані, газ є, але не вписаний. По кузову потребує невеликої косметики (на фото все видно) та заміни поворотника. Магнітола 2-din.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?