Всі питаня пишіть на вайбер
продам авто в хорошому стані по машині зауважень не має все працює газ вписаний 4покол.ремні ролики поміняні мотор гарно працює
перший власник в Україні
Машинка у доброму робочому стані, кузов потребує невеличкої косметики.
Мерс в достойному стані для своїх років, що по кузову так і по механіці питань не має, стоїть газ вписаний, коробка 6 ступінчаста механіка, з документами повний порядок будь яке оформлення, подробиці по телефону.(На обмін цікавить дизельне авто)
Продаю свое авто,в доброму стані,по фарбі е нюанси,технічно нічого робити не треба.сів і поїхав.
Продам 1.8газ бензин 4000$
Обмін на бус LT, спринтер. Зроблене повне Т.О
Авто в дуже гарному технічному стані, рік випуску 2010, двигун 1,2 .пробіг 152 тис.км. Бензин, механіка, салон чистий, гаражне зберігання. Повний електропакет, мультимедіа-магнітола.Ціна 8500 $.Торг можливий біля авто.Всі питання за телефономрина
Автомобиль в хорошем состоянии, всё работает, пробег родной. Семи местный, алькантара, линзы.
Автомобіль пригнаний з Швейцарії. Пригнаний з пробігом 236418тис. Нещодавно замінено маховик, та зроблена чистка EGR. Дані всі записано в сервісній книжці… машина не потребує ремонту , все доглянуте , справне та надійне. Можливий торг біля автомобіля ( в межах розумного)
Номер телефону
Потрібно заварити задні лонжерони(відірвана балка), і експертиза зігнив номер кузова, не на ходу, заводиться (деталі по телефоні)
Авто в гарному стані.Ходовка перебрана,стійки передні і задні та тормозні колодки нові. Машина їде бадьоро що на газу що на бензині. Можливий торг біля капоту!
Все поміняне .. Авто повністю на ходу все працює.. Зроблений кап ремонт мотора ..замінений газовий редуктор і форсунки.. Є деякі пошкодження по кузові.. Решта по телефону Можливий торг
Власник 10 років.кузов цілий,рівний.масло не бере.переоформлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?