Зв'язок телеграм.
Продам FORD ESCAPE 2.5 DURATEC 2013 року надійний атмосферний двигун-не плутайте с екобустом,коробка звичаїний надійний автомат-не варіатор,авто приїхало з Америки з мінімальним пошкодженням,подушки не стріляні та на місці що дуже важливо.Автомобіль обслуговувався на АТЛ.Замінювалось все вчасно,по ходовій ,двигуну та АКПП нарікань нема.Замінив всі рідини що э в автомобілі.Аккумулятор новий.Газу ніколи не було. Екологія на місці.Перевірка на любому сто.Ніяких вкладень не потребує,авто в хорошому стані-сів та поїхав.Два комплекти гуми з дисками та датчиками,два комплекти килимів.ОБМІН не цікавить.Дякую.Додаткові питання по телефону.
Продам ford mondeo 1998 1.8 дизель Техніка відмінна Переоформлення Телефонуйте, все розповім
Повністю обслужений автомобіль Ідеальний стан Монітор, камера заднього виду, круїз та багато іншого ГРМ замінено Два комплекти гуми Кондиціонер дозаправлений Рідне лобове скло Сів і поїхав
Свіжопригний з Голландії в гарному візуальному та технічному стані.Розмитнений, сертифікований готовий до обліку.мотор G4GC6811568 Не фарбований ні один елемент кузова без ржі та подряпин рівний як струна. Гума вся однакова,салон як новий по мотору ходовці питань немає.Кліма працює.Запаскв, поличка домкрат всі ключі збережено. Машина проста та надійна в рекламі непотребуе.
Продам гарний автомобіль, все працює , документи в порядку телефонуйте все розповім. Торг присутній.
Вчасне обслуговування! В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Документи в порядку! Економне авто! Є підігрів передніх сидінь! Є чотири склопідйомники! Рідний пробіг! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Отличное ухоженное авто на автомате!
Авто в гарному стані, сів і поїхав. Кузов цілий, дно ціле. Двигун не димить масло не бере. Ходова теж в порядку. Тільки повне переоформлення. За більш детальною інформацією звертайтесь
продам своє авто, за машиною слідкував все що потрібно було міняти міняв, машина на літніх колесах і комплект зимовий колес є, пишіть телефонуйте на всі питання відповім.
Код товара: 77105 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Ford Mondeo 2017 року випуску. Авто з Європи, в Україні один власник із 2023 року, пробіг 148 тис.км. Оснащений дизельним двигуном 2.0л. автоматична коробка передач. Комплектація: салон текстиль (5 місць), мультимедіа, клімат, підігрів сидінь та керма, камера заднього виду та інше. По кузову відмінний стан, сколів та корозії немає. Подивитися та купити авто за адресою: м.Харків проспект Аерокосмічний 23, навпроти автовокзалу левада, в нашому Автосалоні Autopark!
продам авто в задовільному стані, кузов близько к ідеалу салон гарний. більшість часу стояла в гаражі. виїзжали на дачу. в мотор не лазили не крутили
Вітаю! пропоную Вашій увазі гарний гольф. купувався в Бельгії, в січні цього року. розмитнений та поставлений на облік. дуже гарна комплектація , є майже все, окрім проекції на скло. встановлена нова літня гума Michelin pilot sport. продається за сімейними обставинами.
Продам Сенс 2011р. з газом, машина зашумлена, з документами повний порядок будь-який вид оформлення, страховка свіжа тільки зробив, склопідйомники передні, на красивих дисках, дно повністю ціле не раз не варилося! Стакани ідеал, мотор масло не їсть не димить, у рідній фарбі (крім правої задньої двері) сидіння водія з підігрівом, гума зима, світло led у фарах світить добре, led туманки, незначні рижики є але їх небагато, сигналізація, два ключі з брелоками від сигналізації, обмін розглядаю тільки на авто дорожче і на обмін дорожче як у всіх, ціна вказана нижче ринку, дзвоніть відповім на всі питання, у майданчиках не потребую, торг виключно на каву мінімальний, на сто готовий поїхати за ваш рахунок після 17:00 (кожен день на роботі) машина кожен день на ходу з продажем не поспішаю від слова зовсім
Автомобіль повністю на ходу, два баки під газ, бензобака - ні, вимагає косметичного ремонту кузова, корзина, вичавковий підшибник та диск зчеплення замінені у жовтні 2001р. Робоча "конячка" на допомогу будівельникам дачі.
Автомобіль у гарній комплектації з рідним пробігом в рідній фарбі 100%,Лед Панель, М Руль, Adaptive LED фари, проекція на стікло .Іде бадьоро і економно, машину не вбивали - дбайливе ставлення, (при швидкості 100 км/год витрата від 7л до 8л), екологія на місці, безпека вся рідна і ціла. Установлена сигналізація GPS (Управління з телефону). Два ключі. Два комплекта резини зима , літо. Вкладено багато грошей. Повністю обслужений, нова передня ходова (стійки і тд.), Заміна всіх масел коробка + фільтр, мости, роздатка. Посліднє ТО на БАВАРІІ МОТОРС на суму 96000 гр есть чеки, була замінена система вальветроннік на оригінал (вал и моторчик сервопривода). Перевірина цепь ГРМ и тд. На даний момент по машині нічого робити не потрібно . Двигун масло не бере ні грама, заміна кожні 5 тис (Мотюль). Цілком перероблений під Європу від Америки нічого не залишилося. Автомобіль в одній сім?ї , третя перереєстрація у зв'язку із заміною номерного знака. Кому цікаво дзвоніть все розповім, відповім на будь-які питання, перевірка на будь-якому професійному СТО. Можливий обмін на БМВ Х5 3 л бензин від 2024р. Торг біля авто, присутній!ЦіІНА НА ОБМІН 30000$!!!!!
Продам свій власний автомобіль. Стан на свої роки просто відмінний, багато чого вже зроблено, а так само вирішено "болячок" даних авто. Машина на механіці. Автомобіль на повністю обслуженій і практично новій пневмі, працює у всіх положеннях. У салоні працює кожна кнопочка, стоїть добрий магнітофон і всі оригінальні динаміки Bose з сабвуфером, так само в машині оригінальна панель приладів саме для версії Allroad (з жирними стрілками). Є оригінальна нова запаска (розгортається і згортається) і фаркоп, шторка в багажнику і так звана собача сітка, EVO килимки, підігріви сидінь працюють, нове лобове скло, передні оригінальні бризковики. По авто зроблено: Встановлені ГБЦ від ВAU мотора (розподільчі вали краще в ходу і довговічності); Перетягнута стеля разом із усіма стійками в салоні в алькантару; Відполіровано молдинги на дверях; Відполіровані фари (всередині та зовні); Повністю обслужено ходову частину як передня так і задня; Обслужена гальмівна система (нові передні гальмівні колодки Brembo з перебраними супортами, нові задні супорти, гальмівні колодки та диски Brembo); Повністю обслужена пневмопідвіска (нові Оригінальні передні балони (встановлені 4 місяці тому), в той же час було кап.обслуговування компресора); Новий фільтр салону, повітряний фільтр (від сили проїхали 500км на них); Замінено масло у двигуні (залито оригінальне VAG для турбодизеля); Обслужено ТНВД. По авто нічого не треба робити, сів і поїхав. Можу багато чого розповісти авто, але краще особисто або по телефону). Ціна без торгу. Ціна актуальна за умови на оригінальних 17" дисках, якщо на таких дисках та гумі як на фото (18" Audi диски та нова літня гума Dunlop) то ціна 5700$, також є зимова відмінна гума (віддам за домовленістю).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?