До уваги Honda M-NV в максимальній комплектації Top, колір білий-перламутр. По він 10.2022. Запас ходу: 480 км Ємність батареї: 61.3 kWh Максимальна швидкість: 140 км Привід:Передній Потужність двигуна: 120 kw Авто в ідеальному стані. В подарунок коврики і зроблене додаткове тонування вікон.
Продам свою машину в отличном состоянии,первый хозяин ,машина покупалась в автосалоне в 2007 году , двигатель и коробка в отличном состоянии, родной пробег 100 т., вся в родной краске, машина в ДТП не участвовала .
Автомобіль офіційний. Не потребує жодних вкладень, сервіс по регламенту в салоні БМВ, пошкодження відсутні.В зимній період не єксплуатувався(зимня резина відсутня)
Звонить на номер василий)
Продаю Golf 2. Всі деталі за телефоном
Срочна Продажа !
Продам свое авто. Покупали с салона. Состояние идеальное делать ничего не нужно. Любой вид переоформления. Остальное по тел.
Комфортний сімейний автомобіль для активного відпочинку, пропоную вашій увазі комфортний Американський джип у машину за весь час експлуатації було уложено дуже багато зусиль і грошищів аби вона їхала і виглядала іменно так! ліфт 4-ри дюйма (10_ть см)все практично усилино но непереборщено, силовий бампер з площадкою під лебідку ,стоять усилині пружини амортизатори америкоси удовжиного ходу підвіски - газоМасляні BDS nitro nx-2 fox, рульовий демпфер айронмен дрофбокс на тягу панара,рульова тяга опущена рульовов сошков , стаби регулюємі, диски р15 з нульовим вильотом 0, преміальні світові шини для експедиції бф-гудріч МТ км3 розмір 33/10,5/r15 (265/85/р15) і зимові які проїздили сезон нокіан Хакапелітта і норманд 7 лт 32/10,5/r17 (265/70/р17)на орегінальних дисках і ще є 31дюйм (265/65/17) дженіер грабер ат2 , стоїть передній дорогий кардан з шарніром гука на 3-ри христовини щоб відтримувати більші ізломи , мости перебрані і поміняне орегінальне американське масло Мопар 75/140 і присадка дла самоблоку, машинка антикорилась і обезшумилась вобшем будувалась для себе без великого фанатизму, так щоб з сім'єю заїхати на полонину і по трасі 130 непроблема ,по місту з автомат коробкою відпочиваєш,мотлор мерседес з легендарністю надійністю пре як БТР, повно електрики для комфорту ел зеркала,ел сидіння ел вікна люк решту зацікавленим по телефону
Гольф 4 в гарному стані , ходова перебрана нічого не стукає, їде добре , 5-6 літрів , в авто все працює нарікань немає сів поїхав
повністю на ходу.амортизатори нові.комплект ГРМ щойно замінений.тормоза обслужені,масло замінине ,кузов поварений.
Авто в гарному стані. Масла і фільтра мінялися своєчасно. Телефонувати за номером:адим. Реальному клієнту реальний торг
Продається ВАЗ 2110 1.6 16кл. в дуже гарному стані. Один власник. Пробіг на даний момент складає 140тыс. км. Технічно у відмінному стані. Ніяких проблем ні по мотору, нв по коробці, ни по ходовій абсолютно немає. По кузову -невелика вмятина на лівій задній двері і царапина. Притертості лкп на бамперах. Сразу післе покупки кузов був обработаний(мовіль). Постаралась показати все на фото. В дтп не була, нічого не красилось и не мінялось - все оригинальне.Гаражне зберігання. Комплектація: -передні електросклопідйомники -магнітола с USB, AUX -бажник на кнопці -лінзованна передня оптика bosch -сигналізація Салон чистий, доглянутий. Сидіння с перших днів в чехлах. Із ремонтів та замін: *98т.км. -Датчик швидкості *128т.км. - ремінь ГРМ и роліки *27 січня 22г новий аккумулятор *11 квітня 22г заміна масла (Shell Helix Ultra 5W-40) *11 квітня 22г підтянут ручник, колодки тормозні(зад). Прошу звязуватися зі мною ч/з Вайбер, телеграм.
Продам всі деталі за тел.
Моє особисте авто. В користуванні більше 2 років. Технічний стан 5, сів та з кайфом поїхав). По зовнішньому стану є сліди використання (ніяк рижиків, ржавчин і т.п.!) на виправлення слідів експлуатації зроблю знижку реальному покупцю. Авто-емоція, мабуть, не сильно підійде для великої сім‘ї, задній ряд невеликий, а от для любителів виділитись в потоці, привертати увагу і грузити пачками дівок це саме те що треба. Дуже приємні матеріали салону, дорого-багато, це її окремий «+». Акустика BOSE просто вимагає слухати музику так щоб ще й оточуючі оцінили її якість. Вважаю, що в своїй ціновій категорії конкурентів в даного автомобіля немає. Часто лякають відсутністю запчастин на Cadillac, і мене лякали, але за час експлуатації ніяких проблем з цим моментом не було, але, щоправда, і в гаманець мій дане авто за весь час особливо не заглядало, крім планового ТО (кожні 6 тис км) і заміни масла АКПП( близько 15тис км тому) була частоко замінена ходова і бензонасос(оригінал) от і все що вона з мого гаманця потягнула. Виставляю з тяжким серцем, справді «мій» автомобіль, але відклалася певна сума і хочу замінити на свіжішу. Розглядаю обмін зі своєю доплатою на щось молодіжне і цікаве(шкоди які не ломаються, пасатікі і т.п. Не пропонувати, як зістарюсь і втрачу бажання жити з емоцією я вам напишу)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?