Продам нещодавно пригнаний з США VW Tiguan у комплектації SЕ • Придбаний на аукціоні НЕ БИТИХ авто! • Прибув з США цілим, НЕ БИТИЙ та НЕ Перекрашений! • Відповідно жодна AIRBAG не стріляна • По США - 2016 рік, випуск 11 місяць 2015 • Пробіг 186 тис.км • Стан дуже класний • Двигун 2.0 на автоматі • По кузову рівненький та без глобальних дефектів • По ЛФП є сліди використання, але нічого критичного (мілкі сколи, царапини фарби - і це ВСЕ!) • Скло ВСІ рідні включно з лобовим • Салон в класному стані • Шкіра НЕ порвана та не протерта • Комплектація SЕ з камерою заднього огляду, клімат контролем та функцією СТАРТ/СТОП • По ходовій частині без зауважень • Диски R_16 • Майже нова резина • Тільки після ТО • Вложено порядка 80 + тис.грн з роботою! • Замінено комплект ГРМ, масло та фільтр в двигуні • пересипана ходова - зроблена на відмінно! • Гарна АКБ • Кондиціонер заправлений, працює та холодить чудово • Сертифікат готовий • Автівка готова до постановки на перший облік в ТСЦ • Приїжджайте і оглядайте • В живу виглядає дуже і дуже класно та стильно в своєму кольорі вишневий металік • Можливий адекватний ТОРГ або ОБМІН на авто дешевше з доплатою мені • Ціна на обмін 15.000$ • Дзвоніть, домовимося • PS. Останні 21 фото з аукціону в США та часткова калькуляція проведеного ТО.
Продам власне авто. Автомобіль кожного дня на ходу. Двигун не димить масла не бере. Кпп чудово працює без нарікань. Стан як на свої роки чудовий .Гарне сімейне авто з великим багажником. Все працює світиться моргає,скло підйомники,електро люк,музика,гідропідсилювач,сигналізація. З нюансів потрібно замінити шарову і рульовий наконечник на правій стороні. Можливий обмін. Пропонуйте свої варіанти. З пропозиціями давай за 600 не турбувати!!!!
легка в ходу,гаражне зберігання!
Швидкий, потужний, спортивний автомобіль, який завжди виділяється, який завжди попереду!!! Перевірений на офіційному дилерському СТО, вкладень не потребує, оригінальні запчастини. Крута комплектація, зручний шкіряний салон, адаптивний круіз контроль зроблять Вашу подорож легкою і безтурботною. Підігрів сидінь, керма, дзеркал, крута акустика, датчики світла, сліпих зон, парктронік, камера заднього виду, і це не весь перелік)))!!! Авто в чудовому стані!!! Мрія автолюбителів, та поціновувачів марки Volkswagen!!!
Авто від власника.Обслуговування завжди вчасно.Два комплекти резини.Машина без зауважень.
Авто після дтп терміновий продаж Авто на ходу Під ремонт бампер крило капот все інше ціле Два комлекти гуми
Авто в гарному стані, все працює нічого робити не потрібно. Обслуговувалась по регламенту, є повна історія.
Автомобіль в гарному стані, бери і їдь
Машина чудова,стан 4 з 5 )їздила на ній майже 4 роки. Груз не тягала) Є рижики
Класний автомобіль.Гарна комплектація.Пригнана із Європи. .Два ключі.Два порта зарядки.Зарядний пристрій в комплекті.
Продам Peugeot 5008,автомобиль имеет 7 мест,вместительный,практичный минивэн для большой семьи с малым расходом топлива.Двигатель 82 кВт,самый простой 8-ми клапанный турбодизель на 6-ти ступенчатой надёжной механической коробке. На 225 тыс.км. были проделаны работы:замена ГРМ,помпы,натяжных роликов,тормозных колодок.Техническое обслуживание согласно регламенту. Новая зимняя резина,2 комплекта ключей.Обмен не интересует,торг у капота,остальные вопросы по телефону.
МОТОР ЗАМІНЕНО! Попередній мотор проїхав 300 тис км.лежить в гаражі,залишив для "хейтерів".Встановлено мотор з пробігом 75тис .Комфортний та економічний автомобіль.Более 6 лет в одних руках,економніше за гібрід, витрата газу 10 місто 8 траса. Олії, фільтра поміняні, нічого робити не потрібно, по кузову є невеликі сліди експлуатації. Двозонний клімат,пам'ять сидінь,люк та багато іншого.Зі штатів, удар був ззаду, постраждав тільки бампер, безпека ціла. Встановлено газ євро5, бі лед лінзи в фарах та протитуманках.
Mazda CX-5 Touring AWD, 2019, бензин 2.0, автомат Пробіг усього 24 000 км — сервісна книжка. 1 власник, усі ТО лише в офіційного дилера Колосавто (Черкаси). Авто в ідеальному стані, без ДТП та підфарбувань. Дуже бережна експлуатація, як нове. Touring AWD: повний привід, клімат-контроль, підігрів сидінь, керма та лобового скла, камера заднього виду, LED-оптика, мультимедіа MZD-Connect. Ціна: 26 000 $ (торг біля капота).
Авто в гарному стані, встановлені якісні проставки, в наявності літня резина на литих дисках 18R, ТО проводилось регулярно (кожні 6 тис. км), є декілька невеликих косметичних дефектів, тому присутній невеликий торг.
Авто в чудовому стані без перебільшень! Жоден елемент кузова не фарбований, все скло рідне включаючи лобове. Два комплекти резини. Два ключі. Тонований по колу. По техніці все сухо, ціле, без нарікань. Після великого ТО, перевірка на будь-якому СТО. Салон не затертий, без порізів, потріскань і тд. Максимальна комплектація: - панорама - 19ті диски - коньячна шкіра - двозонний клімат-контроль - електропривід кришки багажника - пам’ять сидінь, зеркал - адаптивне світло, поворотні лінзи (новий led в туманках та лінзах) - підігріви сидінь, підкачка, електро регулювання - асистент паркування - навігація та багато іншого Більш детально звертайтеся за телефоном! Можливий обмін на позашляховик з моєю доплатою.
Toyota Auris 2013 (рестайлінг, І покоління 2010-2012) ✅ 1.33 бензин + газ ✅ 125 тис. км пробігу ✅ Ідеальний технічний та візуальний стан, бережна експлуатація, гаражне зберігання. Оснащення та комфорт: • Мультимедіа з Android Auto / Apple CarPlay • Парктроніки по колу • Комплект літніх і зимових коліс • Сертифіковане ГБО, два ключі • Будь-яке СТО без проблем 💰 Ціна відповідає стану, торг біля капота можливий 📞 Дзвоніть прямо зараз — відповім на всі питання! Реальний торг для серйозного покупця)
Авто на ходу,торг біля машини,додаткова інформація за телефоном
Продам х5 е70 4.8 газ/бенз. 2 тисячі назад було замінено масла у двигуну,АКПП,редукторах та роздаткі.Помпа,роліки та ремні. Пару речагів по ходовій та зроблений розвал! У світло було вложено не мало грошей! Їздю тільки на бензинові. Мінуси не значні як не як присутні! На компресорі кондиціонера муфта при включанні скригочить,обірвався чи спав тросик на панораму! По ошибках світиця ручнік це болячка! Та після уборки салона начала світиця безпека(діагностика показує під пасажирським сидінням)! Авто на гарній комплектації,нова зімня резина. Масла двигун не бере від слова зовсім! старавсь міняти раз у 8000! Авто виходного дня! Автомобіль по документах на мині,але можна переоформити після нового року так як в цьому році була одна продаж! Або зробимо договір купівлі! Можливий обмін із вашою доплатою! Дзвонити тільки дійсно зацікавленим,реальному покупцю дуже хороший торг!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?