Писати на дзвінки не відповідаю.Продам ваз 2101 все працює все чотко мотор шепче недавно мінялось масло регулювались клапана та карб замінені всі фільтра поставлені нові динаміки ( овали ) та в багажнику колонка середніх розмірів грає дуже добре редуктор не гуде передачі не вибиває не гнила майже зовсім днище без дир, майже нова все сезонка в круг , за детальнішою інформацією писати . Трошки погнута ліва задня дверка
Volvo 440 , мотор 1,7 бензин інжектор , мотор працює добре без лишніх звуків , коробка переключає добре , заводиться з пів обороту, потребує заміни радіатора, проблеми з тормозами і з замком запалення за більш детальною інформацією звертайтесь ) в придачу до неї даю фарбу для по краски
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?