пригнаний із США 2 роки тому! в одних руках! обслужена! Все працює! Рік випуску 2011(на облік поставлений 2010роком)
Перший власник в укрині, машина була пригнана з Нідерландів менше року тому для особистого користування, після приїзду замінив грм, помпу, свічки, взагалі повністю обслужив, після того проїхав 4-5 тисяч, по кузову без нюансів, немає великих царарин і вм'ятиндіскі р17 з гарною літньою гумою, має гарну комплектацію, є все для комфортних поїздок, клімат, круїз, електроозерка і тд, два ключі, скло рідне по колу встановлено якісний ГАЗ, по тій частині так само немає питань, працює рівно як на газу так і на бензині, витрата радує 8газу по місту 6 траса, передачі переключаються плавно, ходовка збита, з документами повний порядок, будь-який вид переоформлення, за більш детальною інформацією дзвоніть, відповідь на всі питання
Авто в ідеальному стані, скарг немає, все на ходу. Об'єм двигуна 2.0. Пасажир, довга база. Резіна зимова. Магнітола нова, встроєний телевізор, кондиціонер. Була заміна мотора. Пробіг мотора 207 тис км. Все робилось як для себе. Нові форсунки. Вчора замінили масло, повністю пройдено ТО, розходніки поміняні. Сів і поїхав! Ходова Валіо. Амортизатори Валіо, нове все. Щеплення нове, вижимний новий. В коробці теж заміна масла.
Продам особистий автомобіль Перший власник в Україні Набирати на номерстановлено передні оригінальні європейські LED фари Встановлено задні оригінальні європейські фари Із США приїхала з мінімальними пошкодженнями (замінив капот на оригінальний в колір) Готовий до перевірок на сто Пишіть на телеграм обл телефонуйте на телеграм
Продам свій автомобіль куплений у дилера в Івано Франківську, дуже гарний стан. Дороблене багажне відділення. Запаска(докатка). Повністю оброблена машина проти корозії. Захист мотору(кольчуга). 2 комплект дисків з зимовою резиною. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Ідеальний стан.
Продам авто. Дуже комфорте та зручне, проблем з автомобілем не було, автомобілем володію 5 років, ві запитання по телефону.
авто в гарному стані, решта інформації по телефону, торг біля машини
Все подробности по телефону
Продаю свой лайнер,в который вложено очень много сил и денег. Mercedes W210 (легенда), на ярком ,экономичном моторе 3.2 cdi турбо - дизель (om613), на автомате 5 ст. ( работает хорошо,не пинает) Едет шо Сатана,200 сил,вырезаны каты,залита другая прошивка. Масло не ест. Кикдаун работает. Оригинальный пробег, 362к, (340 покупал), бьётся вин по карвертикал. Владею с декабря 22-го,переоформил недавно, ездил в основном по трассе По комплектации : 8 подушек,все на месте,круиз ( не работает,не разбирался), люк ( не работает,нужно менять салазки), климат двухзонный, заводской ксенон, бортовой компьютер, мультируль, гидроусилитель руля, лифт руля,электрорегулировка сидений, хорошая музыка,магнитола с блютуз,полный электропакет, подогревы зеркал. Салон тряпка,но одеты хорошие кожаные чехлы. По кузову: Освежался лак в 21 году,некачественно,немного полез. Машина не бита,но основные болячки устранены, сделаны,днище не дырявое,стаканы,пороги, все целое,есть рыжики по аркам, ( машине 23 года), ничего критичного,на езду не влияет. По ходовке все сделано, мячик прям,едет мягко,ямы кушает плавно( мерс все таки) , заменил очень много чего) Машина обслужена полностью, все масла,фильтра, ничего не гудит. ( нюанс: начали рипеть колодки,не критично) Расход радует,в сравнении с мощностью : 10-11 город , 9-10 трасса . ( смотря как ездить,по трассе и 8 можно,если тошнить). Главный минус - бампера, передний под замену,задний нужно освежить. При продаже будет хорошая летняя резина . По всем вопросам звоните,пишите в телеграм, ватсап. От машины не избавляясь,по обслуживанию реально вложил уже почти его стоимость,и , к сожалению,из-за работы,нужен другой автомобиль, обмен интересен больше на деньги,здравый торг у капота возможен) Цена 5000$, за эти деньги,в 1000 раз лучше,интереснее и комфортнее чем астра или шкода ( мое мнение),а Ваше по этому поводу не слишком интересно. Чуть выше средней цена,ибо автомобиль в состоянии - сел,поехал и ещё долго особо туда не лазишь, а ездишь и кайфуешь)
Машина в дуже гарному стані.Ідеал
Авто в доброму стані, всі питання по телефону. Торг
Вітаю! На даний момент Авто знаходиться за кордом! Кого зацікавить можемо зв?язатися та все обговорити, довіреність зробив на людину яка знаходиться в Україні, так що проблем з оформленням не буде. Оплату за авто приймаю тільки в €
Авто офіційне. Заміна фільтрів, мастила та розхідників проводилась відповідно до регламенту. Розхід містом - 8-9, по трасі 6,5-7,5. Сигналізація з додатком на смартфоні, дистанційний запуск двигуна.
Продам надійне авто. Все працює в ідеальному стані. Місяць тому перебрана вся ходова частина, заміна всіх резинок та задніх пружин. Двигун та коробка працюють відмінно. По кузову все в рідній красці, мінявся лише бампер, білий перламутр. Всі вікна рідні. Салон також у відмінному стані, в машині не курили, 7 місць. Авто площадки прохання не турбувати, допомоги в продажі не потрібно.
Звоніть на Whats App
Авто купувалося в Баварії офіційно.Повна комплектація,сервісна книжка,правдивий пробіг,літня гума та зимня
Автомобіль в гарному стані, в комлектації S-line, з чудовим, економічним, швидкісним двигуном в парі з повним приводом. Авто по всім характеристикам майже як нове! Максимально економічне по витраті пального - по трасі від 4.8л, місто 8.0л, середній 6.7л Не битий, не фарбований ні один елемент. Скло не замінювалось. Стан як технічний так і візуальний - ідеальний! + комплект зимових шин Авто в особистому користуванні з 2020 р. Сімейний автомобіль!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?