Всі подробиці по тел.авто повныстю находу сів поїхав гарному стані,,
Повністю обслужена. справжній пробіг 100% Перший власник в Україні,авто з Бельгії з лізингу. Пробіг на момент покупки в 2018р був 120000км.Є історія в базі Рено.Комплектація бізнес. авто повністю обслужено,все що потрібно зроблено по ТО. масло тільки лікві молі,запчастини оригінал,свічки накалу денсо Сажевий фільтр на місці,все працює Дороге тонування,шумовібро ізоляція,динаміки твітери босе,датчики тиску. 7 місць. Фарбована з Бельгії передня пасажирська дверка. Є декілька царапин на бамперах та по кузову причина продажу -потрібно авто на автоматі
Автомобіль на ходу вся електрика працює, мотор після капіталки
Продам своє власне сімейне авто допомога в продажу не потрібна все працює чудово нова зимня резина , авто швидке надійне та доглянуте , всі заміни фільтрів масла робились вчасно , авто сімейне тому їздили бережно та небагато стоїть Газ , вписаний в тех Паспорт на всі питання швидко відповім. готовий до перевірок на сто машина доглянута та надійна невеликий торг біля авто всім вдалих покупок
Максимальна комплектація “summit” на пневмо,вентиляція сидінь ,панорама ,мертві зони і тд .
Продам Ауді в хорошому стані нічого робити не потрібно мотор перепакований цепки нові масло ніде не пускає по машині питань немає варта уваги
Автомобіль доглянутий у всіх відношеннях. Встановлено НОВУ високовольтну батарею (є підтверджуючі документи), відповідно мотор та гібридна установка працюють як у новому автомобілі. Чудовий практичний шкіряний салон. Є два комплекта ключів, зимова та літня гума в хорошому стані. ТО проводилось кожні 8 тисяч км. Є історіє з сервісу. Восени проведено повне ТО ходової, замінено всі розхідники. По мотору зауважень немає жодних. Економний розхід. Продається так як потрібна для сімʼї більша машина. Можливий торг.
Пропоную вам свою машину, в гаражному зберіганні та догляді! Машина комплектації CGI тому має 184 кінських сил. Машина з рідним пробігом і в рідному підфарбуванні, будь-яка ваша перевірка доречна. Авангардна комплектація максимум, нові шини, і нові диски. Мотор, коробка, і ходова ідеальна. Салон як новий Техніка та кузов без нюансів. Машина мало їжджена. Мастила фільтра, стійки по ходовій все нові. Прохання майданчикам та перекупам не турбувати Машина для свого конфорту Для додаткової інформації телефонуйте.
Авто в хорошому стані . У цьому році було перефарбовано, у власності більше 6 років. Машина без пневмо підвіски, на обичних стійках. Розгляну варіанти обміну, з доплатою в обидві сторони. Кого цікавить звоніть розкажу більше. Два комплекти резини: зима р-17, літо р-18.
В хорошому стані . Кому цікаво звоніть . **********
вітаю! продам гарне авто passat 2008рік 2.0tdi. 103kw Ходовка ок мотор ок Клімат-контроль працює 2ключа
продам ВАЗ 21011 в хорошому стані на повному ходу сів поїхав варити красити не потрібно новий акумулятор 4 зимових колеса поелектриці все працює остальні вопроси по телефону Саша
Продам надійного друга — Volkswagen Golf 5 (2004) ? Шукаєте просту, економну та вірну машину на кожен день? Це саме той варіант! Продаю легендарний п'ятий Гольф із перевіреним часом та максимально простим двигуном 1.4 MPI. Чому ця машина варта уваги: Невибагливість: Надійний мотор, який економить ваші гроші на заправках та не вимагає космічних витрат на обслуговування. Практичність: Ідеальний розмір для міських парковок, але напрочуд просторий салон. Комфорт: Кондиціонер чудово працює і холодить — влітку їздити буде одне задоволення! Приємний хід: Авто добре тримає дорогу, легко керується і просто дарує хороші емоції від водіння. Машинка має гарний вигляд, доглянута і повністю готова радувати нового власника. Формула проста: сів і поїхав у своїх справах!
Автомобіль в чудовому стані Один власник Рідна фарба Оригінальний пробіг Всі вікна в круг рідні включно з лобовим Салон дуже збережений Хороша магнітола Кондиціонер Дві пари ковриків Донкрат ключі Аптечка Свіжа страховка Зимова гума на дисках Hankook Одним слово хороший ,дуже економний та зручний хазяйскій автомобіль !
Продається Volkswagen Golf 8 Двигун 2.0TDI 85kw АКПП 7ми ступка. Перший власник на Україні. Приганяв особисто! Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані! Стан салону ідеальний! Хороша комплектація! По приїзду в Україну пройдено велике ТО А саме: Замінено масла/фільтра. Замінено Ремінь ГРМ+Ролики+ремінь масляного насоса./Помпа/Термостат/антифриз.(Фото додаються)
Всі питання по телефону.
Авто в нормально стані мотор коробка супер (підтікаання масла як у всіх таких Ауді) є на кузові сколи царапини враховуючи вік хороша зимова резина машина піднята проставками кліренс більше 20 є три комплекти резини зима нокіан хакапелітта шиповка в дуже хорошому стані, літо два супер два на сезон і всесезонка торг тільки на дорогу на обмін 7000
Авто в дуже хорошому стані, Long версія, деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?