Авто в хорошому стані. Є незначні пошкодження переднього бампера. Продаю бо майже не користуюсь ним.
Автомобіль був куплений новим в автосалоні у Львові, перший власник. Мотор Mitsubishi 2.4L (129 кс), передній привід, коробка автоматична 4-ступенева. 2 комплекти ключів. Літня та зимова шипована резина. Є "рижики" по кузову.
1 власник купувалось авто в салоні в 2019 році.Обслуговувалось виключно в офіційного дилера.Авто в рідній фарбі.Рідний пробіг 20тис.км.Стан нового авто
Автомобіль в відмінному технічному та естетичному стані, не потребує вкладень ! Офіційний автомобіль придбаний в дилера , вчасне та якісне обслуговування без зауважень ! Хороша комплектація ! Деталі за телефоном ! Тест-драйв ! Можливий кредит та лізинг ! Можливий розрахунок криптовалютою !
Продам власне авто. Ходова при пробігу у 70тис км ще вся рідна (поміняні наконечники тяг на гольфівські бо посипалися на 6 тис).Стоїть італійська газова установка, форсунки корейські hana і практично новий балон, бо машина 3 роки їздила по Голандії. Тому і зірване тонування передніх вікон. Економна машина 27л газу на 300-350 км. Дуже економна. Авто я сам обробляв антикором, знімав обшивку дверей , пороги, багажник, крила, дно, встановлено захист двигуна та чохли на сидіння. За всі роки жодної підозри на корозію. Поміняні масла, фільтра на ГБО також, гальмівна рідина . Машина комфортна і сучасна. Проблем з запчастинами немає. Заміна масла кожні 7-8 тисяч або раз на рік. Кожних 1000 км проїжджав 100 км на бензині. Встановлена задня дорога камера та планшет купляв у Китаї дорогий, відеореєстратор. Машина була зроблена для себе і не бита. Пробіг рідний. Є ще зимові колеса.
1.5 бензин на механіці. Морда в бронеплівці. Доставлено захист металевий. Дорогі лед лампи. Днище оброблене керамікою. Передні парктроніки. Куплена в грудні 21 р. в салоні Укравто. Там і обслуговується. На 70 тисяч пройшла повне ТО. Оригінальний форкоп з електрикою. Каско дійсне до 14.12.26 р. В подарунок зимові шини і два бампери (різноколірні) Не бита. Рідна фарба.
Надійне авто постійно на ходу, обслуговується вчасно, замінено ГРМ на новий, помпа, свічі масла і т.д.
Офіційний автомобіль. Один власник! Все обслужено, на 78 тис пройдено замінено масла та фільтри. Двигун 1,5 бензин. Максимальна комплектація: шкіряний салон, панорама, безключевий доступ, електро привід багажника, камери 360, парктроніки перід-зад, підігріти сидінь та багато іншого. Кузов в рідній фарбі , без жодних подряпин. 7 місць. Стан нового авто. Повне КАСКО. Всі ТО на дилері. Два ключа. Нова зимова резина. Деталі за телефоном.
Авто в доброму та робочому стані не гнила, замінено пороги (оцинковані). повністю все працює, кондиціонер також.! Нещодавно замінено ГРМ в комплекті+помпа, масла, фільтра. Решта запитань по телефону.!
Автомобіль у хорошому стані, другий власник, не бита, рідна фарба нові колеса (всесезонка) новий акумулятор, чистий гарний салон, рідний пробіг. Доглянута та обслужена, повністю на ходу. Згодом буде потребувати заміни порогів. Відповім на вайбер
Двигун після кап ремонту, пороги поварені і перефарбовані.
один власник, машина з салону, на повному ходу, місцями маленька корозія, ТО на сервісі офіційного диллера. Телефонуйте
Працює рівно, без сторонніх звуків. Коробка без зауважень. Газ вписаний. Машина простора, комфортна для сім’ї чи роботи. Великий багажник, зручний салон(бізнес клас). По електриці все працює. Пробіг рідний. Авто без ДТП. Доглянутий, не прокурений салон. Рідна фарба. Автомобіль повністю обезшумлений. Перевірка на будь якому СТО. Документи в порядку, переоформлення без проблем через дію. В комплекті йде хороша літня та хороша зимова резина. Два комплекти ключів. Можливий невеликий торг біля авто.
В продажі Cheri amulet в хорошому стані. Ходова в гарному стані нічого не стукає все обслуговувалось вчасно. Мотор заводиться працює не димить не перегрівається. Салон в нормальному стані. Машина вартує своїх грошей. Звертайтесь за телефоном або в повідомлення
Машинка зручна для поїздок по місту та за місто,коробка автомат(при потребі перемикається на механіку)але 2 педалі,добре тримається на трасі,габарити дозволяють паркуватись в важко доступних місцях,зручні та м'які сидіння,є задні парктронікі,на вигляд маленька але насправді дуже вмістка,цифровий екран з підсвідкою,електропідйомники з підсвідкою це додоє естетичного шарму.У подарунок додаткові колеса,можливий торг.На ходу,сів чи сіла і поїхала. За деталями пишіть або дзвоніть ********** Олена
Друге авто в сім'ї. Використовувалось дружиною для місцевих поїздок в магазин, відвезти/забрати дітей з гуртків. Авто в хорошому стані. Авто на першій реєстрації. Не ламалась, не була в ДТП. Стоїть ГБО (встановлена дилером). Є кілька сколів лкп, царапини на бампері. Розумний торг на їх усунення.
Автомобіль в гарному стані сів і поїхав ,новий акумулятор,нещодавно замінено комплект ГРМ ,два комплекти коліс,зроблена ходова,парктроніки,кондиціонер заправлений холодить гарно.За деталями дзвоніть ,торг присутній
Торг. Питання по телефону
Авто в чудовому стані, влітку було замінено фільтри, масла, колодки, грм. В ДТП не була, передній привід, я перший власник, авто купувалось у салоні Галичина-Авто у 2018 році Якщо є запитання то пишіть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?