Продається ВАЗ 2110 2007 року. Нормальна робоча машина. Звоніть відповім на всі питання.
Машина в робочому стані. мотор 1.9 тис 40 назад був капітальний ремонт. Було зроблено все.
Восьмака в хорошому стані.торпеда та весь майже салон з опеля.працює кожна кнопка.інжектор.газ 4 покоління.2 комплекта гуми.гарне світло.
Перфоровані посиленні гальма, новий АКБ, 16-ті клапанні, сидіння передні від ауді, диван VW, щиток приладів тюнінговий, цифровий бортовий комп'ютер, гідропідсилювач керма та регулювання по вертикалі, електрослопідйомники, чудово управляється. Продам хороший турбо ВАЗ. Машина не корч. Чудово підходить для їзди на кожен день. Всі стекла рідні. ГБО розхід до 12л.по місту. Хороша сигналізація, індивідуальна комплектація, центральний іммобілайзер, сєрворуль, партронік, підігрів сидіння, повністю обезшумлена, два режими управління турбіною 0,4 bar 0,8 bar. Двигун працює ідеально, встановлено сцепління Valeo. Газове обладнання зі скоростними форсунками Barracuda. Встановленні газо-маслянні амортизатори SS20, задні дискові гальма з Ford focus, ручнік робочий. Салон в хорошому стані. В авто вложенно багато часу і труда і сил. Торг умістен при покупці.
Машина у хорошому стані без вкладень. Власник із 2017 року, жодного разу не підводила. Докладніше по телефону. Причиною продажу треба вирішити питання з житлом.
Продам Ford 2.0 (Газ/Бензин) Авто в відмінному технічному стані, в ходу приємна. Двигун працює чітко, без сторонніх шумів. Встановлено 4 нові стійки, зроблено розвал-сходження — кермо не веде. Стоїть пряма траса Stinger Sport, звук приємний. Їде на всі свої гроші. Документи в порядку, сів і поїхав.
Терміновий продаж бо уїзджаю за кордон , машина на бодрому ходу , 100к після кап ремонту , все працює, ТОРГ Є, будь який вид переоформлення, дзвоніть у будь який час НА ЦЕЙ НОМЕР.
Авто Меган 2 в редком кузове Полтора года назад пригнана с Польши, я второй владелец, по документам все порядок, на мне генеральная доверенность. Много по машинке было сделано и заменено. Обслуживалась вовремя и должным образом, качественными запчастями. Установлен новый радиатор охлаждения, заменён антифриз, тяга стабилизатора, передние амортизаторы, пыльники, прокладки двигателя, все фильтра заменены, перебран стартер, залита новая тормозная и масло. Стоит хорошая резина. Так же на одну фару установлена линза с галогеном и ангельскими глазками RGB, управление цветом с телефона. До второй не дошли руки, отдам в придаток с автомобилем. В целом - мотор работает без нариканий, как часики. Машинка юркая, экономная. Город 7-9 Трасса - 4-6 При спокойной езде. Разгоняется при нужде очень уверенно, обороты набирает бодро, вплоть до визга покрышек. Много потрачено времени, много вложено, ибо вс? для себя делалось, сейчас из-за ситуации в стране - возникла потребность в другом автомобиле. Вариант стоит внимания. Есть моменты по косметике, ничего критического. В целом техническое состояние - достойно своих годов. Лучше писать в чат или в вайбер, не всегда могу быть на связи. Обмен приветствуется.
Продам Х5 у відмінному стані. 2011 рік випуску. Двигун 3.0 TwinPowerTurbo 306 к.с. у відмінному стані. Витрати мастила немає. Заміна мастила кожні 5 тис. км. Замінено 200 км тому. Стоїть електро заслінка, звучить приємно. Їде як треба. Дуже багато всього замінено. Нові форсунки, котушки, свічки, вентилятор охолодження новий, електро помпа, теплообмінник, ТНВД, клапанна кришка нова з КВКГ, радіатор охолодження новий і тд. АКПП 8 Ступінь, перемикає ідеально. По кузову не фарбована взагалі, весь у рідній фарбі. Ходова в хорошому стані. Все зроблено. Електрика вся робоча до кожної кнопки. Кондиціонер заправлений, холодить. Панорама все відкривається закривається, не тече. Салон у хорошому стані. 3 ряд сидінь. Пам'ять сидінь і тд. Стеля чорна алькантара. Електро багажник, працює відмінно. Диски R20, різноширокі. Повний привід все працює. Перепаковані фари. В ідеальному стані, не пітніють. Власник за техпаспортом. Будь-яке переоформлення. Телефонуйте, інші питання по телефону, на всі питання відповім.
Продам машину в хорошому стані.
Продам авто на повному ходу. Всі питання по телефону.
Продам власне авто. Двигун зроблений. Ходова норм. Страховий поліс. Будь який вид переоформлення. Стан-сів поїхав.
Обслуженого газу немає. Пригнана з германії. Два комплекти дисків. зима літо. літо на литті 16.
N52B30, їде добре (вирізані кати, стоять строкери, в кінці рідна банка, муркоче приємно) обслуговувався тільки на топовому Sorokin BMW service в Харкові, за кожну виконану роботу є папір, проведено дуже багато робіт (але зараз потребує заміни стійок стаба(кісточок)) не ремонтую тому що не користуюсь на даний момент авто, грошей не шкодував, 7-ми місний, повна комплектація єдине що немає підігріву керма, з мінусів не працюють парктроніки (1 ззаду потрібно замінити), панорама, комфорт сітси, є екран але він знятий,електро кришка багажника і рідна камера, 2 комплекти коліс, пишіть телефонуйте розповім більше. В США авто було ударене в ляду, яку замінили в колір. Авто по рукам перекупів не ходило. Автомобіль не зливаю, продаж неспішний, площадки прошу не торбувати, всім вдалих продажів та купівель)
Продаю доглянутий автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Машина повністю в рідній фарбі — без ДТП та підфарбувань. Усі кузовні елементи цілі, скло оригінальне. Корозії немає. Салон дуже чистий та охайний, кожна кнопка й функція працює як із заводу. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно та з увагою до деталей. Нещодавно проведено ТО: замінені всі фільтри, олива, ремінь ГРМ разом із помпою. Авто не потребує абсолютно ніяких вкладень — сів і поїхав.
Продам авто. Вкладень не потребує, по електриці все працює, зварювальних робіт не потребує, кузов оброблено антикорозійкою, • ТОРГ на переоформлення! • За детальною інформацією, в особисті • Перекупи та автомайданчики не турбуйте!
Продам Ford Transit 1998р., газ/бензин, вписано в документи. Машина на впевненому ходу, кожен день виїжджає, кап.ремонт двигуна, масла, фільтра замінені. Я власник, тільки переоформлення
Продам своє авто Audi A4 Автомобіль гарної німецької збірки ,комфортний з дизельним надійним та доволі економним двигуном 2,0 тді ,177 КС,середній розхід палива 6,0 на 100 км,на гарній комплектації Технічно та зовні нічого робити не потрібно,авто обслужене,нарікань немає ніяких, Мотор працює чітко без зайвих звуків,коробка 7-ступинева) перемикає ідеально,ремінь грм та його складові замінили,фільтра та масла теж По підвісці також все чітко Любий вид перерформлення Я власник Перекупам прошу не торбувати Розумний торг біля капоту
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?