Автомобіль в дуже хорошому та доглянутому стані. Пригнав особисто для себе. Повний пакет S-line. Салон з натуральної шкіри (Nappa) 3 ключі. Гравійні місця обклеєні плівкою. Мастило міняю кожні 8000 км лише оригінал. Дуже економний та динамічний автомобіль. Більшої інформації WhatsApp Viber
Авто на повному ходу мотор супер коробка супер документи порядок працює на газу газ вписаний дно ціле
Авто варте уваги,професійно відремонтоване і та замінено все по оригіналу. Готовий до любих перевірок. Всі деталі по телефону.
машина доглянута в хорошому стані мотор коробка в ідеалі ходова також деталі по телефону
Машина повністю обслужена,замінено ланцюг,масло в акб,по технічному стану все відмінно
Авто в відмінному стані все працює Замінено масла фільтра і ГРМ(ланцюги) Датчики тиску масла Авто мало незначні пошкодження (град) Було три підкраса Салон в збереженому стані +панорама Всі деталі на авто її рідні без замін Перевірка авто в будь якому сервісі міста Дзвоніть !!! ТОРГ !!! Комплектація Преміум плюс
ID 57848 Автомобіль пригнаний з Німеччини, ДТП не було, в комплекті 1 ключ. Технічно авто у відмінному стані — ходова частина повністю зроблена, двигун та коробка передач без зауважень. Масло в двигуні та коробці, а також комплект ГРМ замінені 15 тис. км тому, фільтра та масло оновлені. Автомобіль доглянутий і не потребує вкладень. Комплектація: підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидінь, мультикермо, круїз-контроль, 7 місць, шкіряний чорний салон, мультимедійна система, задні парктроніки, камера заднього виду. Комфортний, місткий та практичний автомобіль для сім’ї або подорожей, повністю готовий до експлуатації.
Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Кузов у рідній фарбі, без ДТП. Машина повністю обслужена та не потребує жодних вкладень. Нещодавно виконано: заміну комплекту ГРМ; заміну масла та всіх фільтрів; повне обслуговування ходової частини. Автомобіль доглянутий, усе працює без зауважень. **Комплектація:** * підігрів передніх сидінь; * електрорегулювання сидінь; * двозонний клімат-контроль; * окремий задній кондиціонер; * мультируль; * автоматичне світло; * автономний обігрівач (Webasto) з можливістю програмування через меню автомобіля та окремим пультом; * круїз-контроль; * система Start/Stop; * передні та задні парктроніки; * комплектація майже S-line. Автомобіль дійсно вартий уваги. Надійний, економний та комфортний у використанні. Майбутній власник залишиться задоволений покупкою. Також розгляну обмін.
Телефонувати тільки за номером Перший власник в Україні, повністю професійно відновлена, в дуже гарному стані! Прибула з незначними пошкодження з США. Дуже швидка, надійна та зручна у використанні. Придбали новий автомобіль, тому це авто продаємо за непотрібності!
Авто в доглянутому стані, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Кузов рівний, без корозії та ДТП. Салон чистий, охайний, без потертостей і сторонніх запахів. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка передач перемикається плавно. Ходова частина без зауважень. Всі розхідники замінювались вчасно. Авто економне, комфортне для міста та траси. Один власник. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Є техогляд на 2 роки. Задні ліхтарі Європа.
Продам Audi a4b8 2.0tfsi quattro 2009р (Європа), 198000 рідного пробігу, в гарному збереженому стані, пригнана з Німеччини, мотор масло не бере, всі функції працюють без зауважень, зимові шини R18 диски, потолок чорна алькантара, екологія на місці, більше інформації по телефону
Продам дуже хороше авто.По мотору жодних нюансів без підтікань ,без помилок,масла від заміни до заміни уровень не падає зовсім.(заміна кожні 10000км)По коробці також жодних питань немає переключає ідеально.Затонована дорогою плівкою,фари в бронеплівці,По машині працює все.Завжди вчасне обслуговування.На початку місяця новий грм,заміна масла,всіх фільтрів,новий компресор кондиціонера.Резина мишелин майже нова.Я третій хазяин авто.Витрати авто по трасі 6л місто 8-9Скільки можете дати чи за скільки заберете ,не пишіть не цікаво зовсім.НА ОБМІН 12000$
Офіційний авто, у відмінному стані. Потужний мотор 4.2 Не було у ДТП та без пошкоджень. Пневмопідвіска, чорний шкіряний салон в гарному стані. Поклеєна захисна плівка на кузовні елементи та поворотники. Актуальний пробіг зачитаний на СТО 355ʼ000 км.
Хороше авто. На свій вік не погано збережене. Продаж не спішний.
Дуже гарне динамічне авто,з легендарним двохлітровим двигуном.Щойно поміняні масла фільтра,КІТ грм(по оригіналу).
Продаж авто не терміновий!!! Прохання перекупам та торговим майданчикам не турбувати. Продається А6С6 в гарному стані. WIN-номер б?ється як 2008 рік. По авто було багато чого зроблено, гроші не жалів. Тільки виїхала з ТО, замінили масло,фільтра, колодки та все що потрібно було по ходовій частині. До сезону авто повністю готове. Також було замінено до цього, компресор кондиціонера та повністю заправлений фреон, нові ремні та ролики. Стоять оригінальні Р18 диски Audi на резині Continental. Замінено вся штатна музика на іншу фірму яка грає гарно, лампочки всі LED які не видають жодної помилки. Всі кнопки працюють. Повний оригінальний S-Line пакет, зовнішній та внутрішній. Готовий до любих перевірок на СТО.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?