Офіційний автомобіль, другий власник. Авто в чудовому стані з прозорою історією обслуговування на офіційному сервісі
Продается Део Ланос в хорошем состоянии,родной пробег, стоит ГБО,кузов в нормальном состоянии ,заменены поршневые кольца, колпачки,прокладка головки двигателя ,ГРМ,авто обработано антикоррозийным средством и полностью обесшумлена,салон чистый не прокуренный.Диски титановые R-13 на хорошей резине. Стеклоподъёмники с доводчиком,есть разводка под кондиционер,установлен гидроусилитель руля
Продам комфортний,вмістимий автомобіль.Один власник.Вся ходова частина в ідеальному стані,двигун також і вкладень не потребує,окрім косметичного ремонту.Одним словом сів і поїхав.Додається зимова гума.З усіх питань телефонуйте або пишіть в вайбері чи телеграмі.
Авто в хорошому стані. Кожен день на ходу. Зроблена ходова. Поміняні всі фільтра і масла. Салон ухожений і чистий. Хороша зимова резина.
Продам Toyota Avensis, офіціал, куплений в салоні, в наявності повна історія авто, один власник, 1.8 об'єм двигуна (ідеально під газ), хороший стан - 8 балів із 10, пробіг 100% справжній (в наявності є підтверджуючі документи), вкладень не потребує. Автомобіль можна перевірити як завгодно, на будь-якому офіційному СТО. Без торгу. Різні Компанії, посередники, підбирачі, дилери, автосалони, обмін і т.д. НЕ ТУРБУВАТИ!!!
машина ездит каждый день есть нюансы по кузову всё вопросы по тплефону
Продам Volkswagen Passat B5 в гарному стані на ходу (сів поїхав) своєчасний та дбайливий догляд з 2008 в одних руках Без торгу В машину вкладалась душа Звертатись нуль дев?ять шість п?ять **********
Авто в хорошому стані,2-а комплекти нової ризини,встановлені Led лінзи , економне сімейне авто проблем з ним ніколи не знав розхід маленький заправляв лише на WOG заправках,доглянуте в салоні та на скільки це можливо із зовні , масло лив тільки оригінал KIA міняв на 7-и тисячах,ходова в нормі нічого не стукає ! Авто сів та поїхав Всі питання по телефону
Продам власне авто, без ДТП!!!. 1-й і єдиний власник з 2009р. Стан видно по фото. Авто в робочому стані, на ходу, сів і поїхав. Нещодавно була заміна куліси КПП, щеплення та вихлопна система мінялися орієнтовно 20тис.км.тому.Для ідеального стану потрібно прикласти руки і певні кошти. Крайні 4-5років використовувалося як друге авто. Заміна масла і фільтрів відбувалася вчасно. якщо є питання телефонуйте.
Авто в гарному та доглянутому стані, як кажуть сів і поїхав, ТО проводилося завжди вчасно. Перший власник. Додаткові питання відповім по телефону!!
62 т КМ пробіг Максимальна комплектація Продам стильний та надійний седан у гарній комплектації. Авто поєднує динаміку, комфорт та преміальну якість. Двигун 2.4 бензин – потужний та надійний Автоматична коробка передач – Шкіряний салон – Двохзонний клімат-контроль – Круїз-контроль (адаптивний) – Великий мультимедійний дисплей – Навігація – Камера заднього виду – Мультируль – Безключовий доступ Датчики сліпих зон Підігрів сидінь Навігація і тд Автомобіль виглядає сучасно та доглянуто, приємний у керуванні, підходить як для міста, так і для траси.Документи в порядку.Переглянути автомобіль можна в Борисполі
Lancer EX GT 2009 року. Куплена у 2010. Я перший власник. У багажнику сабвуфер-стелc Rockford Fosgate. Магнітола штатна. Встановлено заводський безключовий доступ у передні двері та багажник. Двірники автоматичні, стоїть датчик дощу. Диски 18 дюймів. Передній бампер заводська комплектація. Технічно машина норм, ніколи не підводила. Обслуговувалась регулярно. З варіатор ніколи проблем не було. Машина на свої роки виглядає гарматно. Кузов живий. Є косметичні аспекти.
Один власник в Україні, без дтп, оригінальний пробіг. Замінено: - ланцюг грм одразу як приїхала - ланцюг маслонасоса - котушки запалення - подушки двигуна і коробки - М обвіс, парктроніки, камера заднього вигляду - NBT evo, CarPlay - LED фари (затягнуті в плівку) - М кермо(оригінал) - Чорна стеля, люк - Безключовий доступ - Спорт сидіння з памʼяттю, електрорегулюванням та підігрівом - Шумоізоляція - Два комплекти дисків (зима r17 на новій Michelin, літо r18 Triangle EffexSport) Можливий обмін на Tesla model 3
Авто в сім'ї 3 роки, користується дружина. Стан добрий, але є сліди використання по кузову ( легкі сколи), авто 11 років. Технічний стан авто - доглянутий , ТО по регламенту кожні 10 тис. Два комплекти резини. Кому потрібне добре надійне авто з гарною динамікою , невеликим розхідом палива, недорогим в обслуговуванні - звертайтеся. Торг мінімальний, лише прямий продаж без помічників.
Авто знаходиться в лізингу залишок 135 тис грн Якщо покупець готовий взяти залишок лізингу і мені заплатити залишкову суму телефонуйте
Nissan Qashqai, 2018 р.в. (куплений в салоні в лютому 2019) Відмінний стан, без ДТП! Один власник, автомобіль з прозорою історією та сервісною книгою. Дуже економічний, Салон у відмінному стані. Тільки одна подряпина на бампері. Круїз-контроль Клімат-контроль Мультимедійний монітор з усіма сучасними функціями. Камера заднього виду Повний електропакет Особливості: • Машина з салону, офіційна • Обслуговувалась вчасно • Коробка автомат
Продам авто в надійному стані всі деталі за телефоном, перекупи не пишіть та не предлагайте свій торг, та не пишіть за 4, чи за 5 тисяч!!!
Замінено нове зчеплення вижимний та демпфер(Luk). Зроблено повне ТО Замінено масло, всі фільтри. Сів і поїхав. Є невеликий нюанс по бамперу, все обговоримо. По всім питанням дзвоніть чи пишіть домовимось. Всім вдалих покупок!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?