Авто в гарному стані,жодної фарбованої деталі,все працює добре,кожна кнопка функціонує
1.8 на автоматі, найповніша комплектація CDX, 4 склопідйомники, електро дзеркала підігрів сидінь, двозонний клімат, кондиціонер, хороша музика, двостороння сигналізація два ключі, євро 4 газ, парктронік, бі ксенони на фарах ксенон в туманках, нова літня резина на титанах R15, новий акомулятор, залито нову олію, інти фріза і колодки в коло, будь-які перевірки машіна в рідній фарбі , машына вся обработана полностью была сразу же после покупки её из салона.
Продам свій автомобіль володію з 2020 року власник. Два комплекти шин, поміняний ГРМ, помпа, олії та фільтра. Кондиціонер обслужений та працює, за технікою без дефектів, салон чистий. Встановлено ГБО. Усі питання за номером телефону.
Автомобіль в гарному стані. Технічно справний. Дзвоніть.
Доброго вечора пропоную вашій увазі БМВ Е39 на м57 3 літровому двигуні,по машині питань не має що по мотору та коробці взагалі,по ходовій все добре не стукає не грюкає ,є питання по лакофарбовому покритті не значні варити не потрібно взагалі,готовий їхати на любе сто,на свої роки машина супер,обмін на Х5 нерозмитнений дзвоніть пишіть відповім покажу розкажу,гарних та чесних покупок
Продам авто в гарному стані, на ходу. Звертатись за тел**********
Потребуе ремонту двигуна. Встановленний газ 4.пок.
Продам живого мерсика двигун норм, ходовка теж по кузову живий розгляну варіанти обміну можна бляху
Продам Volvo XC90 2021, рестайлінг. Двигун T6, повний привід. Привезена з мінімальними пошкодженнями ходової частини. Відновлена виключно з оригінальних запчастин. Ціла безпека. Дуже гарна комплектація: камери кругового огляду 360, проекційний дисплей на лобове скло, преміум акустика Harman. Автопілот, адаптивний круїз контроль, утримання в полосі, всі можливі асистенти. Підігріви керма, сидінь як передніх так і задніх. 4-х зонний клімат-контроль. Електро-кришка багажника, відкриття з ноги. Безключовий доступ, датчики сліпих зон, CarPlay та Android Auto, бездротова зарядка! Пройдете ТО, зроблена діагностика всіх систем - авто в ідеальному стані! Без зауважень! Адекватний торг присутній - телефонуйте!
Продам Subaru Outback 2015 року в максимальній комплектації Limited. Автомобіль для тих, хто цінує комфорт, прохідність і надійність в одному авто. Машина у дуже гарному стані, доглянута, обслуговувалась вчасно, вкладень не потребує, ставилися лише оригінальні запчастини. Продаж не терміновий, тому "Аби продати" не буде. Комплектація Limited (максимальна для цієї моделі): Шкіряний салон преміум якості Електропривід та пам’ять сидінь водія і пасажира Підігрів передніх та задніх сидінь Двозонний клімат-контроль Великий мультимедійний екран Камера заднього виду Електропривід кришки багажника Безключовий доступ і кнопка Start/Stop Датчики світла та дощу Круїз-контроль Електрорегулювання керма Мультируль Повний привід Subaru Symmetrical AWD Система допомоги при спуску та підйомі Легкосплавні диски R18 (Нова зимова резина) Рейлінги на даху з висувними поперечинами LED оптика Дуже просторий салон і великий багажник Система безпеки EyeSight Та дуже корисний дистанційний запуск з ключа, працює на дистанції до 50-ти метрів Прохання перекупів та автомайданчиків не торбувати.
Продам свій автомобіль! по авто все робилося вчасно, встановлене нове щеплення (оригінал) , передні амортизатори (КАЯБА), нове лобове скло та ще багато різного. Автомобілем володію два роки ні разу не підвів, заводиться у будь який мороз, масло не їсть, не димить. Якщо не в зоні набирайте у месенжери. Якщо обмін то тільки на повний привід і як у всіх на обмін дорожче.
Продам офiцiйний автомобiль в гарному станi,робити нiчого не потрiбно,цепки замiненi,новий АКБ,2комплекта резини,можливий обмiн на Аудi а8d4
Машина на ходу есть рыжыки, не гнилая мотор зделан ходовая тоже,хорошая резина все 5,сигнализация новый акамулятор, можно обмен с доплатой
Продам шкоду в гарному і доглянутому стані . Робити нічого не потрібно . Не бита не фарбована , все працює ідеально , ходова зроблена , я власник , переоформлення без питань
Власне авто, в чудовому збереженому стані. В автомобілі все працює, нічого робити не потрібно.
Продам оригінальну шкоду рс кінець 2010 р.в. мотор 2.0 тді 170 к.с. АКПП, машинка в гарному стані, замінено масла та фільтри,демфер,стійки,колодки, сайлентблоки. Шкіряний чорний салон,за тонована по колу, встановлено проставки для збільшення кліренсу, для наших доріг. для більш детально по тел
Авто в гарному стані,з рідним пробігом, варте Вашої уваги.
Продам хороший автомобіль, у вкладеннях не потребує, нова гума, нові колодки, торгу немає.
Власник по техпаспорту робочий стан газ євро 2 машина 2011року більше по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?