Машина в дуже хорошому стані пригнана зі США з мінімальними ушкодженнями. Пробіг маленький обслуговувалась на СТО і то тільки заміна масла.
официальный авто с историей ,без дтп и потопов. самая максимальная комплектация +(люк, JBL ,саббуфер,удержание полосы,слепые зоны, вентиляция сидений, датчик света и дождя,шторки ,парктроник).Доп установлено хорошая сигн.,тонировка,регистратор,ориг.фаркоп,пороги,итальянское гбо на 90 тыс.Два комплекта колес зима+лето .авто прошло все то. есть подтверждающие акты в.р.
Продам свою улюблену машину, найправильніший BMW X5M, стан нового авто, я проїхав 40000, обслуговував на офіційному сервісі, все по чесному, на авто встановлено карбонове обваження m-performance, решітка карбон, карбонові дзеркала з автозатемненням, встановлена карбонова накладка m-perfomance на кермі, додатково встановлений для безпеки дистроник (авто бачить пішоходів і саме зупиняється в екстреній ситуації), машина сама паркується і їде в пробках, встановлена опція відкриття закриття багажника помахом ноги. Два комплекти нової 21 гуми! Остання 3D навігація і CARPLAY і проекція на лобове, камери 360, повний список опцій можу вислати на запит, машина в броні, справжньому фанату хороший торг. Авто повністю обслужено та не потребує додаткових витрат.
Перший власник в Україні. Не фарбована. Без дтп. Комплектація Bose
Продам свій Опель Meriva 2006р. Пригнаний з Нідерландів у 2015р. В Україні я єдиний власник. У ДТП не була. Для своїх років збереглася відмінно. Обслуговувати завжди вчасно. Мультимедіа, круїз контроль, кондиціонер, задній парктронік, обігрів заднього скла. Форма, електропідсилювач керма.
Продам машину в дуже непоганому стані.Після покупки була повна заміна усих мастил(Кпп,двигуна) та усих фільтрів.Нещодавно поміняв мастило двигуна та усі фільтра(саме 18.03.2026р).Був замінений ремінь та натяжний ролик.Були замінені шарові та на днях був поміняний КВКГ.Стоїть дуже гарне світло по всюди.Велике прохання писати або дзвонити десь в месенджері так як не завжди є мобільний звʼязок)писати на Київстар в соц.мережі.Повне переоформлення!
Tesla MY Performance 2022.02 Intel Властное авто 21 диски різноширокі Два комплекта резини Все працюе ,оновлюється ,додаток е ,сім картка встановлена Торг виключно біля авто або після сто !
2004 рік, 4.8 газ/бензин (газ відключений). Хороша комплектація: шкіряний салон, сидіння з підкачкою та ламаною спинкою, замінена магнітола. Двигун після капремонту ~50 тис. км тому, коробка ~20 тис. км тому. Замінені рідини, фільтри, масло в коробці та інше. Є ГБО , не підключене. Було ДТП, ремонтувалась передня частина. Готова до будь яких перевірок на СТО!
Продам BMW F34 GT 330I XDRIVE. Авто в дуже гарному стані, пробіг 152000 км., заводський М пакет та М кермо, панорама, чорний шкіряний салон та чорна стеля. Автомобіль привозився для себе, бережна єксплуатація, купувався з мінімальними пошкодженнями, ціла безпека. По всім питанням телефонуйте.
Офіційна! Повне обслуження на Лексус від виїзда з салону у 2017 р.! Вся у рідній фарбі! Таких авто на ринку нема! Двигун, АКПП, рульова, ходова- все працює на відмінно! Під капот не лізу, олива від заміни до заміни ні граму, (прокладка клапанной кришки поменял) для Lexus- це обкатка! Ніяких затрат взагалі! Резина зима/літо 2025/2026 року, нові! Авто оброблена в круг з дверима 26.05.2026р- профIлактика! Повторюю- таких авто на ринку нема! Всі чеки та регламенти предоставлю! У авто другий власник за всю історію ! Кому дорого- хлама на ринку повно! ВIддам лише хозяину другому у гарнi руки! Торг буде! Перекупи мимо- авто для родини! Будете враженi!
Машина була придбана для власного користування. Всі навісні елементи оригінальні. По периметру піднятий кліренс на 3 см. Машина постійно проходить ТО в сервісному центрі Форд. На 142,3 тис.км проведено наступне: 1. Заміна комплекту щеплення; 2. Заміна масла та фільтрів; 3. Заміна подушки двигуна; 4. Переклейка клапанної кришки; 5 . Заміна демпферного шківа колінчатого валу; 6. Заміна задніх сайлентблоків. Встановлено нові зимові шини Goodyear UltraGrip 8 Performance 215/50 R17. Реальному покупцеві можливий торг
автомобіль у гарному стани Новий двигун на обкатці 1.6 Нова коробка передач все працює встановлено нове лобове скло замінено вихлопну магістраль Новий акумулятор
Авто в чудовому стані, доглянуте, обслуговувалося вчасно. Один власник. Не бита, салон збережений, гума в гарному стані. Авто в ідеальному стані,жодних запитань чи проблем немає. Встановлено якісне ГБО
Продам свою машину, газ/бензин, гаражне зберігання, є подряпини по кузову, на фото видно всі питання по телефону.
Авто в гарному стані маються сліди пошкодження лакокрасочного покритя.Газ 4 покоління вписан в тех паспорт.Є мала трішина на лобовому склі на їзду невліяє.звонити після 18 00години
Авто у відмінному стані. Купувалося з мінімальними ушкодженнями. По мотору, коробці, ходовій жодних пошкоджень не було. НЕ утопленник !!! На фотографіях із США сидіння залиті Coca Cola. Через війну припливла замість Одеси до Грузії Приїхала до Харкова своїм ходом із Грузії (4000км). По кузову було замінено передній бампер та переднє крило. Відновлено автомобіль для себе. Крім дрібних сколів по кузову, проблем більше немає. Обмін не інтересує.
Недорогой, неприхотливый, надежный автомобиль. Продаю по ненадобности. Все вопросы на Viber.Telegram. WhatsApp.
Продаю свій власний автомобіль, стан достойний, по техніці все чудово, ходова перебрана, стоїть нова все сезонна гума купляли весною цього року, масло проїхало 5 тис. , заливали виключно оригінал, в ходу кайфова та динамічна машинка. Тому телефонуйте для детальної інформації. Продаю тому що купили тігуана вже в новішому кузові.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?