ZAZ-ланос резина зима и лето один сезон + 2 запаски, кондиционер, печка очень хорошая ГБО-4, второй хозяин авто достойное, АКБ
Автомобіль у відмінному стані, від першого власника, встановлено газ, нічого не варилося не мазалося. 2.0 газ/бензин, автомат, зимова гума. Стан сів поїхав. Телефонувати за номером
Автомобіль придбаний у офіційного ділера, обслуговування на Соллі Плюс, один власник
Автомобиль в хорошем состоянии, без гнили и ржавчины. Мотор, ходовка, коробка без замечаний. Климат, круиз контроль, мультируль. Салон сохранился отлично. Все расходники менялись вовремя. Денег в автомобиль не жалели. Газ только обслужен (новый ремкомплект газового редуктора с фильтрами). Новые тормозные диски. Докатка, домкрат, ключ. Хорошая зимняя резина. Тонирована в круг. Сигнализация. Два комплекта ключей. Проверка на любом сто приветствуется. Продажа не срочная, только переоформление. Аргументированный торг у капота.
Доброго дня. Я другий власник, першого знаю особисто, авто знаю з салону (офіційне, куплене в Україні в салоні Skoda). Я, так само як і перший власник авто останні роки використовували не часто, тому такий і пробіг (будь-яка перевірка). Нова резина по колу (перша заміна до цього була рідна). Нові, по колу, гальмівні колодки та диски (також до цього стояли ще рідні). Авто знаходиться у Великій Британії. Можлива доставка до Польщі, Німеччини. Відповім на будь-які питання, запитуйте. What's up, Viber
я власник, їде нормально, але потребує сварки дна .мерс переоформлюється в Мрєо, або дкп, або доручення звісно що в літах, але ще може!) зрозуміло що потребує втручання. норм варіант для золотих рук, або використовувати до останнього. кому цікаво, приїжджайте, тест драйв без коштів. при бажанні,може працювати на рапсі, соняшниковий оліі, та на переробленому маслі. також пропонуйте обмін.
Все вопросы по телефону!
Продам Mazda в ідеальному стані, всі питання по телефону, торг!!!!
Автомобіль вкладень не потребує взагалі! Все у відмінному стані! Авто у хорошому як у технічному так і лакофарбовому стані, своєчасне обслуговування, дбайлива експлуатація. Салон чистий і доглянутий, не палили. Юридично чистий, без арештів та обмежень. Можливий розумний торг біля авто. Телефонуйте та приїжджайте на огляд!
Продам своє авто в ідеальному стані, вкладень не потребує, сів і поїхав. Фаркоп є, автономний обігрівач є. Авто тільки по переоформленню. Продажа не швидка, перекупщиків прохання не турбувати. Ящо номер телефону не відповідає, дзвоніть на вайбері або вотсап
Машина оборудована: лебідкою Т-МАХ 12500 (упраління виведено до салону) та шноркелем. Проведен ліфт кузова 50мм, встановлені рессори IRON MAN + амортизатори з ліфтом півіски 50мм, рама ціла. На машину встановлені колеса BF Goodrich 33x15x12.5 MT, муфти підключення передніх коліс ручного включення. Задній мост має зоводський міжколісний самоблок. Машина проста в облуговувані, не вибаглива до дизельного пального, двигун є надійний у роботі. Ниссан патрол - є позашляховиком, бездоріжжя для якого, це рідна стихія. Ця машина довезе Вас до кінцевої точки за будь-яких обставин.
авто в хорошем состоянии, двигатель 1,4,масло не берет
Авто володію пів року, купував в м.Дніпро, купував для поїздок між містами на роботу, але ситуація змінилася у звязку з переїздом в Харків, потреба в авто відпала, тому продаю. За цей час обслужений газ, замінено свічки запалювання та додаю фото що було зроблено та замінено місяць тому. Є клімат, але кондиціонер не працює. Автомат працює без нарікань. Ближнє світло хороше, ксенон, світить добре. Підігрів передніх сидінь, підігрів заднього скла, датчик дощу, коректор фар, автодоводчик водійського скла, відкривання багажника з кнопки з салону, все це працює. Є 3 ключі, 2 рідних і один відкидний. Встановлено камеру заднього виду, але вона не підключена. Є ще комплект ще одніє камери яку купив нову під це авто з Китаю, але треба звернутися до електрика щоб підключив, не маю часу цим займатись. За цей час проїхав близько 1500 км, авто більшість часу стоїть Резина зима. Балон газовий таблетка в багажнику. Запаска є. Кузов має сколи, подряпини, рижики на арках та порогах, але нічого критичного немає, авто не гниле. Газ вписаний .Часто буваю без мобільного зв’язку, тому телефонуйте на будь який месенджер.
Такий Лансер один єдиний в Україні! До вашої уваги lancer 10 стан нового ОФИЦИАЛ! Із рідним пробігом 79т.км.! Технічно без будь-яких зауважень! Мотор працює відмінно. Коробка звичайний автомат! Не варіатор. Повністю в антикорі! Жодного рудику та іншого! Авто доопрацьовувалося для себе! А саме ⁃ ГБО ⁃ Антикор ⁃ Комплект дисків R18 ⁃ Гума літо Bridgestone R18 ⁃ Датчики тиску в шинах ⁃ Led оптика перед ⁃ Led оптика зад ⁃ Шкіряний салон ⁃ Кермо ⁃ Магнітола ⁃ Ambient light ⁃ Сабвуфер Rockford ⁃ Підсилювач Rockford ⁃ Камера заднього виду ⁃ Задні монітори ⁃ Сигналізація GSM Pandora Камери 360
Продам автомобіль, на ходу,ВАЗ / Lada 1117 Калина 2008 Рік випуску.Перша регістрація 2012р. Сірий колір Бензин, 1.4 л Універсал • 5 дверей • 5 місць Продаж з повним переоформленням! В задовільному стані потребує уваги по кузову. Відсутній у розшуку Остання операція 29.08.2017 • перереєстрація ТЗ на нов. власн. по договору укладеному в ТСЦ 2 власники
Infiniti Q50S AWD — стильний та потужний седан у білому кольорі. Продається Infiniti Q50S . Автомобіль у фірмовому білому кольорі, з акуратним зовнішнім виглядом та спортивним характером. Комплектація S: спортивний обвіс, потужніші гальма. Повний привід AWD, двотрубна вихлопна система, сучасна передня оптика з LED-елементами, люк у даху. Чорний шкіряний салон у відмінному стані, багатофункціональне кермо, якісна мультимедійна система. Автомобіль виглядає дорого, динамічно та стильно. Підходить як для щоденних поїздок містом, так і для комфортних подорожей трасою. Технічний стан як нова, салон чистий і доглянутий. Готовий до огляду. Кузов професійно відновлений. Реальний авто без скруток і прихованих дефектів.
Продається гарній людині найкращій автомобіль Кашкай/Кеша/Іннокентій 2011 року випуску - один власник - обслуговування на офіційному СТО NISSAN за усі ці роки - чесний пробіг 256000 - бензин 2 л. - варіатор - м. Харків - готов до перевірки на СТО
1000$ Продам авто, газ бензин працює на газі та на бензині, їде нормально • З документами порядок • Зв'язок з господарем є, потрібно відреставрувати голову
Власник, авто в хорошому стані, не гнила, за час використання було багато чого зроблено, нещодавно зроблено ТО, заміна мастила, фільтра, гальма. Зроблений спорт вихлоп Заправлений кондиціонер, круіз контроль, 4 склопідйомника, гарна музика, Кожна кнопка працює. Мотор працює тихо, рівно. Є момент по лкп Готовий до перевірки на будь-якому СТО Також в комплекті багато чого віддаю до машини, більш детально по телефону Справжньому покупцю гарний торг.
Авто в гарному стані,повністю на ходу. Рідна фарба,корозія відсутня. Дуже гарна комплектація з люком,не протікає та корозії навколо так само немає.Є нюанс на задній двері за водієм,але не критичний. Встановлено дорогу магнітолу teyes 4k. Дуже гарне світло,вночі їздити одне задоволення. Два комплекти гуми. З продажем зовсім не поспішаю,чекаю на пропозиції. За детальною інформацією звертайтесь
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?